1962 yıllında küresel pazara açılan Karcher markası, sanayi tipi ve ev tipi temizlik makineleri üretir. Ev tipi temizlik makineleri arasında yer alan buharlı süpürgeler ile adını duyuran marka, temizliği pratik ve kolay hale getiren ürünlere sahiptir. Markanın hayatı kolaylaştıran temizlik makineleri arasında şarjlı makineler yer alır. Şarjlı süpürgeler, vakumlama işleminin kullanılmadığı yerlerde temizlik yapmayı mümkün kılar. Basit çalışma prensibi ve sade tasarımı ile standart elektrikli süpürgelerden ayrılan modeller, farklı seriler olarak Karcher markasının ürünleri arasında yerini alır.

Karcher Şarjlı Süpürge Modelleri

Dikey süpürge modellerine benzer tasarımlara sahip olan Karcher şarjlı süpürgeler, gırgır tipi süpürge olarak bilinir. Şarj edilerek çalışan ürünler, tabanda yer alan gırgır fırçalarının dönmesi ile zemini temizler ve kolay çalışma şekli ile sık sık temizlenme ihtiyacı doğan yerlerde ideal bir kullanım sunar. Uzun teleskobik borusu ve ana süpürme bölümü ile iki temel parçadan oluşan süpürgeler, hızlı bir şekilde süpürme yapmaya imkân verir.

Markanın şarjlı süpürge serileri teknik özellikleri ile ikiye ayrılır. Karcher KB 5 serisi pratik çalışma özelliklerine sahiptir. Aynı zamanda farklı renk seçeneklerine sahip olan KB 5 serisi, küçük alanlarla için doğru seçim olur. Karcher EB 30 serisi ise uzun şarj ömrü ve güçlü süpürme özellikleri ile farklılıklar gösterir.

Esnek Kullanım ile Kolay Temizlik

 • Karcher şarjlı süpürgeler kablo, toz torbası ve hortum sıkıntısı olmadan temizlik yapmaya imkân verir. Kullanırken ayakla açıp kapamaya olanak tanıyan anahtarı ile hızlı bir şekilde çalıştırılır.
 • İki farklı fırça tipi ile gelen ürünler, farklı büyüklükteki tozları kolayca toplar. Farklı kıl geçişlerine sahip olan süpürge fırçaları, tozların yanında hayvan kıllarını uçuşmadan toplayarak pratik çözümler sunar.
 • Basit bir şekilde sökülebilir atık deposu ile kolayca temizlenebilen süpürge çeşitlerinde toz hazneleri yıkanarak temiz bir şekilde takılabilir. Alçak mobilya altlarını bile kolayca almanızı sağlayan ürünler, yüksekliği ayarlanabilir ve eğilebilir teleskobik borusu ile yorulmadan temizlik yapmaya olanak verir.
 • Süpürge modelleri, park pozisyonlu teleskobik tutacak ile duvara veya mobilyaya yaslamadan kullanılabilir. Dik pozisyonda sabitleyerek kullanıma hazır porsiyonda bekletilebilir.
 • Ergonomik tutacağa sahip olan süpürge modelleri, şarj cihazına bağlı duvar aparatı ile birlikte gelir. Duvar aparatına yerleştirerek kolayca şarj olan ürün, yerden tasarruf etmenize imkân verdiği gibi dağınıklığın önüne geçmenizi de sağlar.

Karcher Şarjlı Süpürgelerin Teknik Özellikleri

 • Karcher şarjlı süpürge serileri, temel çalışma ve şarj olma özellikleri ile değişiklik gösterir. Toz toplama kapasitesi, kullanım biçimleri ve ses seviyeleri ile farklı niteliklere sahip olan ürünlerin teknik özelliklerini karşılaştırabilirsiniz.
 • Şarjlı süpürgelerin akü değeri 3.7 V/Ah ile 7,2 V/Ah arasında değişir. Markanın tüm şarjlı süpürgelerinde li-ion batarya yer alır.
 • Karcher EB 30 serisi süpürge modellerinde süpürme genişliği 300 mm olur. KB 5 serisinde ise ürünler standart 210 mm’lik süpürme genişliği ile ortalama büyüklüğe sahip odalarda kullanılabilir.
 • Toz konteyner kapasitesi 370 ml olan süpürgeler arasında 1 litre kapasiteye sahip ürünlere de erişebilirsiniz.
 • Standart silindir fırçalar ile satılan ürünlerin paketinde akü ve şarj adaptörü yer alır.
 • Şarj olma süresi ortalama 3 saat olan süpürgeler, 30 dakikadan başlayarak 52 dakikaya kadar çalışabilir. Sert zeminde veya halıda çalışma süreleri değişiklik gösterebilir.
 • Ses seviyesi 55 dB üstüne çıkmayan süpürgeler, ağırlık ve ebatları ile değişiklik gösterir. EB 30 serisi ürünleri aksesuarsız ağılığı ile 2,8 kg’dır. Markanın KB 5 serisi ise aksesuarsız 1,2 kg ağırlığa sahiptir.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Karcher Şarjlı Süpürge Fiyatları

Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Çalışma Süresi
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/159445/karcher