Hotpoint Ariston Bulaşık Makineleri

Bulaşık makinesi mutfakta en büyük yardımcılarınızdan birisidir. Bu yüzden doğru makine tercihi ile mutfakta geçireceğiniz zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Bulaşık makinesi kullanımı sayesinde mutfakta geçen zamanın farkına varmayacaksınız. Daha keyifli ve zorlu yemekleri yapmak ise zamanınız size kaldığı için daha kolay olacak.

Hotpoint Ariston Bulaşık Makinesi

1911 yılında Ontario'da faaliyete geçen Hotpoint, 1920 yılında İngiltere pazarına üretmiş olduğu buzdolabı ve bulaşık makinesi modelleri ile girdi. O günden beri bulaşık makinesi ve buzdolabı başta olmak üzere tüm beyaz eşya modellerinin üretiminde sayısız yol katetmiş ve kendi çizgisinden ödün vermeden tasarım ve fonksiyonelliğin bir araya geldiği ürünleri ortaya çıkarmıştır.

Hotpoint Ariston farklı fikirleri etkili çözümlerle bir araya getirir. Doğayı koruyan ama tasarımından ve fonksiyonelliğinden ödün vermeyen tasarımları ile beyaz eşya ve bulaşık makinesi ihtiyaçlarınızı her anlamda memnuniyet yaratarak çözer.

Hotpoint Ariston Bulaşık Makinesi Fiyatları

Bulaşık makinesi almadan önce araştırmanızı iyi yapmalı ve ihtiyaçlarınızı belirlemelisiniz. Uzun yıllar mutfaktaki en büyük yardımcılarınızdan birisi olacak makinenizi, gerek tasarım gerekse kullanım kolaylığı bakımından optimum özellikler ile seçmelisiniz.

Model seçimi yaparken kullanım alanınızı iyi belirlemelisiniz. Seçeceğiniz kullanım alanı, bulaşık makinenizin teknolojisini etkilemez ancak bulaşık makinesi fiyatları kullanım alanına göre farklılık gösterebilir.

Hotpoint Ariston bulaşık makinelerini entegre, yarı entegre ve solo olarak farklı modellerde bulabilirsiniz. Bu seçenekler arasında seçim yaparken öncelikle mutfak mobilyalarınıza ve mutfak dolaplarınıza uygun bir seçim yapmalısınız. Solo bulaşık makinelerini bağımsız olarak her yerde kullanabilirsiniz. Yarı entegre ve entegre bulaşık makinelerini ise mutfak dolabınıza monte ederek kullanabilirsiniz.

Hotpoint Ariston Bulaşık Makinesi Modelleri

Hotpoint Ariston bulaşık makineleri enerji tasarrufu konusunda A+ çözümler sunuyor. Tüm Hotpoint Ariston bulaşık makinesi modelleri doğa dostu olmaları ile ön plana çıkıyor. Tezgahınıza ve kullanım alanınıza göre, farklı boyutlarda modelleri olan Hotpoint Ariston, beyaz ve çelik gri renk seçenekleri de mutfağınıza kolayca uyum sağlıyor.

Hotpoint Ariston bulaşık makineleri farklı program seçenekleri ve iç hacimleri ile size ve ailenize uygun alternatifler yaratıyor. 10 ile 15 kişilik arasında değişen iç hacim seçenekleri ile aileniz ne kadar genişlerse genişlesin, bulaşık asla sorun olmuyor.

Farklı program seçenekleri ile tasarruflu ve doğa dostu çözümler sunan Hotpoint Ariston modelleri, yarım yük yıkama, hızlı yıkama gibi acil bulaşık yıkama ihtiyaçlarınızı anında ortadan kaldırıyor.

Hotpoint Ariston Bulaşık Makinesi Kullanıcı Yorumları

Hotpoint Ariston bulaşık makinesi yorumları, yeni nesil teknolojilerinde güçlü yıkama performansı ve tasarruflu programları sayesinde olumlu gelişiyor.

Dual space değiştirilebilir sepet yüksekliği teknolojisi ile her bulaşık makineye kolayca sığabiliyor bu da tüketicilerin bulaşık yerleştirme sorununa gerçek bir çözüm getiriyor. Flexi power özelliği ile inatçı kirler ve zorlu bulaşıklar bulaşık makineniz ile sorun olmaktan çıkıyor. Bulaşıkların inatçılığına göre su basıncı, ısı ve motor gücü ayarlayan bu teknoloji ile tüketiciler, bulaşıklarının makineden nasıl çıkacağından emin olarak makinelerini çalıştırıyor.

Hassas bünyeler ve bebekler için özel olarak geliştirilmiş olan maksimum güvenlik ve hijyen programı sayesinde, mikrop ve bakteriler yüksek oranda yok oluyor. Özellikle biberon, mama kabı gibi bebek ürünlerinde test edilen bu teknoloji ile annelerin içi her zaman rahat ediyor.

Kullanım kolaylığının yanı sıra, yüksek hijyen ve temizlik performansı ile Hotpoint Ariston bulaşık makineleri tüketiciden tam not alıyor. Çevre dostu teknolojilerinden ödün vermeyen firma, yüksek enerji tasarruflu programları ve az enerji ile zorlu bulaşıkların altından kolayca kalkan zone wash teknolojisi ile çevrenizin ve cebinizin dostu oluyor.

Hotpoint Ariston Bulaşık Makinesi Fiyatları

3 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Hotpoint Ariston
  2. Siemens
  3. Vestel
  4. Beko
  5. Bosch
  6. Miele
  7. Profilo
  8. Samsung
  9. Electrolux
  10. Altus
  11. Hoover
  12. Vestfrost
  13. Grundig
  14. Arçelik
  15. Regal
  16. Finlux
  17. Franke
  18. Teka
  19. AEG
  20. LG
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Enerji Sınıfı
 5. Kapasite (Yemek Takımı Kişi Sayısı)
 6. Kullanım Şekli
  1. Solo
 7. Yıllık Enerji Tüketimi (kWh)
 8. Su Tüketimi (lt/program)
 9. Program Sayısı
 10. Ses Seviyesi (db)
 11. Renk
 12. Genişlik (cm)
 13. Yükseklik (cm)
 14. Derinlik (cm)
 15. Satıcı
 • Marka Hotpoint Ariston
DSACategoryId/2147483637/235604/22156/hotpointariston
Başa dön