Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

KM-1818 Sımtech Robot Süpürge ve Mop Temizleyici

Simtech
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
Loading interface...
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/80160033
Türkiye’de Yerli Üretim Simtech Robot Süpürge ve Mop Temizleyici
Türk mühendisler tarafından üretilen Simtech Robot Süpürge ve Mop Temizleyici yerli bir markaya sahiptir.


Dijital Ekran Teknolojisi
Dijital ekran teknolojisi ile robota verdiğiniz komutları robot üzerindeki dijital ekrandan da gözlemleyebilirsiniz. Seçmiş olduğunuz temizlik modlarını, temizlik planlarını, temizlik hızını, pil şarj durumunu ve saati görebilirsiniz. Ayrıca robot süpürge üzerinde bulunan dokunmatik ekran tuşlarına basarak otomatik temizlik, paspas ve şarj istasyonuna gitme ayarlarını yapabilirsiniz.


Uzaktan Kumanda ve Mobil Uygulama ile Kontrol
Tek tuşla akıllı süpürme artık sizin elinizde. Çok fonksiyonlu kablosuz uzaktan kumandasıyla ve weback mobil uygulaması ile temizlik seçimini daha kolay hale getirebilirsiniz. Böylece robot süpürgenizi kontrol edebilir, komutlar vererek temizlik işlemini başlatabilirsiniz..


Aynı Anda Hem Temizlik Hem Mop Özelliği
Tek hareketle iki işi birden yapabilirim diyebilen bir teknoloji. 450 mL toz haznesi ve 180 mL su kapasitesi ile temizlik artık daha kusursuz. İsterseniz uzaktan kumanda ile isterseniz mobil uygulama ile komut verip hem temizlik hem de mop yaptırabilirsiniz. Yıkanabilir filtre ile de yüksek performanslı temizliği sağlayabilirsiniz. Yüksek emiş gücü özelliği sayesinde de evde kir, toz ve partikül bırakmayıp, evinizi pırıl pırıl yaptığını görebilirsiniz.


Batarya Ömrünün Daha Uzun Olması
Robot süpürgeniz 14.8 volt batarya, 2600 mAh batarya kapasitesi ile 120-150 dakikaya kadar etkili çalışma süresi sunmaktadır. Bu süre zarfında tüm kirleri toplayıp, evinizi toz, kıl, partikül ve daha fazlasına karşı temiz tutar. Böylece kirlere kaçış yok der. Ayrıca 1.5 cm yüksekliğe kadar eşiklerden geçebilme özelliği sayesinde de halı gibi yüksekli yerlerin de etkin temizliğini sağlar.


Yerel Servis Ağının Olması
Robot süpürgeniz Türkiye üretimi olduğu için geniş servis ağına sahiptir. Böylelikle bu durum size gönül rahatlığı ile kullanım olanağı sağlamaktadır. 2 yıl garanti kapsamında oluşabilecek tamir masraflarını da Ege Elektrik firması üstlenmektedir.


Yanında Verdiğimiz Yedek Parça Sayısının Daha Fazla Olması
Her zaman müşterilerini düşünen politikamız ile diğer robot süpürgelerden farklı olarak yedek parça sayımızı artırıyoruz. İlave mop paspas, yan fırçaları ve filtresi ile yedek parça fazlalığın keyfini çıkarabilirsiniz. İhtiyacınıza göre yedek parça değişimi yapabilir, robot süpürgenizi sonraki temizleme işlemine hazırlayabilirsiniz.


Sensör Sayısının Daha Çok Olması, Cihazın Daha Hassas Hareket Etmesi
Simtech Robot Süpürge ve Mop Temizleyici işlevsel sensörlerle donatılmıştır. İstediğiniz temizleme alanlarını veya temizlik modlarını belirleyebilir, süpürme işlemi bittiğinde veya şarj durumu azaldığında şarj ünitesine dönüşü kullanışlı sensörler sayesinde gerçekleştirebilirsiniz. Sıkışmasına, mobilyalarınıza çarpmanıza veya boşluk, merdiven gibi yerleri algılayıp düşmesini engellemesine karşı yardımcı hassas sensörleri sayesinde de tüm temizliği düzgün ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Böylelikle robot süpürgenizi gönül rahatlığıyla istediğiniz yere koyabilirsiniz.


Zaman Ayarının Olması ve Cihazın İstediğiniz Zaman Temizlik Yapabilmesi
Hem weback uygulaması üzerinden hem de uzaktan kumanda ile istediğiniz gün, istediğiniz saatte temizliği başlatabilir veya bitirebilirsiniz. Program dâhilinde belirlenen gün ve saatte temizliği programlayabilir, programlanan yol haritası ile de engellerden kaçarak zaman ayarlı detaylı temizlik yaptırabilirsiniz.


Wifi Bağlantısı Olmadan da Temizlik Yapma Özelliği
Weback uygulaması ile wifi bağlantısını kurup uygulama üzerinden robot süpürgeye komut verebilirsiniz. İlave olarak aynı komutları uzaktan kumanda ile de verebilirsiniz. Diğer robotların aksine uygulama olmadan dijital ve dokunmatik ekran ile ve uzaktan kumanda ile wifi bağlantısı olmadan da robot süpürgenize temizlik yaptırabilirsiniz.


Direkt Cihaz Üzerinden Daha Hızlı Şarj Etme Özelliği
Adaptörden şarj istasyonuna bağlantı sağlanarak robot süpürge şarj işlemleri başlatılabildiği gibi, direkt robot süpürge üzerinden de şarj işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Hem de direkt robot süpürge üzerinden şarj dolma işlemi daha hızlı gerçekleşmektedir.


Otomatik Şarj İstasyonuna Gitme Özelliği
Kendini şarj edebilme özelliği olan Simtech Robot Süpürge ve Mop Temizleyici, pil gücü azaldığında uyarı verip şarj istasyonunu otomatik olarak aramaya başlar, kendini şarj eder, daha sonra kaldığı işe devam eder. Bu özelliği ile de ne kadar fonksiyonlu olduğunu bize göstermiş olur. Şarj durumunu dijital ekrandan veya mobil uygulamadan görme imkanı da sağlar.


Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön