Kumtel Fanlı Isıtıcı

Fanlı ısıtıcılar bulunduğunuz alanı en güçlü şekilde ısıtabilecek araçlardan birisidir. Tamamı taşınabilir, ayrıca küçük oda veya ofisler için idealdir. Bu şirin ve kullanışlı fanlı ısıtıcılar, geleneksel ısıtıcılara kıyasla daha verimli ve daha hızlı ısı oluşturur. Salınım özelliğiyle birlikte güçlü watt değeri göz önüne alındığında geniş bir odayı ısıtmak için etkili bir şekilde kullanabilirsiniz. Isıtıcıların küçük ve hafif tasarımlara sahip olması birçok alanda elverişli şekilde kullanılmasını mümkün hale getirir. Kompakt boyutu ayrıca bu küçük fanlı ısıtıcıyı daha sıcak havalarda saklamanızı kolaylaştırır. Kumtel Fanlı Isıtıcı modelleri havayı genellikle PTC seramik olan bir ısıtma bileşeni üzerine yönlendirir ve ısıtılan havayı verilen alana üfleyerek serbest bırakır. Böylesine verimli bir ürüne en kısa sürede ulaşabilmeniz için Kumtel Fanlı Isıtıcı seçenekleri içerisinden sizi tanımlayan renge sahip olanı temin edebilirsiniz.

Kendiliğinden En İdeal Oda Sıcaklığını Sağlayabilen Isıtıcılar

Termostat: Isıtıcıyı minimum sıcaklığın altında açıp ardından ayarlanan maksimum sıcaklığa ulaşıldığında tekrar kapatarak odadaki sıcaklığı ayarlamanıza izin veren ve bir ısı ile etkinleştirilen anahtardır. Termostat olmadan ısıtıcınız sürekli çalışır. Dolayısıyla odanız rahatsız edici bir şekilde ısınabilir ve elektrik tüketiminiz buna bağlı olarak yüksek olur. Bu sorunu aşmanız için Kumtel fanlı ısıtıcılarında bulunan termostat tutarlı bir şekilde sıcaklığı muhafaza etmenize yardımcı olur. Buna bağlı olarak hem fazla güç tüketmemiş hem de bunaltıcı bir oda probleminden kaçınmış olursunuz.

Termal Denge: Kumtel fanlı ısıtıcıların en yararlı özelliklerinden birisi termal denge özelliğine sahip olmasıdır. Önemli bir güvenlik özelliği olarak bulunduğunuz ortam aşırı ısındığında ısıtıcıyı kapatır. Bu hem oda sıcaklığını ideal derecede tutmaya yararken hem de ısıtıcınızın üstünde onu örten bir nesne varsa olası yangın riskini azaltır. Böylece uykunuz sırasında bile herhangi bir endişe duymadan gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Sıcak-Soğuk Dengesi: En iyi ısıtıcı her zaman için bulunduğunuz alanı ideal ısı dengesine getirebilen ısıtıcıdır. Bu anlayışa sahip olan Kumtel ısıtıcılarını yalnızca soğuk havalarda ısınmak için değil aynı zamanda ısı derecesinin fazla olduğunu düşündüğünüzde biraz olsun soğutması için de kullanabilirsiniz. Soğuk üfleme özelliğine sahip olması bu anlamda büyük bir zenginlik katar. Isıyı düşürmek istediğiniz her an bu özelliğin keyfini çıkarabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Renk Seçenekleri: Bej, Krem, Gri, Siyah, Pembe
  • Güç Kapasitesi: 1000 ve 2000 watt değerinde iki farklı güç kapasitesi
  • Çalışma Aralığı: Vantilatör Modu, Düşük Sıcaklık ve Yüksek Sıcaklık
  • Kullanım Alanları: Ofis, ev, dükkân, garaj başta olmak üzere istenilen her alanda kullanılmaya uygun
  • Ekstra: Termostatlı, Duvara Monte Edilebilir, Soğuk ve Sıcak Üfleme, Fazla Isındığında Otomatik Kapanma, Emniyetli Termal Denge, Kolay Taşınabilir

Soru 1: Fanlı ısıtıcılarda hangi ayrıntılara dikkat etmeliyim?

Cevap 1: Kullanımının güvenli olduğundan emin olmalısınız. Ayrıca aşırı ısınma durumunda güvenlik özelliğine sahip olmalıdır. Yani dış malzemesi yanıcı olmamalıdır. Cihazın taşınabilirliğini kontrol edebilirsiniz. Bir diğer anlamıyla hafif ve kompakt olmalıdır.

Soru 2: Fanlı ısıtıcılar ne kadar güvenlidir?

Cevap 2: En önemli husus, yanıcı veya çok yakın bir nesne bulundurmamanızdır. Bir fanlı ısıtıcı kullanıyorsanız, yakındaki herhangi bir şeyin kolay ısı alabilen bir ürün olmamasını da dikkat etmelisiniz.

Soru 3: Fanlı ısıtıcıların soğutucu özelliği var mıdır?

Cevap 3: Temelde böyle bir işlevi bulunmamakla birlikte Kumtel Fanlı Isıtıcı modellerinin tamamı için geçerli olan soğuk hava üfleme özelliği bulunur. Böylece aşırı ısınma durumu meydana geldiğinde ısıtıcınızın soğuk hava üfleme avantajını değerlendirebilirsiniz. Bu anlamda yarı bir soğutucu işlevi görür.

Kumtel Fanlı Isıtıcı

Kış aylarında ufak alanların ısıtılması ya da büyük alanlarda mevcut ısıtıcıya destek olması için kolay taşınabilir, kullanışlı ve yüksek performanslı bir ısıtıcıya ihtiyacınız varsa, Kumtel fanlı ısıtıcılar bunun için biçilmiş kaftandır. Kompakt tasarımlarına karşın beklenenden çok daha büyük bir ısı üretme performansı sergileyen Kumtel fanlı ısıtıcılar, fanlı üfleme özelliği sayesinde yaşadığınız ortamın tüm noktalarını homojen bir ısı dağılımı ile ısıtır. 

Kumtel Fanlı Isıtıcı Modelleri ve Özellikleri

Ev, ofis, bekleme salonu ve hatta masa altında bile kullanılabilen Kumtel fanlı ısıtıcılar, basit kullanım özellikleri sayesinde son derece pratiktir. Çalıştırdıktan çok kısa bir süre sonra ısınmaya ve etrafını ısıtmaya başlayan cihazlar, 1000 ile 2000 Watt arasında güçlerle çalışır. Bu cihazlar, ısıtıcı rezistansın ürettiği ısıyı ortama üfleyen bir fan sistemine sahiptir. Düşük fan sesiyle çalışan ısıtıcılar sesiyle size rahatsızlık vermez. Fanlı ısıtıcılar, ısıttıkları havayı ortama üfleyerek dağıttıkları için masa altı gibi dar alanlarda dahi güvenle kullanabileceğiniz ısıtıcılardır. Ortalama 14 m² etki alanına sahip olan Kumtel fanlı ısıtıcılar, düşük enerji kullanarak yüksek performans gösterir. Cihazlar, 2 ya da 3 kademeli güç kullanma olanağı sunar. Vantilatör modu, düşük sıcaklık (1000 Watt), yüksek sıcaklık (2000 Watt) gibi farklı ısıtma modlarından dileğinizi seçebilirsiniz. 

Öne Çıkan Üstün Teknik Detaylar

Kumtel fanlı ısıtıcı modelleri, zeminde ve dikey konumda kullanılan ısıtıcı modelleridir. Modern, ergonomik ve portatif yapıları sayesinde her yere yakışır, kolay tutulur, kolay taşınır. Kumtel fanlı ısıtıcılar, can güvenliğinizi sağlamak amacıyla emniyet fonksiyonları ile donatılmıştır. Termik kesici fonksiyonu, cihazda herhangi bir sorun olması halinde devreye giren enerji kesici bir sistemdir. Böylece tehlike anında can güvenliğiniz koruma altına alınmış olur. Cihazların alt tarafında devrilme hâlinde elektriği kesen bir mekanizma bulunur. Devrilme emniyeti adı verilen bu mekanizma sayesinde ısıtıcı herhangi bir etkenden dolayı devrilecek olursa devrilme emniyeti hemen devreye girerek enerjiyi keser ve cihaz çalışmayı durdurur. Kumtel fanlı ısıtıcıların üzeri örtülür ya da hava panellerinin önü hava akışını kesecek şekilde kapanırsa yine emniyet sistemi devreye girer ve güvenliğinizi sağlar. Aşırı ısınma emniyeti de cihaz içinde aşırı ısınma söz konusu olduğunda otomatik olarak enerjiyi keser ve olası tehlikeleri önler.

Duvara Montaj İmkânı ve Oda Termostatı Özellikleri

Fanlı ısıtıcı modellerinin oda termostatına sahip olan modellerinde ısıtıcı sizin belirlediğiniz oda sıcaklığına göre çalışır ve hem gereksiz enerji sarfiyatı engellenir hem de ortamdaki ısı dalgalanmalarının önüne geçilerek ortam sıcaklığı stabil bir seviyede tutulur. Fanlı ısıtıcı modelleri, dilerseniz zeminde dilerseniz duvara monte edilerek kullanılabilirler. 

Şimdi tüm Kumtel fanlı ısıtıcı modelleri, hepsiburada.com aracılığı ile beğeninize sunuluyor. Siz de bu güçlü ısıtıcı modellerini tek tıkla kolayca satın alabilir ve soğuk kış günlerini sıcacık geçirebilirsiniz. 

Soru 1: Kumtel fanlı ısıtıcılar duvara monte edilebilir mi? 

Cevap 1: Evet. Dekoratif duvara montaj özelliğine sahip olan ısıtıcı modelleri ev, ofis, atölye, cam balkon, kış bahçesi gibi farklı alanlarda kolayca duvara monte edilebilirler. 

Soru 2: Kumtel fanlı ısıtıcılar soğuk hava üfleme özelliğine sahip midir?

Cevap 2: Soğuk hava üfleme özelliğine sahip olan fanlı ısıtıcı modelleri mevcuttur. Yaz aylarında soğuk hava üfleme özelliğiyle ortamınızı serinletirler. 

Soru 3: Kumtel fanlı ısıtıcıların enerji tüketimi ekonomik midir?

Cevağ 3: Evet. Kumtel fanlı ısıtıcı modelleri, farklı ısı kademeleri ve termostat özelliği sayesinde ekonomiktir. Ayrıca bu cihazlar yüksek sıcaklıklarda çalışmadığı için aşırı elektrik tüketimi yapmaz ve ekonomik ısınma sağlar.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kumtel Fanlı Isıtıcı

5 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?