Teknoloji pazarındaki yerini, kurulduğu 2000 yılından bu yana her geçen dönem daha da güçlendiren Monster, geliştirdiği mouse çözümleriyle dikkat çekiyor. Oyunculara yönelik yüksek performanslı laptop modelleriyle olduğu kadar profesyonellerin hayatını kolaylaştıran ürünleriyle de adından söz ettiren Monster, bilgisayar sektöründeki tecrübesini, doğrudan doğruya mouse modellerine yansıtıyor. Oyuncuların gereksinimlerini en iyi şekilde tahlil eden ve ürün gamını bu doğrultuda şekillendiren Monster mouse fiyatları ile rekabetçi olmayı başarıyor.

Monster Pusat Serisi Mouse Modelleriyle Kazanan Siz Olun

 • Monster’ın geliştirdiği kablolu ve kablosuz oyuncu faresi modelleriyle en güncel; aksiyon, FPS, MOBA, RPG, strateji ve daha pek çok türdeki oyunlarda bulunan karakter ya da araçları konforlu biçimde kontrol edebilirsiniz.
 • Programlanabilir tuşlarla donatılan ürünleri dilediğiniz gibi özelleştirebilir, oyunlardaki araç ya da karakterlerin hedeflediğiniz şekilde hareket etmesini mümkün kılabilirsiniz. Yaptığınız özelleştirmeleri farelerde saklayabilir, aralarında geçiş yaparak oynadığınız oyuna en uygun modu kolayca seçebilirsiniz.
 • Özelleştirilebilir DPI ayarı sunan ve milyonlarca tıklamaya dayanıklı anahtar mekanizmalarıyla desteklenen mouse modellerini, uzun soluklu kullanabilir, arkadaşlarınızla gerçekleştireceğiniz oyun karşılaşmalarında daima yanınızda taşıyabilirsiniz.
 • Çıkarılıp takılabilen ağırlıklarla gelen bazı Monster mouse modellerinin ağırlığını, oynadığınız oyunun yapısına uygun olarak ayarlayabilir, en az eforla en iyi fare performansını yakalayabilirsiniz.
 • RGB LED aydınlatmalarla görsel bakımdan zenginleştirilen ve oyuncuların ilgisini çekecek yırtıcı tasarımlarla şekillendirilen oyuncu farelerini, ergonomik yapıları sayesinde uzun süreyle kullanabilir, oyun seanslarınızın daha verimli geçmesini sağlayabilirsiniz.
 • Monster’ın Pusat serisi oyuncu mouse modelleri için geliştirdiği yazılım aracılığıyla ürünlerin potansiyel yeteneklerini keşfedebilir; tuş atama, DPI özelleştirme, aydınlatma, profil hazırlama gibi işlemleri, ilgili yazılım yardımıyla yapabilirsiniz.

Oyunlardaki En Güçlü Silahınız, Monster ile Daima Elinizin Altında

Birinci ve üçüncü şahıs kamera açılı aksiyon oyunları başta olmak üzere araç ve karakter yönetiminin önem kazandığı oyunların olmazsa olmazı hâline gelen oyuncu fareleri, Monster yorumuyla farklı bir boyut kazanıyor. Markanın kendine özgü tasarım anlayışını yansıtan ve kendine has karakterlerle biçimlendirilen mouse modelleri, modern teknolojileri beraberinde getirmesiyle etkileyiciliğini artırıyor.

Tercih edeceğiniz modele göre optik ya da lazer tarama yeteneğine sahip Monster mouse modelleri, binlerce DPI desteği sunarak 4K ve 8K gibi yüksek çözünürlüklerde bile doğal ve etkili hamleler yapabilmenizi sağlıyor. Tarama hızı ve G cinsinden hızlanma kabiliyetleri de ürünlerin farklılık gösterdiği özellikler çerçevesinde değerlendiriliyor. Reflekse dayalı aksiyon oyunlarıyla zaman geçiren, hatta profesyonel oyun müsabakalarına hazırlanan oyuncuların da rahatlıkla yönelebileceği Monster Pusat serisi oyuncu fareleri, geleneksel mouse modellerinde yer alan tuşların yanı sıra çok sayıda özelleştirilebilir tuşla geliyor. Arka arkaya silah atışı yapabilmenize olanak tanıyan ve belirlediğiniz kişiselleştirmeler dâhilinde daha pek çok ekstra özellik sunan tuşlar arasında DPI değiştirme butonu da yer alabiliyor.

Rahat Tutulabilmeleri Sayesinde Oyunlarda En İyi Performansınızı Gösterin

Ergonomik tasarımlı olmayan mouse modellerini uzun süreli kullanan oyuncuların karşılaşabilecekleri fiziksel rahatsızlıkları bilen ve muhtemel sorunları önlemek adına tüm mouse modellerini ergonomik şartlara uygun tasarlayan Monster, bu yönüyle de beğeni kazanıyor. Genel itibarıyla sağ elle kullanıma daha müsait olan mouse modelleri, avuç içindeyken kaymayı önleyici özel yapılarla gelebiliyor. Çetin oyun seanslarının altından kalkabilen ürünler, dayanıklı teflon tabanlarıyla kullanıldıkları yüzeyde sorunsuz şekilde hareket ettirilebiliyor. Kablolu çözümlerin yeterli uzunluktaki kabloları da kullanım deneyimi noktasında oyunculara avantaj sağlıyor.

Eğer siz de oyunlardaki başarınızı, oyun ekipmanları edinerek yükseltmeyi hedefliyorsanız, markanın geliştirdiği ürünleri inceleyebilir, Monster mouse fiyatları üzerinden dilediğiniz modeli satın alabilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Monster Mouse Fiyatları

3 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Markalar A-Z
  1. Monster Mouse
  2. Logitech Mouse
  3. Microsoft Mouse
  4. HP Mouse
  5. Everest Mouse
  6. Trust Mouse
  7. Rampage Mouse
  8. Platoon Mouse
  9. Inca Mouse
  10. Buyfun Mouse
  11. Hadron Mouse
  12. Philips Mouse
  13. Frisby Mouse
  14. Razer Mouse
  15. Asus Mouse
  16. A4Tech Mouse
  17. Lenovo Mouse
  18. Bloody Mouse
  19. HXSJ Mouse
  20. MF Product Mouse
  21. Concord Mouse
  22. Corsair Mouse
  23. PolyGold Mouse
  24. Xiaomi Mouse
  25. Flaxes Mouse
  26. Redragon Mouse
  27. SteelSeries Mouse
  28. İMICE Mouse
  29. Dexim Mouse
  30. Micropack Mouse
  31. Promate Mouse
  32. Avec Mouse
  33. Cooler Master Mouse
  34. Polosmart Mouse
  35. Preo Mouse
  36. AOC Mouse
  37. Thunder Wolf Mouse
  38. Ajazz Mouse
  39. Cougar Mouse
  40. Gamepower Mouse
  41. MSI Mouse
  42. Roccat Mouse
  43. Zowie Mouse
  44. Hiper Mouse
  45. Rush Mouse
  46. Ywyt Mouse
  47. Classone Mouse
  48. Sonia Mouse
  49. Thermaltake Mouse
  50. Winnboss Mouse
  51. CBTX Mouse
 4. Bağlantı
 5. Kullanım Amacı
 6. DPI
 7. Buton Sayısı
 8. Mouse Tipi
  1. Laser
  2. Optik
 9. Renk
 10. Mouse Scroll-Tilt
 11. Aydınlatma
 12. RGB
 13. Satıcı
 • Marka Monster
DSACategoryId/2147483646/3013120/52/monster
Başa dön