King Elektrikli Ev Aletleri

Süpürge modelleriyle evinizi temizlemenizi kolaylaştıran King elektrikli ev aletleri aynı zamanda ütü çeşitleriyle de giysilerinizi kırışıklıklardan arındırabilmenizi sağlar. Doğa dostu düşük elektrik tüketimi özelliğine sahip ürünler elektrik tüketiminizi azaltır. Gürültü problemini minimize eden elektrikli süpürgelerin güçlü motorları düşük ses seviyesiyle çalışarak günün her saatinde yerleri süpürebilmenizi sağlar. Uzun ve teleskopik borularıyla uzunluklarını ayarlayarak kullanabileceğiniz süpürgeler sayesinde boyunuza uygun bir üründen faydalanabilirsiniz. Esnek ve dayanıklı hortumlarıyla da dikkat çeken ve King elektrikli ev aletleri arasından modellerini inceleyebileceğiniz süpürgeler sahip oldukları aparatlarla halı, parke, koltuk ve mobilya gibi farklı alanlarda sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Kolayca kayan ve yapışma sorunu yaşatmayan seramik tabanlı ütüleriyle de kullanıcılarına destek olan King markasıyla beraber iş ve özel hayatınızda giyeceğiniz elbise ve giysilere zarif bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Verimli Bir Kullanım Yaşatan Elektrikli Ev Aletleri 

 • Toz haznesine sahip süpürge modelleriyle evinizdeki toz ve kirleri ortadan kaldırırken bu maddelerin dışrıya ulaşması da korunaklı hazne tasarımı sayesinde önlenir.
 • Toz torbalı ve toz torbasız süpürgeleri evinizi temizlerken verimli şekilde kullanarak yüksek çekiş gücüne sahip motorların sağladığı konforlu destekten yardım alabilirsiniz.
 • King elektrikli ev aletleri arasındaki modern süpürgeler tekerlekleriyle beraber odalar arasında kolayca gezdirilebilirken aynı zamanda uzun kablo desteğinden yararlanmanızı da sağlayarak sürekli priz değiştirmenize de gerek bırakmaz.
 • Su damlaması sorununun önüne geçen tasarımlarıyla dikkat çeken akıllı ütüler otomatik kapanma desteği yaratan modellerle gereksiz enerji tüketimini de engeller.
 • Kireçlenmeyi önleyen ve ergonomik tutma sapına sahip kullanışlı ütüleri King elektrikli ev aletleri içerisinden inceleyerek sipariş verebilirsiniz.

Hijyenik Temizlik İçin Buhar Teknolojisinden Yararlanın

Buharlı süpürgeler aracılığıyla zeminde yer alan tozların barındırdığı mikroplardan korunabilirsiniz. Buharın yarattığı güçlü destek mikropları ortadan kaldırmaya yardım ederken öte yandan daha parlak ve temiz bir yüzeye sahip olmanızı da sağlar. Çabucak ısınan ve yüksek kapasiteli su hazneleriyle uzun süreli buhar desteği yaratan süpürgeler gövde boruları sayesinde kolayca yönlendirilerek kullanılır. Şok buhar ve dikey buhar gibi özelliklere sahip King elektrikli ev aletleri arasındaki buharlı ütülerle beraber giysilerinizdeki mikropları öldürebilirsiniz. Buhar teknolojisinin getirdiği bir diğer avantaj sayesinde gömlek ve pantolonlarda karşılaşacağınız zorlu kırışıklıkları kısa sürede yok ederek giysilerinizi estetik bir görünüm katabilirsiniz. Ütülerin tabanlarının daralan burun kısmı düğmelerin arasına ya da manşet kıvrımlarına etkili bir şekilde ulaşabilmenizi sağlar. Püskürtme modlarına ek olarak kumaş türüne göre ütüleme yapabilmenizi de sağlayan King elektrikli ev aletleri ütüleme işlemlerini kolaylaştırır.

King Elektrikli Ev Aletleriyle Zaman Kazanın

Elektrikli süpürgenizde kullanabileceğiniz toz torbaları üreterek tozları güvenli bir şekilde depolayabilmenizi sağlayan King aracılığıyla süpürme işlemi sonrasında kirli maddeleri toplu şekilde çöpe atabilirsiniz. Anti alerjik dokuya sahip ve yüksek toz tutma oranı bulunan torbalar yırtılmaya ve deforme olmaya karşı da dayanıklıdır. King elektrikli ev aletleri içerisindeki süpürgeleri daha etkili bir şekilde kullanabilmenizi sağlayan başlıkları sipariş ederek halı ve koltuk yüzeyi gibi noktaları kirlerden rahatça arındırabilirsiniz. Pedallı süpürge başlıkları sert zeminlere kolayca uyum gösterirken döner yapılı bağlantı noktası sayesinde süpürgenizi esnek bir şekilde kullanabilmenizi sağlar. Kablo sarma özelliğine sahip pratik süpürgeleri King elektrikli ev aletlerini inceleyip sipariş edebilirsiniz. HEPA filtresi bulunan süpürgeler zararlı maddelerin evinize yayılmasını önlemeye yardım eder. Su doldurma haznelerinin saydam görünümü aracılığıyla ne kadar suyunuzun kaldığını görebileceğiniz ütüler aracılığıyla ihtiyaç anında hazne kapağını açarak gerekli miktarda suyu ürününüze ilave edebilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

King Elektrikli Ev Aletleri Fiyatları

22 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. King Elektrikli Ev Aletleri
  2. Philips Elektrikli Ev Aletleri
  3. Rowenta Elektrikli Ev Aletleri
  4. Tefal Elektrikli Ev Aletleri
  5. Arnica Elektrikli Ev Aletleri
  6. Dyson Elektrikli Ev Aletleri
  7. Electrolux Elektrikli Ev Aletleri
  8. Arzum Elektrikli Ev Aletleri
  9. Fakir Elektrikli Ev Aletleri
  10. Black&Decker Elektrikli Ev Aletleri
  11. Vestel Elektrikli Ev Aletleri
  12. Grundig Elektrikli Ev Aletleri
  13. Homend Elektrikli Ev Aletleri
  14. Sinbo Elektrikli Ev Aletleri
  15. Fantom Elektrikli Ev Aletleri
  16. Arçelik Elektrikli Ev Aletleri
  17. Samsung Elektrikli Ev Aletleri
  18. Bosch Elektrikli Ev Aletleri
  19. Siemens Elektrikli Ev Aletleri
  20. Singer Elektrikli Ev Aletleri
  21. Karcher Elektrikli Ev Aletleri
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Otomatik Kapanma
 7. Taban
 8. Watt
 9. Ürün Rengi
 10. Kablo Uzunluğu
 11. Satıcı A-Z
 • Marka King
DSACategoryId/2147483638/17071/king
Başa dön