LG Ses ve Görüntü Sistemleri Fiyatları

1958 yılından beri geliştirdiği elektronik ürünlerle dünyanın sayılı markaları arasına yerleşen LG, kullanıcılara yönelik hazırladığı ses ve görüntü çözümleriyle dikkatleri üzerine çekiyor. Teknoloji alanında geniş yatırımlar yapan ve teknoloji dünyasında sayısı epey az olan görüntü paneli üreticilerinden biri olan LG, bu özelliğini avantaja dönüştürüyor. Zaman içerisinde birçok marka ile iş birliğine giderek ses ekipmanları konusunda da büyük yol kateden marka, kullanıcıların ev ve iş yerlerinde değerlendirebilecekleri pek çok ürüne hayat veriyor. LG ses ve görüntü sistemleri fiyatları ise tercih edilecek ürünün niteliklerine göre değişiklik arz ediyor.

LG Televizyon Modelleriyle Maksimum Eğlence

Geliştirdiği televizyonları, teknik özelliklerine göre sınıflandıran ve sektörde çok sık rastlanmayan panel tiplerine bazı üst düzey televizyon modellerinde yer veren LG, harikulade bir seyir deneyimi yaşanabilmesini sağlıyor. Teknolojileriyle dikkat çeken televizyonlar, OLED panelli olabildiği gibi geleneksel LED aydınlatma çözümlerinden farklı yapıdaki Full Array Dimming özellikli LED panellerle de gelebiliyor. OLED gibi bölgesel aydınlatma konusunda iddialı olan ve özellikle sinema tutkunlarının, odalarını sinema salonuna dönüştürebilmelerine yardım eden ürünler, renk doğruluğu ve canlılığı noktasında da takdir kazanıyor. 4K ve üstü çözünürlüklerde görüntü sunabilen LG televizyon modelleri HDR, Dolby Vision gibi teknolojilerin yanı sıra bilhassa oyun tutkunlarının daha keyifli oyun süreçleri geçirebilmelerine katkıda bulunan FreeSync gibi imkânları da taşıyabiliyor.

Televizyonlarına akıllı özellikler kazandırma konusunda son derece başarılı olan LG, Wi-Fi ya da Ethernet portu aracılığıyla internete bağlanabilen televizyonlarında webOS işletim sistemine yer veriyor. Kullanıcıların diledikleri gibi uygulamaya yükleyebildikleri işletim sistemi televizyonların işlevselliğini artırıyor. Bağlantı noktaları açısından zenginlik gösteren modeller, tasarımlarıyla da yaşam alanlarının önemli bir parçası oluyor.

Daha Önce Farkına Varmadığınız Sesleri, LG Ses Sistemleriyle Keşfedin

Modern eğlence kültürünün en önemli ögelerinden biri hâline gelen soundbar modelleri, LG’nin ellerinde yeniden şekilleniyor. Dünyanın önde gelen ses ekipmanı üreticilerinden Meridian Audio ile iş birliğine giden ve gerek soundbar çeşitlerinde gerekse kablosuz Bluetooth hoparlör modellerinde harikalar yaratan marka, bambaşka bir işitsel tecrübe elde edilebilmesini mümkün kılıyor. Oda genişliği ve kullanım senaryosu dâhilinde pek çok çözüme imza atan LG’nin ürün gamında, tek başına soundbar’lar olabildiği gibi subwoofer’lı ve çevresel ses üretebilen harici hoparlörlü modeller bulunuyor.

Markanın başta gençler olmak üzere herkesin ilgisini çeken kablosuz Bluetooth hoparlör çeşitleri ise özgürce müzik dinlemek ve diğer multimedya içeriklerinin seslerini, aslına uygun biçimde duyabilmek isteyenlerin alışveriş listelerine giriyor. Çok yönlü değerlendirilebilen ve tercih edilen ürüne göre su geçirmezlik gibi ekstralar sunan çözümler, partilerin ve eğlence dolu anların vazgeçilmez bir üyesine dönüşüyor.

Soru 1: LG’nin geliştirdiği Bluetooth hoparlör modellerini, Bluetooth özelliğine sahip televizyonumla eşleştirip kullanabilir miyim?

Cevap 1: Hem LG imzasını taşıyan hem de diğer markaların geliştirdiği Bluetooth destekli televizyonlarınızla LG’nin Bluetooth hoparlörlerini kolayca eşleştirip sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz.

Soru 2: Televizyonumu TV yayınlarını izlemekten ziyade multimedya içerikleri ve popüler filmleri izlemek için kullanıyorum; odamda sinema atmosferi yaratmak için hangi panel tipini kullanan ürünleri tercih etmeliyim?

Cevap 2: Özellikle sinema filmlerindeki sinemaskop şeritlerinin, siyah yerine koyu gri şeklinde görüntülenmesini istemiyorsanız, LG’nin siyahları siyah olarak sunabilen OLED panelli televizyon modellerini tercih edebilirsiniz.

Soru 3: Geniş bir salonum var ve televizyonumla birlikte kullanabileceğim güçlü bir ses sistemi arıyorum, nasıl bir seçim yapmalıyım?

Cevap 3: LG’nin yüksek çözünürlüklü ses sunabilen, subwoofer’lı ve çevresel ses desteği için ekstra hoparlörleri bulunan soundbar modellerine yönelebilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

LG Ses ve Görüntü Sistemleri Fiyatları

Televizyon, LED Ekran
Bluetooth Hoparlör
Ev Sinema Sistemleri
Müzik Sistemleri
TV Aksesuarları
Konumseçilmedi
Kategori
Toplam 24 / 114 ürün
DSACategoryId/2147483638/17201/lg