iRobot Robot Süpürge

Ev temizliği yıllar içinde farklı boyutlar kazanan işler arasında. Bu değişimlerin sebebiyse her geçen gün değişen ve gelişen teknoloji. Temizliğin en son hâli ise robot süpürgelerle karşınıza çıkıyor. Teknolojinin son boyutu robot süpürgeler, sahip oldukları özellikleriyle evinizi düzenli olarak temizliyor. Ürünler, hem süpürme hem de silme fonksiyonlarıyla kısa bir süre içinde evinizi tertemiz bir hâle getirdiğinden sizin ekstra temizlikle uğraşmanıza gerek kalmıyor. Robot süpürge markaları arasında ilk sıralarda yerini alan iRobot, ürünleriyle sizlere benzersiz teknolojiler sunuyor. iRobot Robot Süpürge modelleri ile temizlik eskisinden daha kolay, daha keyifli bir hâle geliyor.

Robot Süpürge Nedir, Ne İşe Yarar?

Elektrikli süpürgelerin yeni bir boyutu olan robot süpürgeler belli bir algoritmaya sahip, otomatik olarak evi temizleyen ve evinizin haritasını çıkarabilen yenilikçi ürünlerdir. Robot süpürge modelleri, yalnızca süpürme veya hem süpürme hem de silme gibi farklı fonksiyonlara sahip olanlarıyla öne çıkıyor.

Zamanlanmış şekilde evinizi temizleyen ürünler, temizlik vakti geldiğinde otomatik olarak şarj istasyonlarından ayrılıyor ve temizliğe başlıyor. Temizlik bittiğinde de şarj istasyonuna geri dönüyor ve bir sonraki temizlik saatine kadar enerji topluyor. 

Wi-Fi özelliğine sahip olan robot süpürge modelleri uzaktan kontrol edilebiliyor. Bu sayede temizliği dilediniz zaman ayarlayabilirsiniz. Temizlik konusunda size büyük fayda sağlayan robot süpürgeler, yoğun zamanlarınızda da benzersiz kolaylıklar sunuyor.

Yeni Ev Arkadaşınız: iRobot Robot Süpürge

Robot süpürge markaları arasında ilk sıralarda yerini alan iRobot, ürün modelleriyle büyük beğeni kazanıyor.

iRobot'un Robot Süpürge modelleri, temizlik işini sizi yerinize tamamıyla yapabiliyor. Baştan sona tüm evi temizleyebilen ürünler, otomatik fonksiyonlarıyla da öne çıkıyor. Toz haznesini otomatik olarak boşaltabilen modeller ile haftalar boyunca temizlikle uğraşmanıza gerek kalmıyor. Kendini otomatik olarak şarj edebilen iRobot Robot Süpürgeler, bir sonraki temizlik saati için gerekli enerjiyi topluyor. Temizlik sırasında pili azaldığında ise şarj istasyonuna dönerek kendini bir süre şarj ediyor.

Evi temizlerken tozu havaya dağıtmayan özel filtreleriyle beğeni kazanan ürünler, yenilikçi navigasyon sistemleriyle ise evinizin haritasını çıkarıyor. Yüksek ve alçak bölgeleri belirleyen ve buralarda özel bir dikkat gösteren ürünler, henüz temizlenmemiş olan bölgeleri ise temizlik sırasında daima takip ediyor. Mutfaktan salona, yatak odasından çocuk odasına tüm odaların yerini bilen ve odalardaki eşyaları tanıyan ürünler, birden fazla kat olan evlerde ise kat planlarını hafızasında tutuyor. 

Bazı iRobot modellerinde yer alan 3 aşamalı temizlik sistemi sayesinde temizliğin hiçbir aşamasıyla uğraşmanıza gerek kalmıyor. Çeşitli fırçaları ve aparatlarıyla dikkatleri üzerine toplayan ürünler, farklı zeminlere özel temizlik işlemleri de uyguluyor. Bu sayede temizlik evinizin her köşesine en özel şekilde yapılıyor.

iRobot'un Robot Süpürge modellerinde yer alan sesli sistem, tek bir seslenmenizle devreye giriyor. Böylece iRobot'unuza "Mutfağımı temizle!" tarzında bir cümle söylediğiniz zaman robot süpürgeniz devreye giriyor, mutfağınızı buluyor ve temizlemeye başlıyor. Dışarıda bırakma fonksiyonu ise robotunuzun temizlik yapmasını istemediğiniz bölgeleri belirleyip oraları temizlik dışında bırakmanıza olanak tanıyor.

Benzersiz Performans ve Yeni Nesil Teknoloji

Üstün teknolojik özellikleriyle öne çıkan iRobot Robot Süpürge modelleri, eviniz için en uygun ve en ideal temizlik işlemini uyguluyor. Wi-Fi özelliği bulunan ürünler, uzaktan kolayca kontrol edilebiliyor. Böylece arkadaşlarınızla kahve içerken, işteyken veya özel bir yemekteyken robot süpürgenizi telefonunuzla kontrol edebilir; evde olmasanız bile temizlik yapabilirsiniz.

Yeni nesil teknolojinin ürünlerinden biri olan iRobot Robot Süpürge modelleri ile temizliği bambaşka bir boyuta taşıyabilirsiniz.

Soru 1: Robot Süpürge Ne İşe Yarar?

Cevap 1: Evinizi otomatik olarak temizleyen özel ve yenilikçi süpürge modelleridir.

Soru 2: Ürünler Evin Her Köşesini Temizleyebilir mi?

Cevap 2: iRobot Robot Süpürgeler, evin haritasını çıkarır ve her köşeyi derinlemesine temizler.

Soru 3: Ürünler Hem Süpürüp Hem Silme Fonksiyonuna Sahip mi?

Cevap 3: Bazı iRobot Robot Süpürge modelleri evinizi tamamıyla süpürüp silebilir.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

iRobot Robot Süpürge

11 ürün var
 1. Değerlendirme Puanı
 2. Markalar A-Z
  1. iRobot Robot Süpürgeler
  2. Xiaomi Robot Süpürgeler
  3. Roborock Robot Süpürgeler
  4. Rowenta Robot Süpürgeler
  5. Dyson Robot Süpürgeler
  6. Electrolux Robot Süpürgeler
  7. Anker Robot Süpürgeler
  8. Fakir Robot Süpürgeler
  9. Yukka Robot Süpürgeler
  10. Ecovacs Robot Süpürgeler
  11. Liectroux Robot Süpürgeler
  12. ILife Robot Süpürgeler
  13. 360 Robot Süpürgeler
  14. Proscenic Robot Süpürgeler
  15. Samsung Robot Süpürgeler
  16. Viomi Robot Süpürgeler
  17. Hobot Robot Süpürgeler
  18. Robogil Robot Süpürgeler
  19. Jallen Gabor Robot Süpürgeler
  20. SW Future Robot Süpürgeler
 3. Kullanım Alanı
 4. Boy A-Z
 5. Ses Seviyesi (dB)
 6. Renk
 7. Şarj Süresi
 8. Pil Tipi
 9. En A-Z
 10. Fiyat Aralığı
  -
 11. Fotoğraflı Değerlendirme
 12. Fırsat Ürünleri
 13. Satıcı A-Z
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
 • Marka iRobot
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/80160033/irobot
Başa dön