Şarjlı süpürgeler, pratik temizliği sevenlerin favori ürünlerindendir. Hızlıca temizlik isteyen herkesin elinin altında olmasını tercih ettiği aletlerdendir. Kırıntılar içindeki yemek masası altı, kağıt parçaları dolu çocuk masası, evcil hayvan tüyleri, parkedeki saçlar, bölgesel ve hızlı olarak temizlenmek isteyen küçük çaplı yerlerdir ve büyük elektrik süpürgesi gerektirmeden, şarjlı pratik el süpürgeleriyle halletmek için kusursuz bölgelerdir. Şarjlı süpürgeler, bu tarz işlerde kendinizi yormanıza neden olmadan verimli çözümler sunarlar.

Şarjlı süpürgeler, büyük elektrik süpürgelerine göre daha ufak olan boyutları ve daha düşük gürültü seviyeleri sayesinde rahatsızlık verilmesi endişesi yaşamaksızın kullanılabilecek ürünlerdir. Saklamaları ve muhafazaları, çok kolaydır. Hafif oluşları, yorulmadan iş görmeyi kolaylaştırır.

Şarjlı süpürge alırken; emiş gücü, ağırlık ve tasarıma dikkat etmek gerekir. Az emiş gücü olan bir ürün, temizlikte yetersiz kalacaktır. Tasarımın ergonomik oluşunun önemi, özellikle eklem rahatsızlıkları yaşayanlar için çok yüksek önem arz eder. Kolları ve beli yormadan hızlı iş görmeye olanak sağlayacak formda olmalıdırlar. Ağır şarjlı süpürgeler, tüm yükünü bileğe verdiğinden ağrı yapabilir. Bu sebeple hafif ve ergonomik modelleri seçmek gerekir.

King Şarjlı Süpürge

King markası 1953 yılında kurulduğunda, üretimine bir termos ile başlamıştır. 1985 yılından itibaren de küçük ev aletleri sektörüne giriş yapmıştır. Bu tarihten itibaren ilerleyen zaman içerisinde ürün gamına temizlik, kişisel bakım, kahvaltı, iklimlendirme gibi pek çok farklı ürünü de katmıştır. King, ürün yelpazesini genişletmek ve yüksek müşteri memnuniyetine erişebilmek için çalışmalarını sürdürmektedir. Şarjlı süpürge alanında da King, kendi ürettiği fonksiyonel cihazlarla birçok farklı ürün sunmaktadır.

King'in şarjlı süpürge modelleri arasında en çok dikkat çekeni ve işlevsellik sunanı, Bold Elektrikli Dik Süpürge'dir. Bu ürünün çift kullanım fonksiyonu mevcuttur. İstenirse uzun sapıyla dik süpürge olarak kullanılabildiği gibi, istendiğinde şarjlı el süpürgesi olarak da kullanılabilmektedir. 300 watt'lık etkili emiş gücü için özel olarak tasarlanmış üçgen başlığı, dar köşelere bile büyük bir ustalıkla ulaşır; kuytulardaki tozları bile kolayca alır. Süpürge başlığı 180 derece dönebilir ve bu sayede en zor kenar ve köşelere ulaşarak derinlemesine temizlik sağlar. 1 litrelik toz haznesi kapasitesi vardır. Bu hazne, kolay çıkarılabilir ve temizlenebilir özelliktedir.

King Şarjlı Süpürge Fiyatları

King şarjlı süpürgelerde farklı bir alternatif de el süpürgesi görünümünde ve beyaz renkteki Şarjlı Spirit Süpürge'dir. Şarj ünitesindeyken vazo benzeri, çok estetik bir görünüme sahip olan bu ürün, teknik özellikleriyle de kendini kanıtlamıştır. 4.8 V şarj edilebilir pili, kuru temizleme fonksiyonu, 0.2 lt. kapasitesi, yıkanabilir filtresi ve kolay boşaltılabilen toz haznesi, onu, hem hijyenik hem teknolojik hem de estetik bir ürün sınıfına sokar.

King, kaliteyi uygun fiyatla birleştirme anlayışıyla yola çıkan bir marka olduğundan, her bütçeye hitap eden şarjlı süpürgeler bulmak mümkündür. King şarjlı süpürgeler, işlevsellikleri ve geniş aralıktaki fiyat seçenekleriyle, herkesin kendine özel bir alet bulmasına olanak sağlar.

King Şarjlı Süpürge Yorumları

King kullanıcılarının, yorumlarıyla memnuniyetlerini ifade ettikleri ve başka ürünler alırken de aynı markayı tercih ettikleri görülmüştür. Markanın en güvendiği reklam yöntemi, tekil kullanıcıların memnuniyetleri ve tavsiyelerini yakınlarıyla paylaşmasına dayanan, çok etkili bir reklam biçimi olan, ağızdan ağza reklamdır. Satılan her bir üründe bireysel memnuniyet ve geri dönüş çok önemsenir.

Yaygın servis ağı, özenli hizmeti, satıştan sonra da müşterinin yanında olma titizliğiyle dikkat çeken King, ayrıca uzun garanti süresi ile de ürünlerine duyduğu güveni kanıtlar.

King Şarjlı Süpürge Fiyatları

1 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. King
  2. Rowenta
  3. Arnica
  4. Dyson
  5. Electrolux
  6. Fakir
  7. Black&Decker
  8. Vestel
  9. Homend
  10. Sinbo
  11. Fantom
  12. Arçelik
  13. Bosch
  14. Siemens
  15. Karcher
  16. Beko
  17. Goldmaster
  18. Vax
  19. Conti
  20. Delonghi
  21. Hoover
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Güç Değeri
 5. Renk
 6. Islak / Kuru
 7. Satıcı
 • Marka King

Şarjlı Süpürge Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/2147483638/17071/155123/159445
BAŞA DÖN