Hotpoint Ariston Bulaşık Makineleri

Bulaşık makinesi mutfakta en büyük yardımcılarınızdan birisidir. Bu yüzden doğru makine tercihi ile mutfakta geçireceğiniz zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Bulaşık makinesi kullanımı sayesinde mutfakta geçen zamanın farkına varmayacaksınız. Daha keyifli ve zorlu yemekleri yapmak ise zamanınız size kaldığı için daha kolay olacak.

Hotpoint Ariston Bulaşık Makinesi

1911 yılında Ontario'da faaliyete geçen Hotpoint, 1920 yılında İngiltere pazarına üretmiş olduğu buzdolabı ve bulaşık makinesi modelleri ile girdi. O günden beri bulaşık makinesi ve buzdolabı başta olmak üzere tüm beyaz eşya modellerinin üretiminde sayısız yol katetmiş ve kendi çizgisinden ödün vermeden tasarım ve fonksiyonelliğin bir araya geldiği ürünleri ortaya çıkarmıştır.

Hotpoint Ariston farklı fikirleri etkili çözümlerle bir araya getirir. Doğayı koruyan ama tasarımından ve fonksiyonelliğinden ödün vermeyen tasarımları ile beyaz eşya ve bulaşık makinesi ihtiyaçlarınızı her anlamda memnuniyet yaratarak çözer.

Hotpoint Ariston Bulaşık Makinesi Fiyatları

Bulaşık makinesi almadan önce araştırmanızı iyi yapmalı ve ihtiyaçlarınızı belirlemelisiniz. Uzun yıllar mutfaktaki en büyük yardımcılarınızdan birisi olacak makinenizi, gerek tasarım gerekse kullanım kolaylığı bakımından optimum özellikler ile seçmelisiniz.

Model seçimi yaparken kullanım alanınızı iyi belirlemelisiniz. Seçeceğiniz kullanım alanı, bulaşık makinenizin teknolojisini etkilemez ancak bulaşık makinesi fiyatları kullanım alanına göre farklılık gösterebilir.

Hotpoint Ariston bulaşık makinelerini entegre, yarı entegre ve solo olarak farklı modellerde bulabilirsiniz. Bu seçenekler arasında seçim yaparken öncelikle mutfak mobilyalarınıza ve mutfak dolaplarınıza uygun bir seçim yapmalısınız. Solo bulaşık makinelerini bağımsız olarak her yerde kullanabilirsiniz. Yarı entegre ve entegre bulaşık makinelerini ise mutfak dolabınıza monte ederek kullanabilirsiniz.

Hotpoint Ariston Bulaşık Makinesi Modelleri

Hotpoint Ariston bulaşık makineleri enerji tasarrufu konusunda A+ çözümler sunuyor. Tüm Hotpoint Ariston bulaşık makinesi modelleri doğa dostu olmaları ile ön plana çıkıyor. Tezgahınıza ve kullanım alanınıza göre, farklı boyutlarda modelleri olan Hotpoint Ariston, beyaz ve çelik gri renk seçenekleri de mutfağınıza kolayca uyum sağlıyor.

Hotpoint Ariston bulaşık makineleri farklı program seçenekleri ve iç hacimleri ile size ve ailenize uygun alternatifler yaratıyor. 10 ile 15 kişilik arasında değişen iç hacim seçenekleri ile aileniz ne kadar genişlerse genişlesin, bulaşık asla sorun olmuyor.

Farklı program seçenekleri ile tasarruflu ve doğa dostu çözümler sunan Hotpoint Ariston modelleri, yarım yük yıkama, hızlı yıkama gibi acil bulaşık yıkama ihtiyaçlarınızı anında ortadan kaldırıyor.

Hotpoint Ariston Bulaşık Makinesi Kullanıcı Yorumları

Hotpoint Ariston bulaşık makinesi yorumları, yeni nesil teknolojilerinde güçlü yıkama performansı ve tasarruflu programları sayesinde olumlu gelişiyor.

Dual space değiştirilebilir sepet yüksekliği teknolojisi ile her bulaşık makineye kolayca sığabiliyor bu da tüketicilerin bulaşık yerleştirme sorununa gerçek bir çözüm getiriyor. Flexi power özelliği ile inatçı kirler ve zorlu bulaşıklar bulaşık makineniz ile sorun olmaktan çıkıyor. Bulaşıkların inatçılığına göre su basıncı, ısı ve motor gücü ayarlayan bu teknoloji ile tüketiciler, bulaşıklarının makineden nasıl çıkacağından emin olarak makinelerini çalıştırıyor.

Hassas bünyeler ve bebekler için özel olarak geliştirilmiş olan maksimum güvenlik ve hijyen programı sayesinde, mikrop ve bakteriler yüksek oranda yok oluyor. Özellikle biberon, mama kabı gibi bebek ürünlerinde test edilen bu teknoloji ile annelerin içi her zaman rahat ediyor.

Kullanım kolaylığının yanı sıra, yüksek hijyen ve temizlik performansı ile Hotpoint Ariston bulaşık makineleri tüketiciden tam not alıyor. Çevre dostu teknolojilerinden ödün vermeyen firma, yüksek enerji tasarruflu programları ve az enerji ile zorlu bulaşıkların altından kolayca kalkan zone wash teknolojisi ile çevrenizin ve cebinizin dostu oluyor.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Hotpoint Ariston Bulaşık Makinesi Fiyatları

2 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Hotpoint Ariston Bulaşık Makineleri
  2. Bosch Bulaşık Makineleri
  3. Arçelik Bulaşık Makineleri
  4. Siemens Bulaşık Makineleri
  5. Vestel Bulaşık Makineleri
  6. Profilo Bulaşık Makineleri
  7. Altus Bulaşık Makineleri
  8. Electrolux Bulaşık Makineleri
  9. Miele Bulaşık Makineleri
  10. Regal Bulaşık Makineleri
  11. Samsung Bulaşık Makineleri
  12. Beko Bulaşık Makineleri
  13. Vestfrost Bulaşık Makineleri
  14. Grundig Bulaşık Makineleri
  15. Hoover Bulaşık Makineleri
  16. LG Bulaşık Makineleri
  17. SEG Bulaşık Makineleri
  18. Empero Bulaşık Makineleri
  19. Teka Bulaşık Makineleri
  20. Candy Bulaşık Makineleri
  21. Finlux Bulaşık Makineleri
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Renk
  1. Beyaz
  2. Siyah
 5. Program Sayısı
 6. Kullanım Şekli
  1. Solo
 7. Kapasite (Yemek Takımı Kişi Sayısı)
 8. Yükseklik (cm)
 9. Genişlik (cm)
 10. Derinlik (cm)
 11. Satıcı
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
 • Marka Hotpoint Ariston

Bulaşık Makineleri Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/2147483637/235604/22156/hotpointariston
Başa dön