Grundig Ses ve Görüntü Sistemleri Fiyatları

1945 yılında Almanya’da kurulan ve 2009 yılı içerisinde Koç Holding’in kanatları altına giren Grundig, geçmiş yıllardan edindiği tecrübesini bugünün yeni nesil elektronik ürünlerinde gözler önüne seriyor. Tüketici elektroniği ve ev aletleri alanında pek çok çözüm sunan Grundig, ses ve görüntü sistemleriyle de adından söz ettiriyor. Marka, kullanıcıların televizyon yayınlarını, multimedya içeriklerini ve oyun konsolu ya da bilgisayar aracılığıyla deneyimlemek istedikleri oyunları en iyi şekilde görüntülemelerine yardımcı olan televizyonların yanı sıra çevresel sesler oluşturabilen soundbar modelleri de geliştiriyor. Dilediği yerde özgürce müzik dinlemek isteyenler için taşınabilir Bluetooth hoparlöre hayat veren Grundig ses ve görüntü sistemleri fiyatları ile kullanıcıların yüzünü güldürüyor. Zira markanın imzasını taşıyan ürünler, genel itibarıyla erişilebilir fiyatlarda seyrediyor.

HD Ready’den 4K’ya Uzanan Çözünürlükler Grundig Televizyonlarda

Farklı kullanım senaryolarını gözeterek mümkün olduğunca çeşitlilik gösteren televizyon modelleri üreten Grundig, hem LED hem de OLED panelli televizyonlarıyla dikkat çekiyor. Ekran genişlikleri 24 inçten başlayıp 65 inçe kadar uzanan cihazlar, tasarımlarıyla günceli yakalarken teknik açıdan birbirlerinden ayrılıyor. HD Ready ve Full HD çözünürlüklü televizyonların hemen hepsi, uydu alıcı gibi ekstralarla gelirken akıllı televizyon fonksiyonlarından azade kılınıyor. LED ve OLED panelli 4K televizyonlar ise markanın, oyun değiştiren çözümleri olarak değerlendiriliyor. Zira güncel teknolojilerin birçoğunu bir arada bulunduran ürünler, Vision OS akıllı TV platformuna sırtını yaslıyor. Çok çekirdekli işlemcileri sayesinde her türlü kullanımda tatmin edici bir performans sergileyen modeller, popüler video ve müzik akış platformlarının geniş ekrandan takip edilebilmesine imkân veriyor. Bunların yanında Grundig’in geliştirdiği televizyonlardaki görüntü hazırlama algoritmaları ve ayrıntılı teknolojiler, özellikle multimedya içeriklerinin ve yüksek tanımlı yayın yapan TV kanallarının keyifle izlenebilmesine zemin hazırlıyor.

Grundig ile Eşsiz Bir Sinema Deneyimine Hazır Olun

Görüntü sistemleri üretme konusundaki hünerlerini ses sistemlerinde de sergileyen Grundig, hazırladığı soundbar çeşitleriyle evlerinde sinema rüzgârları estirmek isteyen kullanıcıların ilgisini çekiyor. Bluetooth teknolojisinden destek alan ürünler, seçilen modele göre kararında ya da oldukça yüksek ses çıkışı sağlayabiliyor. Özellikle geniş oturma odaları ve salonlar için üretilen bazı soundbar+subwoofer modelleri ise yüksek, orta ve düşük frekanslardaki sesleri başarıyla oluşturarak kullanıcıların eşsiz bir sinema deneyimi yaşamalarına yardımcı oluyor.

Markanın ses sistemleri tarafındaki çözümler, soundbar modelleri ile sınırlı kalmıyor. Grundig’in özenle tasarladığı ve başta gençler olmak üzere herkesin keyifle kullanabileceği kablosuz Bluetooth hoparlör modelleri, zarif ve etkileyici görünümleriyle tarz sahibi teknoloji tutkunlarının alışveriş listelerine giriyor. Tercih edilen model doğrultusunda 3 Watt’tan başlayıp yaklaşık 30 Watt’a kadar ses çıkışı sağlayabilen birçok ürünü geliştiren Grundig, ilgili modellere yüksek kapasiteli bataryalar konumlandırıyor. Bu sayede cihazlar 10 saate yakın süreyle kesintisiz kullanılabiliyor.

Soru 1: Canlı renkler sunarken siyahları gerçek siyah şeklinde hazırlayabilen, yüksek performanslı bir televizyon arıyorum; Grundig’de böyle ürünler var mı?

Cevap 1: Markanın OLED panelli ve akıllı televizyon fonksiyonları taşıyan televizyonları, beklentilerinizi karşılayacaktır.

Soru 2: Full HD televizyonumu emekliye ayırıp 4K çözünürlüklü ve yüksek ekran yenileme hızlı bir televizyon almayı düşünüyorum; Grundig’in televizyonlarının gerçek ekran tazeleme hızı hangi aralıktadır?

Cevap 2: Tercih edeceğiniz modele göre 4K çözünürlüklü Grundig televizyon modellerinin gerçek ekran tazeleme hızı 50 ila 100 Hz arasında değişmektedir.

Soru 3: Salonumda bana kablo karmaşası yaşatmayacak ama güçlü ses çıkışı verebilecek ses sistemleri kullanmak istiyorum; markanın hangi ürünlerine yönelebilirim?

Cevap 3: Grundig’in ürün yelpazesi içerisindeki tek başına soundbar ve subwoofer destekli soundbar modelleri ihtiyaçlarınıza yanıt verecektir.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Grundig Ses ve Görüntü Sistemleri Fiyatları

Marka
Televizyon, LED Ekran
Bluetooth Hoparlör
Ev Sinema Sistemleri
Uydu Alıcıları
Müzik Sistemleri
TV Aksesuarları
Konumseçilmedi
Kategori
Toplam 24 / 69 ürün
DSACategoryId/2147483638/17201/grundig