100 yılı aşkın süredir “Daima daha iyi” sloganı ile beyaz eşya üretimi yapan Miele; çamaşır makinesi, fırın, kurutma makinesi ve bulaşık makinelerini 20 yıl kullanım esasına göre testlerden geçiriyor. Kalite ve dayanıklı ürünler üretmekten taviz vermeyen Miele, her eve ve her ihtiyaca uygun ürettiği bulaşık makineleri ile dikkat çekiyor. Minimum enerji tüketimi ile mükemmel sonuçlar almanızı sağlayan teknolojilerle donatılmış Miele bulaşık makineleri ile bulaşıklarınız makineden ilk günkü gibi tertemiz ve parlak çıkıyor. Üstün teknolojisi sayesinde hassas camlardan üretilmiş bulaşıklarınızı bile gönül rahatlığı ile bulaşık makinesinde yıkamanıza olanak veren Miele, eşyalarınızın hassasiyetine büyük önem gösteriyor. Bulaşık makinesi modellerinde klasik çevirmeli düğmelerden akıllı telefonla yönetilen panellere kadar birçok seçenek sunan marka; her eve, her ihtiyaca uygun çözümler üretiyor. Miele bulaşık makineleri zarif hatları ve estetik yapılarıyla mutfaklarınıza şıklık katıyor.

Miele Bulaşık Makinesi Modelleri

Miele çamaşır makinesi modelleri, farklı ihtiyaçlara ve ortamlara göre çeşitli donanımlar ile piyasaya sunuluyor. Bulaşık makinelerini solo, ankastre ve tam entegre modelleri ile piyasaya süren Miele, her ortam için uygun boyutlarda ve özelliklerde bir bulaşık makinesi modeli sunuyor. Solo bulaşık makineleri, serbestçe kurulabilen bağımsız ürünler olarak dikkat çekiyor. Herhangi bir taşınma durumunda yeni evinize rahatlıkla götürüp kurabileceğiniz solo bulaşık makinesi modellerinin yanı sıra paneli hariç ön yüzü mutfağınızın kapak dekorları ile kaplanabilen ankastre modelleri de mutfağınıza daha uygun bir görüntü oluşturmanıza yardımcı oluyor. Tüm ön yüzün mutfağınızın kapak dekorları ile ya da Miele Clean-Steal ile kaplanabilen tam entegre modelleri ise mutfağınızda kusursuz bir bütünlük oluşturmanıza yardımcı oluyor.

Miele bulaşık makinelerinde geliştirdiği teknolojilerle de ön plana çıkıyor. Mutfağınızda tam bütünlük sağlayan tutamaçsız modeller için geliştirilen Knock2open teknolojisi sayesinde bulaşık makinenizin ön cephesine iki kez vurunca kapak otomatik olarak açılıyor. Böylece bulaşık makinenizin ön cephesinde tutamaç kullanılmıyor ve mutfağınızdaki kusursuz uyum bozulmuyor. Patentli AutoOpen kurutma teknolojisine sahip olan Miele bulaşık makinesi modellerinde program bittiğinde kapak otomatik olarak açılıyor ve içeriye hava girmesi sağlanarak bulaşıklarınız tamamen kurutuluyor. AutoClose fonksiyonu ile de bulaşık makinenizin kapağı tek bir dokunuşla kendiliğinden ve sessiz bir biçimde kapanıyor. BrilliantLight teknolojisine sahip modellerin iç kısmı 4 adet LED ile aydınlatılıyor ve bu sayede bulaşık makinenizin için çok daha net görünüyor. 3D çatal bıçak çekmecesi; derinlik, yükseklik ve genişlik bakımından ayarlanarak size diğer bulaşıklarınız ya da çatal bıçak takımlarınız için daha geniş bir alan sunuyor. Akılı sepet tasarımı ile Miele bulaşık makinesi modelleri, daha fazla bulaşığı daha yüksek hijyenle yıkamanıza olanak sağlıyor.

Miele Bulaşık Makinesi Fiyatları

Miele bulaşık makinesi fiyatları; ürünlerin modeline, rengine, boyutlarına ve fonksiyon özelliklerine bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Miele 6,5 litre su tüketiminden başlayan modelleri ile su tasarrufu konusunda büyük bir gelişme gösterirken A+++ sınıfından %20 daha az enerji tüketen modelleriyle de yüksek enerji tasarrufu sağlıyor. QuickPowerWash programı sayesinde sadece 58 dakika içerisinde bütün bulaşıklarınızı yıkayıp kurulamayı başaran Miele bulaşık makinesi modelleri, daha kısa sürede daha fazla temizlik sunuyor. EcoFeedback özelliği ile seçtiğiniz programın su ve enerji tüketimini size önceden bildiren bulaşık makinesi modelleri sayesinde en ekonomik programı seçmenize yardımcı oluyor. Çok sessiz bir biçimde çalışan Miele bulaşık makinesi modelleri, istediğiniz saatte bulaşıklarınızı kimseye rahatsızlık vermeden yıkama olanağı sunarken, SmartStart fonksiyonu sayesinde istediğiniz bir saat dilimine programlanıp saati gelince kendiliğinden çalışmaya başlıyor.

Üstün teknolojilerle donatılan Miele bulaşık makinesi modellerine MobileControl fonksiyonu sayesinde akıllı telefonunuz veya tabletinizden ulaşabiliyor ve yıkama durumu hakkında bilgi alabiliyorsunuz. Bununla da kalmayıp dilerseniz uygulama üzerinden bir program seçip bulaşık makinenizi çalışmaya başlatabiliyorsunuz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Miele Bulaşık Makinesi Fiyatları

Renk
Toplam 19 / 19 ürün
DSACategoryId/2147483637/235604/22156/miele