Çay ve kahve tutkunlarına hem lezzetli, hem de estetik ikram saatleri vadeden Karaca fincanlar, zengin desen çeşitliliği ile de dikkat çekiyor. 1973 yılından beri pek çok farklı grup mutfak ürünü ile evlerimize konuk olan Karaca, fincan grubunda da Karaca kalitesi ve estetiğini sizlere sunuyor. Karaca çay fincanları, çay keyfini fincanda sevenler için özel olarak tasarlanıyor. Klasik ince belli çay bardaklarından sıkılanların deneyebileceği çay fincanları, pek çok renk ve desen seçeneğine sahip. Sadelikten hoşlananlar için düz ve tek renkli fincanların yanı sıra çiçek desenli, geometrik çizgilerle süslenmiş modeller ve sevimli hayvan figürlerinin yer aldığı modeller bunlardan bazıları. Dünyanın pek çok yerinde çay fincanda tüketiliyor. Çin’den İngiltere’ye, Fransa’dan Japonya’ya kadar pek çok kültüre yerleşmiş bu gelenek, içilen çayın türü farklı olsa da hala yaşatılmaya devam ediyor. Karaca çay fincanları, yalnız yaşayanlar için ya da ofiste kullanmak isteyenler için tekli, yeni evli çiftlerin sıklıkla tercih ettiği ikili ve misafir ya da kalabalık aileler için 6’lı takımlar halinde sizlere sunulur.

Karaca Fincan Setleri

Karaca kahve fincanları, her evin olmazsa olmazları arasında yer alan ve kahve keyfini ikiye katlayan şık ürünler olarak karşımıza çıkıyor. Geleneksel Türk kahvesi ritüelini yaşatmayı sevenlerin tercih ettiği Türk kahvesi fincanları, birbirinden şık ve orijinal süslemelerle sizlere sunuluyor. Bunlar arasında yaldızlı klasik Türk motiflerinden çiçek desenlerine, hayvan figürlerinden düz modellere kadar pek çok çeşit sayılabiliyor. Ayrıca kelebek kulplu ya da Hello Kitty gibi modern tasarımlara da bu fincanlarda rastlanabiliyor. Tek kişilik, iki kişilik ve altı kişilik gibi seçeneklere sahip Türk kahvesi fincanları, lezzetli ikramlıklarınıza estetik birer tat katıyor.

Türk kahvesi fincanlarının yanı sıra daha geniş boyutlarda kahve fincanları da Karaca’nın ürettiği fincanlar arasında yer alıyor. Kaynamış su ile hazırlanan hazır toz kahveler için daha çok tercih edilen bu fincanlar da diğer fincan setleri gibi pek çok farklı renk ve desen seçeneği ile sunuluyor. Tekli, ikili ve altılı setler halinde sizlere sunulan büyük boyutlu kahve fincanları, en keyifli kahve saatlerinizin ayrılmaz bir parçası olmaya aday. Ayrıca bazı Karaca fincan setleri arasında kahve ile birlikte ikram edilen ve kahveye başlamadan önce içilmesi gelenek halini almış su için fincanlara uyumlu su bardakları da yer alıyor.

Karaca Fincan Fiyatları

Çay ve kahve fincanları, sık kullanılan ürünler arasında sayılabiliyor. Bu yüzden zamanla sararıp yıpranabiliyor. Fincanlarınızın daha uzun ömürlü olmasını istiyorsanız, bulaşık makinesi yerine elde yıkamayı tercih etmelisiniz. Ayrıca kullandıktan sonra içerisinde çay ya da kahve bırakmadan, hızlı bir şekilde yıkamaya özen gösterin.

Karaca fincanlar, çay ve kahve saatlerinizde size estetik sunumlar yapma imkanının yanı sıra mutfağınızın ya da salonunuzun dekorasyonunda da şık bir katkı sunuyor. Çeyizlerin olmazsa olmazları arasında yer alan fincanları, vitrininizde ya da evinizin dilediğiniz herhangi bir köşesinde estetik amaçlı sergileyebilirsiniz. Modern çizgilerin hakim olduğu bir mutfak ya da salonda kelebek kulplu fincanlar ya da kız kulesi desenli fincanlar gibi modeller kullanabilirsiniz. Daha klasik çizgilerden hoşlananlar ise altın ya da gümüş yaldızlı Türk kahvesi fincanlarını tercih edebilir. Sade çizgilerle döşenmiş bir ev içinse düz renklerin ya da sade geometrik desenlerin hakim olduğu fincanlar kullanabilirsiniz. Dekoratif amaçlı seçeceğiniz fincanları tamamen kendi zevkinize göre kullanabilirsiniz. Karaca fincan fiyatları ürünün türüne, setin kaç parçadan oluştuğuna ve diğer özelliklerine göre farklılık gösterir.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Karaca Fincan Setleri ve Fincan Takımları

.
Karaca
Kütahya Porselen
English Home
Porland
Paşabahçe
Emsan
Güral Porselen
Schafer
Acar
Fecra
Hediye Dükkanı
Phi Ajans
Ekupam
Hrs
Kupacix
BK
Kreatölye
Kumbara Hediyelik
Kitapeli
Hobi Tuning
.
Konumseçilmedi
Toplam 24 / 202 ürün
DSACategoryId/2147483637/22500/80667016/60003715/22350/karaca