Temizlik işlerinin vazgeçilmezleri olan elektrikli süpürgelerin kabloları hareketi belirli oranda sınırlandırır. Şarjlı süpürge modelleri ise bu durumu önemli ölçüde ortadan kaldırır. Kullanılmaları için doğrudan elektrik bağlantısına ihtiyaç duymamaları bu ürünlerin prizlerden uzakta, dış mekânda ya da elektrik kesintisi olduğunda da kullanılabilmelerine olanak sağlar.

Hoover Şarjlı Süpürge

Avrupa’nın en büyük beyaz eşya üreticilerinden Hoover, üretmiş olduğu diğer elektrikli ev aletlerinde olduğu gibi şarjlı süpürge modelleri ile de hayatı kolaylaştırıyor. Farklı özelliklere ve tasarımlara sahip olsalar da markanın şarjlı süpürge modelleri malzeme kaliteleri, dayanıklılıkları ve yüksek performansları ile ön plana çıkıyor. Her ne kadar kablolu modellerde olduğu gibi 220 Volt gerilimle çalışmasalar da Hoover şarjlı süpürgeler, düşük gerilimde bile yüksek oranda emiş gücü sağlıyor. Gücünü ileri teknoloji ürünü pillerinden ve güçlü motorlarından alan bu ürünler ayrıca çalıştıkları sürece emiş güçlerini koruyor.Sahip oldukları bataryaların kapasiteleri ise bu cihazların temizlik işlerinde yeterli süre kullanılabilmelerine imkân sağlıyor. Hoover markalı şarjlı süpürge modelleri, teknik özellikleri ve dayanıklı yapılarının yanında şık tasarımları ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Yuvarlatılmış hatları, farklı renk seçenekleri ve ergonomik yapıları ile bu ürünler fonksiyonellikle şıklığı birlikte sunuyor. Gürültü seviyeleri oldukça düşük olduğu için markaya ait şarjlı süpürge modelleri kullanılırken rahatsızlık yaratmıyor.

Hoover Şarjlı Süpürge Fiyatları

Hoover şarjlı süpürge fiyatları cihazın sahip olduğu teknik özelliklere ve malzeme kalitesine göre değişiklik gösterir.

Şarjlı süpürgelerde, minik boyutlarına ve doğrudan elektriğe bağlanmadan kullanılmalarına rağmen yüksek emiş gücü beklenir. Bu ise ancak yüksek verimliliğe sahip elektrik motorları ile mümkün olur. Hoover, şarjlı süpürge modellerinde güçlü motorlar kullanarak tatmin edici bir emiş gücü sağlar. Modelin motor gücünün daha yüksek olması ise fiyatı arttırır. Bu cihazlarda fiyatlandırmada etkili olan diğer bir faktör de kullanılan pilin kapasitesidir. Daha yüksek fiyat etiketlerine sahip olan yüksek kapasiteli pillere sahip modeller, daha uzun süreli kesintisiz kullanıma olanak sağladıkları için daha kullanışlıdırlar.

Şarjlı süpürgeler genel olarak toz alma ve kirlerin süpürülmesi amacıyla kullanılırlar. Ancak bazı modeller dökülen sıvıların temizlenebilmesini sağlayan, ıslak kullanıma uygundurlar. Cihazın fonksiyonelliğini arttıran bu teknolojiye sahip modeller, diğer ürünlere göre daha yüksek fiyatlıdır. Bu özelliklerin yanında cihazın toz haznesi kapasitesi, filtre çeşidi, toz toplama teknolojisi, farklı yüzeylerde kullanıma olanak sağlayan süpürme aparatları ve araçta kullanıma imkan veren çakmak gözü şarj kablosu seçeneği gibi özellikler, şarjlı süpürge modellerinin farklı fiyat etiketlerine sahip olmalarında etkili olur.

Hoover Şarjlı Süpürge Yorumları

Şarjlı süpürgelerin performansında belirleyici olan bu cihazların çekim gücüdür. Hoover şarjlı süpürgelerin en çok beğenilen özellikleri arasında da, tüm modellerinde çekim gücünün yüksek olması gelir. Bu şekilde cihaz ile alınmak istenen toz ve kirler yüzeyde kalmadığı için bu durum tüketicileri oldukça memnun eder. Özellikle 12 Volt ve üzeri pillere sahip olan modellerin çekiş gücü, kullananlar tarafından normal süpürgeye yakın olarak değerlendirilir. Bu ürün modelleri ile ilgili kullanıcıların en çok memnun olduğu konulardan bir diğeri ise uzun süreli kullanıma izin veren şarj süresidir. Bazı modellerdeki piller kolaylıkla çıkartılarak yenileri ile değiştirilebilir. Bu özellik de pilin değişmesi gerektiğinde şarjlı süpürgenin servise gönderilme zorunluluğunu ortadan kaldırdığı için tüketiciler tarafından oldukça beğenilir. Tüketicilerin Hoover şarjlı süpürgeleri ile ilgili hemfikir oldukları noktalardan birisi de kullanılan malzeme kalitesinin ve ürün dayanıklılığın yüksek olduğudur. Tasarım ve ergonomi bakımından da tüketiciden tam not alan modeller, fonksiyonel kullanımları ve kolay temizlenebilir özellikleri ile de beğenilen ürünler arasındadır.

Hoover Şarjlı Süpürge Fiyatları

1 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Ürün Puanı
 3. Markalar A-Z
  1. Hoover
  2. Philips
  3. Rowenta
  4. Arnica
  5. Dyson
  6. Electrolux
  7. Fakir
  8. Black&Decker
  9. Vestel
  10. Homend
  11. Sinbo
  12. Arçelik
  13. Bosch
  14. Siemens
  15. Karcher
  16. Beko
  17. Nilfisk
  18. Altus
  19. Swivel Sweeper
  20. Conti
  21. Cordless
 4. Hepa Filtre
 5. Islak / Kuru
 6. Çalışma Süresi
 7. Şarj Olma Süresi
 8. Güç Değeri
 9. Renk
 10. Ses Seviyesi (dB)
 11. Satıcı
 • Marka Hoover
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/159445/hoover
BAŞA DÖN