Bugün 113 yaşında olan Avrupa’daki patentli ilk ev tipi elektrikli süpürge üreticisi olan Danimarka menşeli Nilfisk tüketicilerin değişen ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi ürünler ve çözümlerle karşınıza çıkıyor. Bugün dünyada 40’ı aşkın ülkede faaliyet gösteren Nilfisk, endüstriyel elektrikli süpürgelerin yanı sıra ev tipi ticari elektrikli süpürgelerle de dikkat çekiyor. Kuru tip elektrikli süpürgelerden dik elektrikli süpürgelere ve ıslak kuru elektrikli süpürgelere kadar geniş yelpazede ürün çeşitliliğine sahip olan firma şarjlı süpürgeleriyle elektrikli süpürge alanındaki tecrübesini evinize taşıyor.

Ev Tipi Şarjlı Süpürgeyle Endüstriyel Performans

Son yıllarda elektrikli ev aletlerinde kullanıcılar için en önemli özellik olan pratik kullanımı dikkate alan Nilfisk tüketicilerin karşısına şarjlı elektrik süpürgeleriyle çıkıyor. Yemekten sonra masa altındaki kırıntıları ortadan kaldırmak, yeni yapılan büyük ev temizliğinin ardından bir köşede gözden kaçan tozları temizlemek, birden gelen misafirlerin öncesinde hızlı temizlik yapmak Nilfisk şarjlı süpürgelerle sorun olmaktan çıkıyor. Ağır ve büyük yer kaplayan elektrikli süpürgeleri kaldırmanın zorluğu ortadan kalkıyor, depolamak daha kolay hale geliyor. Turbo emiş gücüne sahip Nilfisk şarjlı süpürgeleriyle pratik ve güçlü ev temizliği için çok daha pratik bir kullanıcı deneyimi sağlıyor.

Nilfisk şarjlı süpürgelerin çoğu 2'si 1 arada özelliktedir. Makinenin üst kısmındaki şarjlı el süpürgesi kolaylıkla çıkartılabiliyor ve masa üstü gibi yerden yüksekte olan yüzeylerde kullanılabiliyor. Yer temizliği sırasında en büyük problem süpürdüğünüz yeri iyi görememekten kaynaklanıyor. Nilfisk şarjlı süpürgeler ön LED ışığıyla süpürülen yüzeyi aydınlatıyor, kırıntı ya da küçük toz parçacıklarını geride bırakma endişenizi geride bırakmanıza yardımcı oluyor.

Uzun Süreli Kablosuz Kullanım Özelliğiyle Her An Kullanıma Hazır

Nilfisk şarjlı süpürgeler 18V ila 36V arasında değişen güç değeriyle her türlü ev ihtiyacına karşılık veriyor. Kablosuz olarak uzun süre kullanılabilen cihazlar böylece sadece evde iç mekânlarda değil balkon, bahçe, garaj gibi dış mekânlarda da kolaylıkla kullanılabiliyor. Kısa sürede şarj olabilen Nilfisk süpürgeler bir sonraki görevi için sizin hazır olmanızı bekliyor.

Doğru Aksesuarla Doğru Temizlik

Nilfisk şarjlı süpürgeler aksesuarlarıyla da temizlikte fark yaratıyor. Farklı kumaş dokuları için ve farklı yüzeyler için farklı aksesuarlarla üstün bir kullanıcı deneyimi sağlıyor. Bunun yanı sıra köşeleri temizlemekteki zorluk yine farklı süpürme uçlarıyla sorun olmaktan çıkıyor.

Satın Almadan Önce

  • Satın almadan önce ihtiyaçlarınızı belirlemeniz önemlidir. Nilfisk kuru ve ıslak kuru şarjlı süpürge modelleriyle sunuluyor.
  • Şarjlı süpürgeler torbalı süpürgelere göre daha hafif ve ergonomiktir. Nilfisk şarjlı süpürgeler farklı boyut ve özellikteki modelleriyle kullanıcılara farklı alternatifler öneriyor.
  • Nilfisk kullanıcılara farklı akü değerlerine sahip modeller sunuyor. 35 ila 60 dakika arasında değişen kablosuz çalışma süresiyle her evin ihtiyacını karşılıyor.
  • Temizliği sadece büyük ev temizliğiyle sınırlı tutmak istemeyen kişiler için üstün çekim gücüyle dikkat çeken Nilfisk şarjlı süpürgeler her an temizlik ve hijyen sağlıyor.
  • Hız seçenekleri, pil göstergesi ve hızlı şarj olma özellikleri Nilfisk şarjlı süpürgelerin pratik kullanımını destekliyor.

Bunlara da Dikkat

Nilfisk şarjlı süpürgeler 24 ay garanti süresine sahiptir ve hızlı temizlikler için uygundur. Dikey ya da elde taşınabilir bir elektrikli süpürge gibi çalışabilen şarjlı süpürgeler ikisi bir arada olarak kullanılıyor. Farklı akü değerleri ve kablosuz çalışma özelliğiyle her türlü ev için mükemmel olan Nilfisk şarjlı süpürgeler küçük evler için ana elektrik süpürgesi ya da büyük ailelerin yaşadığı evler, evcil hayvan barındıran evler gibi mekanlar için ikinci elektik süpürgesi olarak idealdir.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Nilfisk Şarjlı Süpürge Fiyatları

Marka
Konumseçilmedi
Çalışma Süresi
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/159445/nilfisk