Ev ya da iş yeri gibi alanlarda başarılı bir temizlik gerçekleştirebilmeniz için size kolaylık sağlayan Grundig toz torbasız süpürge modelleri pratik özellikleriyle zaman kazandırıcı bir niteliğe de sahiptir. Toz torbası takıp çıkarmanıza gerek bırakmayan bu süpürgeler geniş toz hazneleri sayesinde kir ve tozları rahatça boşaltabilmenize imkân tanır. Oldukça düşük bir ses seviyesinde çalışan süpürgeler, farklı modlarıyla kirlerin yoğunluğuna göre yüksek devirde ya da düşük devirde çalıştırılabilir. Geç ısınan motorları yardımıyla uzun süreli bir şekilde kesintisiz temizlik yapabilmeye yardım eden süpürgeler ,minimum seviyede elektrik enerjisi harcayarak doğaya ve bütçenize katkıda bulunur.  Grundig toz torbasız süpürgeler, dikey olarak da park edebileceğiniz şekilde tasarlandıkları için kullanım sonrasında alan tasarrufu sağlar. Süpürgelerde yer alan teleskopik borunun uzunluğunu uzatıp kısaltarak kendi boyunuza ve temizlik yaptığınız bölgenin boyutlarına uygun hale getirebilirsiniz. Yüksek motor gücü seviyesiyle fark yaratan süpürgeler, halı ve parke gibi farklı zeminlerde kullanılabilmelerini sağlayan işlevsel başlıklarla verimli ve kullanışlı bir yapı kazanır.

Etkili Temizlik İçin Modern Süpürgeler

 • HEPA filtresine sahip Grundig toz torbasız süpürge modelleri aracılığıyla toz zerreciklerinin içerisindeki mikroplara karşı ekstra koruma sağlanır.
 • Süpürgelerin gövdelerine yerleştirilmiş olan düğmeleri kullanarak tek bir hareketle ürününüzü çalıştırıp durdurabilirsiniz.
 • Tek bir hamleyle çıkartabileceğiniz hazne yapısı sayesinde ürününüzün içerisine çektiğiniz toz ve kirleri boşaltarak çevreye yaymadan ortadan kaldırabilirsiniz.
 • Grundig toz torbasız süpürge modelleri arasındaki tutma sapından kontrol sağlayan ürünler sap üzerinde bulunan ayar düğmeleri aracılığıyla motor gücünü artırıp azaltmanıza olanak tanır.
 • Uzun kablolu süpürgeler odadan odaya geçiş yaparken sürekli yeni bir priz kullanmanıza gerek bırakmadan metrelerce mesafelik bir alanda temizlik yapabilmenizi sağlar.

Kullanıcılara Temizlik İşlemlerini Kolaylaştıran Özellikler

Temizlik bittikten sonra kablo sarma koluna basarak prizden çektiğiniz kablonun saniyeler içerisinde sarılarak ürünün içerisinde toplanmasını sağlayabilirsiniz. Grundig toz torbasız süpürge çeşitleri halıda ya da parke ve mermer gibi yüzeylerde kolayca ilerleyebilmenize imkân tanıyan tekerleriyle verimlilik oluşturur. Süpürgenizi çekerek tekerlerin sağladığı manevra kabiliyetinden etkin bir şekilde faydalanabilirsiniz. Toz haznesinin dolup dolmadığını gösterge ışığıyla belirten akıllı süpürgeler ürününüzü ne zaman boşaltmanız gerektiğini kolayca fark etmenizi sağlar. Toz haznesi dolu haldeyken süpürgenizi tozların eve yayılmaması için kullanmamanız gerekir. Metal malzemeden üretilen dayanıklı teleskopik borular sayesinde toz torbasız süpürgenizle evinizdeki kirlerden hızlı ve hijyenik bir şekilde kurtulursunuz. Süpürgelerinde esnek ve dayanıklı hortumları içlerinden geçen yabancı cisimlerin yaratabileceği tehlikelere karşı korunaklıdır.

Yüksek Toz Kapasitesine Sahip Süpürgeler

Grundig toz torbasız süpürge çeşitleri toz haznelerinin genişliği sayesinde evinizi tek seferde boydan boya temizlemeyebilmenize yardım eder. Çıkarılıp yıkanabilir yapıdaki toz hazneleriyle hijyen sağlayan modeller sayesinde pratik bir şekilde düzenli olarak yaşam alanınızda temizlik gerçekleştirebilirsiniz. Parka ve halı fırçası gibi ekipmanlarla zorlu noktalara işlemiş olan kirlerden kolayca kurtularak evinizi çocuğunuz için daha hijyenik bir hale getirebilirsiniz. Döşemelerde ve koltuklarda temizlik yapabilmeniz için tasarlanmış aksesuarları süpürgenize takarak bu noktalarda oluşmuş tozlardan ve artıklardan kurtulabilirsiniz. Grundig toz torbasız süpürge modelleri sert yüzeylerde de güçlü bir çekiş desteği sağlayan motorları sayesinde kullanıcılarının takdirini almayı başarır. Dar ağızlı dizaynı sayesinde koltuk altlarına, köşe ve birleşim noktalarına erişim olanağı yaratan uç aksesuarlarıyla temizlik için harcadığınız süreyi azaltabilirsiniz. Hortumları 360 derecelik açıyla dönebilen Grundig toz torbasız süpürge çeşitleri dar koridorlarda hareket etmenizi kolaylaştırır. Uzatma borusunda yer alan aksesuar tutucu aracılığıyla uygun başlıkları pratik bir biçimde değiştirebilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Grundig Toz Torbasız Süpürge

4 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Grundig Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
  2. Philips Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
  3. Rowenta Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
  4. Dyson Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
  5. Arnica Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
  6. Arzum Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
  7. Electrolux Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
  8. Fakir Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
  9. Samsung Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
  10. Bosch Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
  11. Goldmaster Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
  12. Arçelik Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
  13. Vestel Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
  14. Fantom Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
  15. Karaca Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
  16. Siemens Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
  17. Beko Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
  18. Profilo Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
  19. Stilevs Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
  20. Altus Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Hepa Filtre
 4. Motor Gücü (watt)
 5. Ses Seviyesi (dB)
 6. Toz Haznesi
 7. Toz Torbası
 8. Ürün Puanı
 9. Fırsat Ürünleri
 10. Renk
 11. Ürün Rengi
 12. Turbo Başlık
 13. Eco Özelliği
 14. Emiş Gücü Ayarı
 15. Toz Hacmi (L)
 16. Satıcı A-Z
 • Marka Grundig
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/80160030/grundig
Başa dön