Kuruluş tarihi 1947 olan LG markası, Güney Kore'den dünyaya açılarak modern televizyon teknolojilerini kullanıcılarla buluşturur. Cihazınızın kumandası bozulduğunda aynı özellikleri bulunan Lg Tv Kumanda modellerinden birine sahip olabilirsiniz. Televizyonunuzun modeline göre seçeceğiniz kumandayı kısa sürede sipariş edip yüksek çözünürlüklü yayınları zevkle izlemeye başlayabilirsiniz. Hafif olmalarıyla kolay kullanım yaratan bu kumandalar orijinal özelliklere sahip olduğu için verimli bir kullanım yaşamanızı sağlar. Yüksek sinyal gücü aracılığıyla uzak mesafelerden televizyonunuza komut gönderip dilediğiniz yayını açabilirsiniz. LG marka televizyonların kaliteli ses sistemlerinden yararlanırken ses açma ve kısma işlemini kumandanız aracılığıyla pratik bir şekilde gerçekleştirip seyir konforunuzu artırabilirsiniz. 

Ergonomik Özelliklere Sahip Kullanışlı Kumandalar

Lg Tv Kumanda çeşitleri ergonomik tasarımları ile elinize uyum sağlar. Tutuş kolaylığı sağlayan düşük ağırlıklı kumandaları elinizle rahatlıkla kavrayabilirsiniz. Yetişkinler ve çocuklar için uygun olan kumandaların geniş tuşları basma kolaylığı yaratarak konforunuzu artırır. Yuvarlak, dikdörtgen ve kare tuşlar sayesinde tuşu görmeden de kullanabilirsiniz. Elinizle anında tanıyabileceğiniz tuşların şekilleri televizyon izlerken size rahat bir kullanım yaşatır. Şekil farklılıklarının yanı sıra renkleri ile de pratik bir şekilde tanıyabileceğiniz tuşlar kolay anlaşılır şekilde tasarlanarak yerleştirilmiştir. Bu sayede kanal geçişlerini hızlıca yapıp ezberinizdeki kanal numarasını anında girerek dilediğiniz yayını takip edebilme şansına erişirsiniz. Tasarruf yaratan piller satın alarak televizyon kumandanızın pillerinden uzun süreli bir şekilde yararlanıp yeterli kalitedeki sinyalleri televizyonunuza gönderebilirsiniz. Düz tasarımlı dikdörtgen kumandaların yanı sıra daralan ve genişleyen tasarımlarıyla dikkat çeken ergonomik modeller de ürünü kavramanızı daha kolay hale getirir.

Akıllı Televizyonlar İle Uyumlu Kumandalar

Lg akıllı Tv modellerini kullanan kişiler için üretilen uzaktan kumandalar internete girebilmenize ve ürününüzün modern özelliklerinden yararlanabilmenize yardımcı olur. Tuşların üzerinde bulunan işaretler sayesinde hangi tuşun hangi işlevi yerine getirdiğini daha rahat anlayabilirsiniz. Akıllı televizyonunuzun menüsünde gezinirken karşınıza çıkan bilgilendirme ekranları aracılığıyla da hangi işlemi hangi tuşla yapabileceğiniz size bildirilir. Uygulama tuşunu kullanarak televizyonunuzun sahip olduğu uygulamaları anında açabilirsiniz. Kumandaların merkezinde bulunan onaylama tuşu aracılığıyla birçok işlemi yerine getirebilirsiniz. Kanal listesini açmak ya da listeden seçtiğiniz kanala geçiş yapmayı onaylamak için bu tuşu kullanabilirsiniz. Onaylama tuşunun çevresinde yer alan kanal geçişi ve ses açıp kısma tuşları ile sevdiğiniz kanalları dilediğiniz ses seviyesinde izleme fırsatınız olur. Farklı renklerle gösterilen açma kapama tuşunu kullanarak ihtiyacınız olmayan zamanlarda televizyonunuzu kapatıp elektrik tasarrufu da yapabilirsiniz. Pillerinizi yerleştirmek için kumandanızın arka kısmında bulunan kapağı kaldırıp takma işlemini kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kapağın kolay açılıp kapanan yapısını tamamlayan kilit sistemi kapağınızın istemsizce açılmasını önler.

Pratik Özelliklerden Tek Tuşla Yararlanın

Lg Tv Kumanda üzerinde bulunan kısayol tuşları ile tek bir hamle gerçekleştirerek televizyonunuzun özelliklerinden seri bir şekilde yararlanabilirsiniz. Ses açıp kapatma tuşu aracılığıyla çevredeki sesleri duymanız gereken anlarda televizyonunuzu sessize alabilirsiniz. 3D tuşunu kullanarak yayınları 3D kalitesiyle izleyebilirsiniz. Televizyonunuzun dahili oyunlarını oynarken ya da internet üzerinden basit oyunlar oynarken yön tuşlarının kolay basılabilir yapısı sayesinde yüksek puanlar almanız mümkün hale gelir. Kumandanızı kullanarak manuel ve otomatik arama özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Frekans bilgilerini tuşları yardımıyla girerek manuel arama sonucunda bulmak istediğiniz kanalı listenize ekleyebilirsiniz. Toplu aramalar için ideal olan otomatik arama ile bulup kaydettiğiniz kanalların adlarını ve sıralamalarını üstlerinde harf ve sayı bilgisi yer alan tuşlarla kısa sürede değiştirip güncelleyebilirsiniz. Lg Tv Kumanda güçlü sinyal özelliğiyle televizyonunuzu anında komut gönderir. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

LG Televizyon Kumandası

128 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Değerlendirme Puanı
Toplam 36 / 128 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?