2000
150
 • Beş Yıldız
  (15.08.2017)

  Makina çalıştırdığım ilk saatlerde farkı ortaya koydu. Yaklaşık ilk 4 saatte odayı kurutarak 2 litreden fazla su doldurdu deposunu. Küf kokusu da epey azaldı.

  MERKEZ - Siirt - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (2)

 • Nem alma cihazı
  (02.11.2015)

  Teslimat tahminimden hızlı oldu, hemen kullanmaya başladım, yorumları okuyarak almaya karar vermiştim, dilerim benim de işime yarar. Sesli çalıştığı konusunda bazı yorumlar vardı ama rahatsız edici sesli bir çalışma durumu yok.

  KONAK - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (6)

 • tavsiye ederim
  (27.10.2015)

  Süper ilk gün kullandık şu kabı doldu nem ve küf kokusu çok azaldı

  - Kocaeli - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (7) Hayır (1)

 • nem alma cihazı
  (05.03.2015)

  Ürün 4 gün içerisinde kargoya verildi. Ama gecikme sorun yaratmadı. İçerisinde garanti belgesi yok ama sanırım faturası sorun olduğunda yardımcı olur. Ürün kibar ve gürültüsü yok denecek kadar az. Yaklaşık 2 saattir kullanıyorum ve şimdilik gayet memnunum.Almak isteyenlere tavsiye ederim. Hepsiburadaya da sorunsuz teslimatı içi teşekkürler. Gerçekten alışveriş için güvenilir bir site.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (18)

 • işe yarayan bir ürün
  (04.02.2015)

  Evinizde küf nem rutubet varsa işinizi görecek bir ürün ben aldım oldukça memnunum hemen nem topluyor su haznesi doluyor oldukça memnun kaldım

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (16) Hayır (4)

 • teşekkürler
  (03.02.2015)

  Ürünü geçen sene kış bitimi aldım. Bu kış kullanıyorum ve çok memnun kaldım. Buradaki yorumları okuyarak almıştım. Bodrumda yaşayanlar kışın tam ısınmayan evlerin sorunudur nem ve rutubet. sabah 10 dakika evi ceyran yapacak şekilde havalandırıyorum. Nemli odalarda 1 saat çalıştırıyorum sonuç mükemmel. Teşekkürler Kingpost ve hepsiburada. Elektrik harcamasıda normal klima gibi faturam aynı geliyor

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (2)

 • Fena değil
  (29.11.2014)

  Ben şu anda bu ürünü kullanıyorum. Evimde nem oranı 80-90 aralığında. cihazı 1-2 saat çalıştırdığımda 18 m2 lik bir odayı kapısı kapalı olduğunda nem oranını %60lara kadar düşürüyor. bir derece kadar da sıcaklığını arttırıyor. zemindeki nemlenmeyi pencerelerdeki nemlenmeyi 1-2 saat içinde kurutuyor. içeriye güzel bir hava veriyor.digital ekranının olması da güzel. nem oranını ve sıcaklığı gösteriyor. isterseniz belli bir nem oranına sabitleyebilrsiniz. o orana geldiğinde cihaz otomatik kapanır. yani tam olarak kapanmıyor . hafif bir üfleme oluyor. sürekli çalıştırırsanız günde iki kez su haznesini doldurur. çıkan suyu da ütü suyu olarak kullanabilirsniz. cihazın kötü tarafı ise ses yapması. ses oranı yüksek. birinci kademede çok ses olmasa da ikinci kademede çalıştırınca çok sesli oluyor. geceleri yatak odasında çalıştırmak bu açıdan sıkıntılı. ama uyumuş bir insanı uyandıracak kadar da sesli değl. . gece yatmadan önce odayı %50-60 aralığına getirin. nem oranını yatacağınız zaman %70 e getirin. zaten siz uyuyana kadar nem oranı %70lere gelmeyeceği için sorun olmaz. siz uyduktan sonra devreye girer. nem oranını sabit tutar. ses sorunu belli bir zaman sonra daha da artabiir. yani motorun titreşimi plastik aksamdan ses gelmesine sebep olur.bunu da hava ızgaralarının olduğu yere sıkıcı bir karton sıkıştırarak çözebilirsiniz. şahsen ben öyle yaptım. sonuç olarak evinde nem oranı %70-80 lerde olanlar için iyi bir ürün. özellikle evinizde bebeğiniz veya küçük çocuğunuz varsa mutlaka kullanmalısınız. fazla nem hem eşyalarınıza hem de bedeninize zararlı. bu üründen önce aldığım trotec marka nem alma cihazının odadaki nem oranını daha çabuk düşürdüğünü de söylemeliyim. o markanın en ucuzunu almıştım. onda gösterge vs yok. su haznesi de küçük ama odaya girdiğimde aldığım hava onda çok daha farklıydı. her neyse bu da iş görür. karar sizin

  ÜMRANİYE - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (22) Hayır (4)

 • Sonuca yönelik
  (03.02.2014)

  Tereddüt etmeye bile gerek yok, inanilmaz bir sekilde evde ofiste her nerede ise tüm nemi çekiyor. Yatak odasında nem yüzde 60 üzerinde dolaşırken gece makinaya calistirdiktan sonra sabah yüzde 48 kere falan düşmüştü.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (6)

 • Çok başarılı bir cihaz...
  (16.12.2013)

  Merhaba, İstanbul da ataşehir de yeni evimde ilk senemde ve kombi yanmaya başladığında müthiş derecede rutubet oluşmaya başladı. Hatta yatak odasındaki tuvalette su tesisatı ile ilgili problem olduğunu düşünüp neredeyse kırdıracaktım ki nemden olduğunu bu cihaz sayesinde fark ettik. 1 haftadır kullanıyorum çok memnunum ve iyiki de almışım diyorum. Bu kadar su nereden çıkıyor diyeceksiniz. Şuan için bütün problemlerimi çözdü. Buraya yazıyorum ki benimle aynı problemi olan insanlara yol göstersin çünkü bende buradaki yorumları okuyup bu cihazı aldım.

  ÜSKÜDAR - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (39) Hayır (5)

 • kullanışlı
  (03.07.2013)

  ürünü aldığımdan beri evdeki nem sorunu kayboldu. sesli çalışması geceleri rahatsız edebilir ve haznesi bir günde doluyor. onun dışında çok kullanışlı. boyutu neredeyse bir bilgisayar kasası kadar ve kolayca taşınabiliyor.

  MERKEZ - Sakarya - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (3)

 • Evde rutubet kalmadı
  (20.06.2013)

  Evim giriş kat ve alt kat sığınak. Kuzey kuzeydoğu cephe , müthiş rutubet yapıyordu. Cihazı teslim aldıktan sonra çalıştırdım ve dışarı çıktım , yaklaşık 4 saat sonra eve döndüğümde , evin havası tamemen değişmişti. Çamaşırları akşam asıp sabah kutu topluyoruz. Kurutma makinası gibi.

  - Tekirdağ - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (2)

 • güzel
  (12.03.2013)

  yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum evin bazı odalarında akşam saatlerinde aşırı nem oluyordu camlar buğulanıyor duvarlar ıslak gibi oluyodu buda zamanla küfe ve kötü kokuya yol açıyodu.2 hafta içinde günde 4-5 lt. su topladı kokuyu ve nemi btirdi.tek sorunu çok sesli çalışması fan ve kompressor sesi çok fazla hissediliyo.yeterli ve etkili bi makine tavsiye ederim.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (2)

 • başarılı
  (07.03.2013)

  ürün işimi gördü. bodrum katında 50 metrekare için kullanıyorum nem %85lerden 55lere düştü. Artık günde 3 saat civarı kullanıyorum ve bu seviyede tutuyorum nemi.

  EDREMİT - Balıkesir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (0)

 • Tavsiye Ederim.
  (02.03.2013)

  Ürünü alalı 3 gün oluyor. siparişten sonra elime ulaşması yaklaşık 5-6 günü buldu. Ürünü çalıştırdım tüm gece nem oranı evde %85 leri gösteriyordu. 2 günde haznesini 2 defa boşaltım. (3-4 litre su topladı) İşe yarıyor mu kesinlikle EVET. Olumsuz yanları: Az sesli çalışıyor. Ürünün Türkçe kullanım klavuzu ve ithalatçı firma vs bilgileri yok. Garanti belgesi çıkmadı. Elle tutulur sadece Hepsiburada.com faturası var. Arıza durumunda muhatap kim muamma. Ama hakkaten işe yarıyor. Cihaza diyecek bir şey yok...

  - Sakarya - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (11) Hayır (0)

 • İşe yarıyor...
  (22.02.2013)

  Ürün elime 5.günde ulaştı, 5 gündür kullanıyorum gayet güzel (20lt olanı), evin nemini 2-3 saatte normal düzeylere çekebiliyor. Sadece gece yatak odasında çalıştırılamaz düzeyde ses çıkartıyor, gündüz saatleri için çıkardığı ses çok önemli değil. Sonuçta çıkan suyu görünce faydalı bir ürün...

  BUCA - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (1)

 • EVDEKİ NEMİ, KÜFÜ VE KÖTÜ KOKUYU BİTİRDİ
  (10.02.2013)

  CİHAZIN 20 LT.LİĞİNİ YAKLAŞIK 10 GÜN ÖNCE ALDIM. EVDEKİ DUVARLAR TERLEME YAPIYORDU OLUŞTURDUĞU NEM MOBİLYALARDAN TUTUN DOLAPTAKİ ELBİSELERE KADAR KÜFLENDİRMİŞTİ. KAPIDAN EVE GİRİLDİĞİNDE AĞIR BİR KÜF KOKUSU VARDI. CİHAZI KULLANMAYA BAŞLADIĞIMDAN BUYANA DUVARDAKİ TERLEME NEM,KÜF VE KOKU BİTTİ.GÜNDE ORTALAMA 6-8SAAT ÇALIŞTIRIYORUM. ELEKTRİK TÜKETİMİNİ HENÜZ GÖREMEDİM.BOYUTLARI İDEAL KOLAY TAŞINIYOR SU HAZNESİ GÜNDE ORTALAMA 2 DEFA DOLUYOR. RAHATSIZ ETMEYEN ÇALIŞMA SESİ VAR. KULLANIM KLAVUZU YOK/YETERSİZ KESİNLİKLE TAVSİYE EDRİM. ÜRÜN ,İŞE YARAMASA EVİ DEĞİŞTİRMEYİ PLANLIYORDUM.

  - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (2)

 • CAMLARDAKİ BUĞU SORUNUNA ÇÖZÜM OLDU.
  (23.01.2013)

  EVİMİN CAMLARI SÜREKLİ BUĞU YAPIYORDU. ARTIK SULAR DUVARLARDA DA KISMEN KÜFLENME MEVCUTTU. ALDIĞIM İLK GECE KULLANDIM. CAMLARDA BUĞU KALMADI. KULLANMAYA DEVAM EDİYORUM. CİHAZ BİRAZ GÜRÜLTÜLÜ ÇALIŞIYOR. O DA GECE UYURKEN FARK EDİLİYOR. TAVSİYE EDİYORUM.

  ÇANKAYA - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (1)

 • BEN ALDIM ÇOK MEMNUNUM HERKESE TAVSİYE DERİM
  (13.12.2012)

  BEN ALDIM ÇOK MEMNUNUM HERKESE TAVSİYE DERİM! BEN İNANMIYORDUM İLK DÜŞÜNCEMDE AMA YİNEDE ŞU KÜF YÜZÜNDEN BAŞKA ÇAREM KALMAMIŞTI DENEMEK ZORUNDAYDIM ALDIM EVE ÇOK GEÇMEDEN ELİMİZE ULAŞTI BİZİM EVİN DUVARLARI HEP RUTÜBETLENİR KÜFLENİRDİ! MAKİNAYI ÇALIŞTIRDIM ,ÇALIŞTIRDIĞIMDAN BERİ İÇERİDE NE KÜF VAR NEDE RUTÜBET BU ARADA SADECE ODADA DEĞİL EVDE BİLE ETKİSİ OLMUŞTUR ZATEN ANLARSINIZ !!

  - Gaziantep - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (1)

 • gerçekten işe yarar bir ürün
  (09.12.2012)

  Ürün ederinin hakkını veriyor, evde nemden eser kalmadı ve ayrıca odadaki tozu ve kokuyu alıyor ve sanki birazda ısıtıyor. Tavsiye ederim ..

  - Kocaeli - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (1)

 • Nihayet rahatladık
  (07.12.2012)

  2 yıllık evimizde arkasını kesemediğimiz (havalandırmadan tutun doğrama değiştirmeye kadar. Yalıtımı olduğu halde) nem problemi çözülmeye başladı. Ürünü 5 gündür kullanıyoruz. 5 günde evimizden topladığı su miktarı 20 litrelik damacanayı doldurdu bile. Camlarda meydana yoğuşmalar sonucu su damlacıkları oluşumu yavaş yavaş azalmaya başladı. Evdeki nem oranı yavaş yavaş % 75 lerden % 65 lere inmeye başladı bir süre sonra sadece çamaşır kurutmada kullanacağım sanırım. Çünkü inanılmayacak derecede çamaşırlar yaz günü gibi birkaç saatte kuruyor çalıştırıldığı odada. Evinizde nem problemi varsa mutlaka alınması gereken bir ürün. Hepsiburada ailesine teşekkürler.

  MERKEZ - Çorum - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (7) Hayır (1)

Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

BAŞA DÖN