Kumtel Infrared Isıtıcı

Türkiye'nin önde gelen ısıtıcı markalarından biri olan Kumtel, üstün donanımlı sıra dışı tasarımlı zarif ısıtıcı cihazlarıyla soğuk kış günleri için sıcak ortamlar sunar. Kumtel Infrared ısıtıcı modelleri arasında duvar tipi, kule tipi, şömine, quartz soba ve buharlı ısıtıcı gibi zengin ısıtıcı seçenekleri bulabilirsiniz. Tüm ısıtıcılar ekonomik, güvenli ve etkili ısıtma çözümleri üretir. Pratik kullanım kolaylığı ile bir düğmeye dokunarak çalıştırma konforu sunar. Termostat özellikleriyle ortamdaki ısıyı stabil tutar ve daha az enerji tüketimi sağlar. Hafif gövdeleri ile kolayca taşınabilirler. Ayrıca devrilme emniyeti sistemine sahip olan Kumtel Infrared ısıtıcı modelleri, can güvenliğinizi de koruma altına alır. 

Yüksek Performanslı Kumtel Infrared Isıtıcı Modelleri

  • Dikey duruşlu kule tipi ısıtıcı modelleri, salonlarınıza hem şık görünümüyle hem de yüksek performansıyla güzellik ve sıcaklık katar. Devrilme emniyetine sahip olan kule tipi ısıtıcılar güvenli bir ısınma konforu sunar. Orta ölçekli salonların ısıtılmasında etkili olan kule tipi ısıtıcı modelleri, güçlü bir donanıma sahiptir. Zeminde kullanılan bu ısıtıcılar, kolayca farklı bir noktaya taşınabilirler. İki farklı sıcaklık kademesi sayesinde dilediğiniz ısı seviyesinde çalıştırılabilirler. 
  • Dikey tasarımlı kule tipi ısıtıcılar bu tasarımları sayesinde yer kaplamaz ve alanınızı daraltmaz. Minimum 900 Watt maksimum 1800 Watt ısıtma gücü aralığına sahiptir. Ortalama 24 metrakarelik bir alanı kolayca ısıtabilen kule tipi ısıtıcılar, termostat özellikleri sayesinde ortamdaki ısı dalgalanmalarını önler ve ortam ısısını stabil tutar. Oda sıcaklığı sizin belirlediğiniz sıcaklığın altına düştüğünde termostat otomatik olarak devreye girer ve önceden belirlenen sıcaklık seviyesini yakalar. Böylece enerji gereksiz yere tüketilmemiş olur ve ortam ısısı daima arzu ettiğiniz seviyede kalır.
  • Kumtel ısıtıcı modelleri arasında ayaklı ısıtıcı modelleri de yer alır. Bu ısıtıcılar duvara monte edilebileceği gibi teleskobik ayağı üzerinde de kullanabilen fonksiyonel tasarımlara sahiptir. Havayı kurutmadan ısıtma yapan modeller sağlığınıza zarar vermez ve tüm ortamınızı eşit oranda ısıtarak homojen bir ısı dağılımı gerçekleştirir. Işıma ile ısıtma yapan Kumtel Infrared ısıtıcı modelleri, ısıttığı objelerden etrafa yansıyan ısıyla tüm ortamı ısıtır. Su sıçrama emniyeti bulunan modeller, iç alanlarda olduğu kadar dış alanlarda da güvenle kullanılabilir. Cihazlar, restoranların bahçelerinde yağmurlu havalarda bile gönül rahatlığıyla çalıştırılabilir. 
  • 2300 Watt ısıtma gücü olan ve ortalama 30 metrekare kapalı alan, 20 metrekare açık alanda etkili ısıtma yapan modeller, devrilme emniyetine sahiptir. Cihazların ön kısmında bulunan güvenli kafes sistemi, ısıtıcı tüplerden çocuklarınızı korumak için tasarlanmıştır. Ayrıca, yanmaz kauçuk kablolarla üretilen Kumtel Infrared ısıtıcıları güvenle kullanabilirsiniz.  

Buharlı Isıtma Yapan Modeller 

  • Kumtel buharlı ısıtıcı modelleri, entegre su haznesi ile buhar çıkışı sağlar ve havayı nemlendirerek ısıtma yapar. 1800 Watt güç ile çalışan modeller; termostat, 4 quartz tüp ve 3 ayrı ısı kademesinde kullanım modu gibi özelliklerle donatılmıştır. Hafif ve kolay taşıyan cihazlar, devrilme emniyetine sahiptir. 
  • Şömine tipi ısıtıcı modelleri, 2700 Watt güçle çalışır. Buhar haznesi ile havanın kurumasını engelleyen cihazın içindeki su miktarını su göstergesi üzerinden takip edebilirsiniz. Kumtel şömine tipi ısıtıcılar, 15 derece eğimde normal çalışmaya devam eder. Ancak olası bir devrilme durumu söz konusu olduğunda alarmlı devrilme emniyeti sistemi devreye girer ve alarmla durumu size haber verirken aynı zamanda cihaza gelen elektriği otomatik olarak keser. Bu cihazların anahtarları da alev almaz yapıdadır. 
  • Modeline göre 3 ya da 3 Infrared tüpü bulunan cihazlar, elipsodial tel sarımı sayesinde verimli ısıtma sağlar. Eğimli iç yansıtıcısı ile hem ışıma hem de ısıtma yapar. Ayarlanabilir termostat özelliği bu modellerde de vardır. 360 derece dönen ayaklar üzerinde cihazı istediğiniz noktaya kolayca taşımanız mümkündür. 
ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Kumtel Infrared Isıtıcı

Konumseçilmedi
DSACategoryId/2147483638/161876/8001872/80081036/kumtel