Karcher Sulu Süpürge

Temizlik cihazı üreticilerinden Karcher, küresel pazarda söz sahibi markalardan biridir. Elektrikli süpürgeler, halı yıkama makineleri, buharlı temizleyiciler ve endüstriyel temizlik makineleri üreten marka, ev tipi temizlik gereçleri arasında sulu süpürge modellerine yer verir. Sulu süpürge modelleri ile farklı zeminlerde başarılı bir temizlik deneyimi sunan marka, farklı kullanım özelliklerine sahip ürünleri alıcılarına sunar.

Karcher Sulu Süpürge Modelleri

Karcher ev tipi sulu süpürge serisinde vakumlu süpürgeler, dikey süpürgeler ve tekerlekli süpürgeler bulunur. Tekerlekli süpürgeler arasında özellikle iki tekerli kompakt ürünler dikkat çeker. Pratik özellikleri ile farklı yüzeylerde başarılı bir kullanım sergileyen ürünler, dikey ve yatay kullanım için ayarlanabilir yapısı ile beğenilen nitelikler taşır. Islak kuru vakum makineleri ise yüksek çalışma gücü ile tercih edilir. Çok amaçlı temizlik makinesi olarak tasarlanan makineler, iç mekânların yanı sıra dış mekânlarda da kullanılabilir. Markanın sulu yüzey temizleyicileri ise dikey süpürgeler gibi az yer kaplayan tasarıma sahiptir. Standart sulu süpürge modellerinden farklı olarak silindir temizleyici ile çalışan ürünler, seri içerisinde en ergonomik ürünlerden biri olur.

Kusursuz Temizlik için Vakum Süpürge Özellikleri

  • Karcher vakum süpürgeler, dört tekerlekli tasarımı ve motor gücü ile çok amaçlı temizlik makineleri arasında yer alır. Kuru ve ıslak çalışma özelliği ile farklı şekillerde temizlik yapmayı mümkün kılar.
  • Vakum temizlik makineleri, güç ve enerji tasarrufunu bir arada sunar. Düşük enerji harcayarak yüksek verim sunan makineler, modeline göre 200 veya 240 watt enerji tüketir.
  • Temizlik makinelerini standart sulu süpürgelerden ayıran en önemli özellik akülü çalışma özelliğidir. Akü ile çalışma süresi en az 15 dakika olan modellerde lityum iyon akü çeşidi bulunur.
  • Geniş su haznesi ile sulu temizlik yapan ürünler halı, fayans, parke gibi farklı özelliklere sahip yüzeylerde kullanılabilir. Aynı zamanda bahçe gibi dış mekânlarda da kullanıma uygun olan ürünlerde kartuş filtre bulunur.
  • Vakumlu süpürgelerde farklı temizlik aksesuarları bulunur. Süpürme başlığı gibi temel başlıkların yanında koltuk temizleme başlığı ve toz torbası gibi parçalar aksesuarlar arasında yer alır.

Pratik Kullanım için Dikey Yüzey Temizleyiciler

Markanın sulu temizlik yapan temizleyicilerinden biri de dikey yüzey temizleyicilerdir. Mikrofiber silindir ile çalışan ürünler, yüksek manevra kabiliyetine sahiptir. Süpürme yapmadan yüzeyleri temizlemeyi mümkün kılan ürünler, mobilyaların altını temizlemek için idealdir. Toz kapasitesi ve çalışma gücü modeline göre değişiklik gösteren ürünler, pratik bir şekilde saklanabildiği ve az yer kapladığı için küçük evlerde rahat bir kullanım sergiler. Aynı zamanda dikey yüzey temizleyiciler, teknik nitelikleri ile pratik temizlik yapmak isteyenler için başarılı çözümler sunar.

Karcher Kompakt Temizlik Makineleri

  • Markanın kompakt temizlik makineleri vakum makinelere benzer teknik özellikler taşır. Basınçlı yıkama özelliği ile zorlu zeminlerde temizlik yapmayı mümkün kılan ürünler, temizlenmesi zor bahçe duvarlarında veya köşeli merdivenlerde kullanılabilir.
  • Farklı basınç ayarları, özel temizlik başlıkları ve kesintisiz çalışma özellikleri ile sınıfında üstün özellikler taşıyan modeller, deterjanla çalışma özelliğine sahiptir. Böylece kirli yüzeylerde yüksek performans sergileyen ürünler, araç temizliğinde de tercih edilebilir.
  • Kompakt temizlik makineleri, tekerlekli tasarıma sahip olup tutma kollu ile kolayca taşınır ve farklı pozisyonlarda konumlandırılabilir. Özellikle dikey kullanım özelliği ile fark yaratan modeller, temizlik aksesuarları ile birlikte satılır.
  • Karcher sulu makineler su debisi, su sıcaklığı ve basınç özellikleri açısından farklılık gösterir. Yüksek basınç ayarı ve tabanca aksesuarı ile başarılı bir performans sunan ürünlerin teknik özelliklerini karşılaştırabilirsiniz.
ARA
Loading interface...
Loading interface...

Karcher Sulu Süpürge

Marka
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/80160031/karcher