ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Mackenzie-Childs Little Pitcher 6oz Çelik - Emaye Sütlük

Mackenzie-Childs Little Pitcher 6oz Çelik - Emaye Sütlük

Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
DSACategoryId/2147483637/22500/80667016/233761

Mackenzie-Childs Little Pitcher 6oz Çelik - Emaye Sütlük

MASA ÜSTÜ ESSENTIAL: Sıcak çikolata, süt bal ve diğer favori içeceklerin tadını çıkarmak için her kahve ve çay servisi olarak kullanabileceğiniz çok amaçlı bir sürahi sürahidir. Eşsiz tasarımı ve renginin yanı sıra modern ve modaya uygun görünüyor ve içine koyduğunuz herhangi bir yiyeceği veya herhangi bir şeyi taşıması kolay hale geliyor. El boyaması deseni herkesin dikkatini çeker.
ÇELİK KONSTRÜKSİYON: Emaye kaplamalı küçük sürahimiz, dayanıklılığını artıran ve en güçlü yapılardan biri olduğunu kanıtlayan ağır çelikten yapılmıştır. Ağır hizmet çeliğinin yanı sıra, bronzlaştırılmış paslanmaz çelikle çevrelenmiş, elle uygulanmış çıkartmalar ve seramik sırlıdır.
YENİLİKÇİ TASARIM: Mükemmel göbek şekli ve boyutu her tür mutfak eşyasında çok önemlidir. Beyaz ve siyah küçük kremamızın 4 "Geniş, 3" Uzun (6oz) boyutu çaydanlıklar ve şekerlik ile harika görünecek. Tutması kolay sap, rahat bir tutuş sağlar ve damlatmayan ağzı, dökülmeyi kirletmez.
SERTİFİKALI VE DÜZENLENMİŞ: Herhangi bir şeyde sertifika, ona değer katar. Emaye ürünlerimiz hem gıda güvenliği düzenlemelerini hem de ABD'deki en katı çevre güvenliği standartları olan California’nın Proposition 65'i aşıyor.
BAKIM VE KULLANIM: Bulaşık takımı güvenlidir ve en iyi sonucu elde etmek için kaseyi yumuşak sabunla elde yıkamanız, hemen kurulamanız yeterlidir. Emaye eşyayı dikkatli bir şekilde taşıyın ve yontulursa veya kırılırsa kullanmayı bırakın.
Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön