Metal ızgara içine yerleştirilmiş pervaneler ve bunun bağlı bulunduğu motor gücü sayesinde ortamda hava akımı sağlayarak serinletme prensibiyle çalışan Master vantilatör özellikle yaz aylarında sıkça tercih ediliyor. Çeşitli kullanım alanları ve montaj varyasyonları düşünülerek üretilen Master vantilatör modelleri soğutucu ihtiyacına ekonomik yolla çözüm getiriyor. Sanayi tipi, tavana monte, masa üstü ve ayaklı olmak üzere farklı vantilatör modelleri kullanıcının tercihine sunuluyor. Geniş salınım açıları, otomatik sağa ve sola dönebilme özellikleri, teknik donanımları ve kaliteli tasarımlarıyla dikkat çekiyor.

Master Vantilatör Modelleri

Güvenlik ve kullanışlılık baz alınarak dizayn edilmiş ürünler her koşulda beklentiyi fazlasıyla karşılıyor. Master sanayi tipi vantilatörler 18 inç çapındaki ızgarasıyla oldukça geniş bir alanı soğutma fonksiyonuyla göze çarpıyor. Termal sigortalı vantilatör motoru aşırı yüklenme durumunda ve uygun olmayan çalışma şartlarında olası zararları engelliyor. 3’lü metal pervane güçlü bir akım yaratarak uzun süren serinlik hissi sağlıyor. Hem kısa hem de uzun teleskopik ayak seçenekleri ile hem yerde hem de ayakta istenilen boyda kullanılabiliyor. Avizeli tavan vantilatörlerinin kolay monte edilmesi ve sessiz çalışması en önemli avantajları arasında yer alıyor. Pervane dönüş yönü tavana yönlendirilerek hava akımının direkt gelmesi engellenebiliyor. Ahşap rengi şık tasarımı ve tasarruflu ampulle çalışabilir özelliği ile fonksiyonel olduğu kadar dekoratif kullanım şekliyle de dikkat çekiyor.

Masa vantilatörleri 9, 12 ve 16 inç çapında olmak üzere 3 farklı boyutta üretiliyor. Bal peteği ilham alınarak tasarlanmış metal ızgarası güvenli bir kullanım sunuyor. Osilasyon fonksiyonu aktif hale getirildiğinde periyodik salınımlar ile bulunduğu ortamın tüm hava akımını yeniliyor. Master ayaklı vantilatörler standart 16 inç çapında uzayıp kısalabilen opsiyonel ayak tipleriyle kullanım imkanı sunuyor. Güçlü motorları, yuvarlak veya çapraz ayaklarıyla sağlam gövdeleri etkili soğutma için gereken ivmeyi yaratabiliyor. Zaman ayarı özelliği kurularak 60 dakika çalışmanın ardından otomatik kapanması sağlanabiliyor. Uzaktan kumandalı ve ışıklı vantilatör modelleri de ihtiyaca yönelik olarak tercih ediliyor.

Master Vantilatör Fiyatları

Vantilatör pervaneleri 3, 4 ve 5 kanatlı versiyonlarıyla çeşitleniyor. Düşük, orta ve yüksek olmak üzere 3 farklı hız kademesinde çalışan pervaneler metal veya plastik malzemeden üretiliyor. Hızı arttırdıkça soğutma özelliği de artıyor. Master vantilatör fiyatları seçilen ürün tipine, kullanılan malzemeye ve boyuta göre değişkenlik gösteriyor. Yüksek enerji sınıfıyla donatılmış ürünler güçlü soğutma kapasiteleriyle memnuniyet yaratıyor. Pratik bir şekilde demonte edilebilmesi kullanılmadığı zaman kutusuyla muhafaza edilmesine imkan veriyor, böylece gereksiz yer kaplamamış oluyor. Bir yerden başka bir yere taşımak da bu sayede çok kolaylaşıyor. Farklı renk seçenekleri ile bulunulan ortama uyum sağlıyor, göz yormuyor.

Kullanım amacına göre büyük mekanları soğutmak için daha geniş çaplı sanayi tipi vantilatörler öne çıkarken avizeli tavan tipi vantilatörler daha çok evlerde hem soğutma hem aydınlatma fonksiyonuyla ilgi çekiyor. Küçük alanlarda ve kısa mesafeli hava akımlarının yeterli olduğu koşullarda ise masa tipi vantilatörler oldukça talep görüyor. En yaygın kullanıma sahip ayaklı vantilatörler her türlü kapalı ve hatta açık mekanlarda tercih ediliyor. Ortamda var olan havayı pervaneleri yardımıyla üfleyerek serinlik sağlayan vantilatörler sağlık açısından da sorun yaşatmıyor. Bulunduğu ortamda havanın nemini kurutmuyor, yalın çalışma sistemi sayesinde toz ve bakteri barındırmıyor. Master vantilatör fiyatları ile sağladığı konfor karşılaştırmalı olarak incelendiğinde kullanıcının avantajı kaçınılmaz oluyor. Güvenle uzun yıllar sorun çıkarmadan çalışan Master soğutucu ürünleri malzeme kalitesi ve teknik donanımıyla alanında geniş yer buluyor.

Master Vantilatör Fiyatları

6 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Master
  2. Raks
  3. Skytech
  4. Kaşkar
  5. Airking
  6. Rubenis
  7. Cvs
  8. Dijitsu
  9. Dzyn
  10. Fakir
  11. Premier
  12. Süsler
  13. Esty
  14. Goldmaster
  15. Rowenta
  16. Dündar
  17. Güçtay
  18. King
  19. Vals
  20. Bahçıvan
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
 • Marka Master
DSACategoryId/2147483638/161876/17412/master
BAŞA DÖN