Karaca mutfak gereçlerinde çok sevilen bir marka. Klasikten moderne her zevke uygun tasarımları ile büyük beğeni topluyor. Karaca mutfak gereçleri kategorisinde şık sofralar kurabilmek için birçok ürün bulunuyor. Bardaklar, tabaklar, fincanlar bunlar arasında sayılabilir. Çay ve kahve tüketmeyi sevenler için hem günlük kullanıma hem de misafir ağırlamaya uygun birbirinden renkli Karaca fincan takımları bulunuyor. Karaca çay fincan takımları çayı ince klasik bardaklarda değil de fincanda içmeyi sevenlere hitap ediyor. Kahve tutkunları için ise kahvenin lezzeti ve kokusunun güzel olması kadar sunumu da önem taşıyor. Karaca kahve fincanı takımlarının birbirinden şık modelleri arasından her zevke uygun olanını bulmak mümkün oluyor. Sohbetlerin vazgeçilmezi kırk yıllık hatırı olan kahve keyfi böylece iki katına çıkıyor. Özellikle Karaca Türk kahvesi fincan takımları çok orjinal tasarımlara sahip olabiliyor. Türk kahvesi ile birlikte su içilmesi çok yaygın bir gelenek. Bu sebeple kahve fincanı takımlarına fincanlarla uyumlu bardaklar da ekleniyor. Karaca, Türk kahvesi dışında sıcak su ile hazırlanan toz kahveler için daha geniş fincan modelleri de üretiyor. Geniş fincanlarda da birçok farklı tasarım model bulunuyor. Hem kahve hem de çay için üretilmiş olan Karaca fincan setleri, genellikle ikili dörtlü ya da altılı tercih ediliyor. Evlenirken satın alınan büyük setlerde parça sayısı artıyor. Karaca fincanlar, kaliteli malzemelerden üretildikleri için çok uzun yıllar severek kullanabilirsiniz. 

Karaca Fincan Takımları Çeşitleri   

Evlerde en sık kullanılan mutfak gereçleri arasında çay ve kahve fincanları sayılabilir. Her evde mutlaka bulunuyorlar. Bu sebeple Karaca fincan takımları modelleri çok fazla. Boyutlarına, renklerine ve tasarımlarına göre çeşitleniyorlar. Farklı tasarımlarıyla çay ve kahve sunumuna şıklık katarken salon takımları ve mutfak gereçleri ile de bütünlük yaratıyorlar. Hatta evlerde vitrinlerde süs amaçlı olarak da kullanıyorlar. Daha yenilikçi çizgiler taşıyan evlerde kız kulesi desenli olanlar tercih edilebilir. Daha geleneksel dekorasyona sahip evlerde ise gümüş yaldızlı fincanlar uygun olabilir. Ürün çeşitliliği çok fazla olduğu için herkese uygun bir karaca fincan takımı bulmak mümkün oluyor.

  • Karaca Çay Fincan Takımları  

Çayı ince belli bardakta içmek çok yaygın olsa da fincanda çay içmenin keyfi başka oluyor. Dünyanın pek çok yerinde de çay fincan da tercih ediliyor. Karaca çay fincan takımları birbirinden farklı birçok renge ve desene sahip olarak üretiliyorlar. Tek başına yaşayanlar ya da ofise giderken kendi çay fincanını taşımak isteyenler için tekli takımlar var. Kalabalık aileler ve misafiri çok olanlar için ise Karaca fincan takımları 6’lı olarak üretiliyor. Yeni evlenen çiftlerin de tercihi bu setler oluyor.

  • Karaca Kahve Fincanı Takımları

Karaca kahve fincanı takımları ile lezzetli kahve keyfine estetik bir görünüm de kazandırmak mümkün oluyor. Çok fazla çeşit olduğu için herkesin zevkine hitap edebiliyor. Motifli Karaca kahve fincanı takımlarında Osmanlı motiflerine yer veriliyor. Sarı, mavi ve turkuaz gibi renkler ağırlıklı olarak yer alıyor. Daha geleneksel ve klasik modeller arasında bu takımları saymak mümkün. Ebru desenli olanlar da yine klasik seven kullanıcılar tarafından tercih ediliyor. Vintage Karaca fincan takımları da çok seviliyor. Hem klasik hem de sade zevklere uygun oluyorlar. Açıktan koyuya birçok renk seçenekleri de bulunuyor. Karaca, yenilikçi ve modern çizgiler taşıyan fincan modelleri ile de dikkat çekiyor. Kelebekli, manzara desenli, ayaklı ya da kapaklı tasarımda olanları çok ilgi görüyor. Her zevke uygun renkte fincanlar tasarlayan Karaca siyah rengin zerafetini de çok güzel bir şekilde kullanıyor. Karaca siyah kahve fincanı takımları şıklığı ile dikkat çekiyor. Siyahı çok sevenler için vazgeçilmez olan fincanlarla kahvenin lezzeti de artıyor. Karacanın fincanlar da en çok kullandığı desenler arasında lale, leopar, nakışlı ve yaldızlı olanlar sayılabiliyor. Renklerde ve desenlerdeki farklılıkların yanında fincanların kulp şekilleri de çeşitlilik gösteriyor. Tüm modellerde kuplar kolay tutulacak şekilde üretiliyor. Bazı fincanlar ince belli olarak bazıları daha geniş tasarımda olabiliyor. Karaca tüm modeller için fincan setlerini tekli, ikili, dörtlü ya da altılı olarak üretiyor. Böylece her ihtiyaca cevap vermiş oluyor. 

Karaca kahve fincanları ev hediyesi olarak ta çok fazla tercih ediliyor. Kahve sevenler için şık kahve fincanı takımları arasından seçim yapabilirsiniz. Çay seven yakınlarınız için de Karaca çay fincanı setleri uygun olabilir. Fincan takımları çeyizlerin de vazgeçilmezi oluyorlar. Bu yüzden yeni evlenen sevdikleriniz için de güzel bir hediye seçeneği olabilirler.    

Karaca Fincan Takımı Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Karaca fincan takımları satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı unsurlar vardır. Böylece satın aldığınız ürünün çok uzun yıllar kullanımı mümkün olabiliyor. 

  • Öncelikle alacağınız takımın büyüklüğüne karar vermek önemli. Evdeki kişi sayısı ve misafir durumuna göre tekli ikili ya da altılı setlerden uygun olanı seçebilirsiniz. Fincan takımları birbirinden çok farklı renklerde ve desenlerde üretiliyor. Bu sebeple aralarından seçim yaparken öncelikle kendi zevkinize uygun olanı seçebilirsiniz. Fincanların tasarımının salon ve mutfakların dekorasyonuna uyum göstermesi de isteniyor. Seçim yaparken ev dekorasyonunu da göz önünde bulundurabilirsiniz. 
  • Fincan takımı satın alırken üretildiği malzemenin kalitesine de dikkat etmek gerekiyor. Fincanların mutlaka ısıya dayanıklı malzemeden üretilmesi gerekiyor. Hem kahve hem de çay sıcak tüketiliyor. Karaca fincanların tüm modelleri bu duruma uygun üretilir. Kullanılan malzemenin kalitesi ürünün kullanım süresini uzatır.  
  • Bir ürünü satın alırken aynı ürünü daha önce kullanan kişilerin yorumlarını okumak fayda sağlıyor. Karaca fincan takımları yorumlarını incelemek karar vermeyi kolaylaştırabilir.  

 

Karaca Fincan Takımları Fiyatları  

Karaca fincan takımı fiyatları takımın kaç parçadan oluştuğuna, boyutuna, rengine  ve modeline göre farklılık gösteriyor. Ürün yelpazesi çok geniş olduğu için de her bütçeye uygun olan takımlar bulabilmek mümkün oluyor. Karaca kahve fincan takımı fiyatları da tasarımına göre değişiyor. Bazı takımlarda kahveyle birlikte sunulan suyun içilmesi için su bardakları bulunuyor. Parça sayısının artması fiyatları da etkiliyor. Karaca çay fincan takımı fiyatları da çok araştırılıyor. Çoğu kullanıcı çay fincan takımı ile birlikte ona uygun çaydanlık modelini de seçerek birlikte satın alıyor. Karaca takımlar kaliteli malzemeler kullanılarak üretiliyor. Böylece uzun süreli kullanım avantajı da sağlıyor. Aldığınız seti uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz. Kullanım ömrünü daha da uzatmak için elde yıkama tavsiye ediliyor. Kimyasal ürün kullanıldığı zaman ürünlerin zarar görme ihtimali artıyor. Elde yıkamak ise desenler de solma, silinme ya da renklerde kararma olmasını önlüyor. Karaca fincan takımları hediyelik olarak çok fazla tercih ediliyorlar. Yeni evlenen ya da ev alan sevdikleriniz için Karaca şık fincan takımı fiyatlarını inceleyebilirsiniz. İster hediye olarak isterse kendinize satın almak üzere Karaca fincan takımı kampanyalarını takip edebilirsiniz. Böylece belli dönemlerde yapılan indirimlerden faydalanarak beğendiğiniz modelleri daha uygun fiyatlı olarak satın alabilirsiniz. Bu dönemlerde birden fazla takımı aynı anda alabilir, günlük kullanım ve misafirleriniz için farklı takımlar edinebilirsiniz.    

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Karaca Fincan Takımları

433 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Fiyat Aralığı
Toplam 24 / 433 ürün
DSACategoryId/2147483637/22500/80667016/60003715/22350/karaca