İçinde yaşanan teknoloji dünyasının insan hayatına kattığı birçok elektronik cihaz bulunur. Gelişen teknoloji ve değişen bu cihazlar, yaşantınızın her anında yanınızda yer alır. Cep telefonları, kameralar, televizyonlar gibi birden fazla çeşidi bulunan bu aletlerin başında ise bilgisayarlar gelir. İcat edildiği ilk zamanlarda masaüstü modeller ile insan hayatında yerini alan bilgisayarlar, yaşanan gelişmeler sonucunda dizüstü denilen modellere evrilmiştir. Son dönemde her yaş grubunun mutlaka kullanma ihtiyacı duyduğu dizüstü bilgisayarlar, yaşamın ayrılmaz parçalarından biri haline gelir İngilizce karşılığı ve farklı modelleri notebook olan bu cihazların eğitim ve iş hayatından kişisel uğraşlara kadar birçok farklı kullanım alanı vardır. Birden fazla firma tarafından piyasaya sürülen notebooklar, birbirinden farklı özelliği ve tasarımlara sahiptir. Yeni nesil notebook modellerine baktığınızda daha ince ve ufak boyutlarda üretildiğini görebilirsiniz.. 10 inçten başlayarak 17 inç’e kadar büyüyen bir skalaya sahiptir. En çok tercih edilen ekran boyutu, ara ölçülerdir ve bunlar genellikle 13 ve 13,9 inçlik notebooklardır. Bu ebattaki notebook çeşitleri hem taşıma hem de kullanım açısından optimum verimi alabileceğiniz cihazlardır. Oldukça hassas yapıya sahip bu noteebooklar korunmaya ihtiyaç duyar. Öyle ki 13 - 13 9 inç notebook çantaları sayesinde bilgisayarınızı ve içerisindeki verileri güvenli bir şekilde muhafaza edebilirsiniz.

13-13,9 İnç Notebook Çantalarının Özellikleri

Diğer birçok teknolojik cihaz gibi dizüstü bilgisayarlarda korunmaya ihtiyaç duyar. Örneğin; telefonunuzu korumak için kırılmaz cam, çeşitli askı aparatları ve telefon kılıfı kullanıyorsanız; notebookunuzun da korunmaya ihtiyacı vardır. Bunun temel sebebi ise maliyetli ve hassas cihazlar olmasından kaynaklanır. Öyle ki kullandığınız notebook modeli her ne olursa olsun taşınması ve korunması için bir çantaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Orta boy olarak tanımlanan 13 inç notebook çantası modelleri birbirinden farklı özelliklere sahiptir. Elbette sadece bu ebatlar için değil, 13 - 13 9 inç notebook çantaları büyük ve küçük seçeneklere sahiptir. Burada önemli olan ilk şey kullanılan materyallerdir. Çantanın kumaşı, kol askısı, fermuarı, iç bölmeleri gibi birden fazla kriter bulunur. Dikkat etmeniz gereken ilk nokta çantanın dikildiği kumaşın kalitesi ve türüdür. Dayanıklı ve kaliteli kumaştan üretilen notebook çantaları uzun süre kullanıma imkan sağlar. Keçe, silikon gibi kumaşlardan üretilen çantaların diğer bir özelliği de su geçirmez olmalarıdır. Çantanın iç kısmında birden fazla bölmesinin olması çeşitli kişisel eşyalarınızı ya da bilgisayarınızın şarj aletini ayrı bir alana koyma fırsatı sunar. Rahat taşıyabilmeniz için kısa ve uzun sap seçenekleri bulunan 13 - 13, 9 inç notebook çantaları omuz, el ve çapraz askı seçenekleri ile karşınıza çıkar. Kullanım rahatlığı açısından kendiniz için uygun modeli seçebilirsiniz. Son olarak ise renkli ve şık tasarımları ile ön plana çıkan notebook çantaları kadın, erkek ve çocuk herkesin zevkine ve ihtiyacına yönelik alternatifler içerir.

13-13,9 İnç Notebook Çantalarının Kullanım Alanları

Temel işlevi dizüstü bilgisayarınızı korumak ve muhafaza etmek olan 13 - 13, 9 inç notebook çantaları orjinal ebatlarda yani bilgisayar boyutlarında satılır. İç kısmında yer alan bölmeler ve dış kısmında yer alan cep gözler sayesinde diğer küçük eşyalarınızı da yanınızda taşıma fırsatı sunar. Eğer 13-13 9 inçten küçük bir boyutta bilgisayarınıza sahipseniz yine bu ebattaki 13 notebook çantası kullanabilirsiniz. Geri kalan alanı da yine başka şekilde değerlendirmiş olursunuz. Asıl amacı bilgisayar taşımak ve darbelere karşı korumak olsa da 13-13 9 inç notebook çanta modellerini başka şeyler için de kullanabilirsiniz. İşe giderken yanınızda götüreceğiniz kitap, dosya, ajanda gibi kişisel araç gereçlerinizi taşıyabilirsiniz. İçerisinde bulunan ceplere kalem, usb bellek, mouse, kulaklık vs. gibi küçük şeyler için kullanabilirsiniz. Çok amaçlı kullanıma uygun olarak dizayn edilmiş olan notebook çantalarını amacı dışında da kulanmış olursunuz. Farklı tarzlardaki model seçenekleri ile hem günlük hem de iş ve toplantı gibi aktivitelerde de yanınızda taşıyabilirsiniz. Kullanım açısından oldukça rahat olan bu çantalar uzun ve kısa taşıma askısı ile sizleri rahat hisettirir. İçerisinde bulunan yükü eşit olarak dağıtan ve konforlu bir taşıma sağlayan notebook çantaları son derece portatif tasarımlara sahiptir. Her biri birbirinden şık ve kullanışlı olan 13-13 9 inç notebook çantaları en ucuz ve kaliteli seçenekleri ile sizlerin beğenisine sunulur.

13-13 9 İnç Notebook Çanta Modelleri

13 inç laptop çantası deri tasarımlı çeşitleri bilgisayarınızı rahatça taşıyabilmeniz ve güvenle saklayabilmeniz için özenle tasarlanmış ürünlerdir. Farklı model ve desen seçenekleri ile de kendiniz için en uygun modeli seçme imkanı sunar. Bu sayede ihtiyacınız olan modeli seçip kullanma şansı bulabilirsiniz. Genellikle sıkça tercih edilen iki modeli bulunur. Bunlardan ilk sırt çantası şeklinde üretilenlerdir. Sırt çantası kullanmayı seven biriyseniz eğer bu modeller oldukça rahattır. Geniş iç haznesi ve farklı boyutlardaki yan cepleri sayesinde birçok eşyanızı yanınızda taşıyabilirsiniz. Yükü iki omuza eşit şekilde dağıttığı için de oldukça kullanışlıdır. Omuz ve sırt kısmında bulunan destekleyici yumuşak dokular sayesinde herhangi bir fiziksel rahatsızlık yaratmaz. Böylece tek bir çanta içerisinde tüm eşyalarınızı muhafaza edebilirsiniz. 13 - 13 9 inç notebook çantaları orta boy modeller arasında yer aldığı ve en çok tercih edilen model olduğu için farklı birçok çeşidi bulunur. Bir diğer model ise elde ya da omuzda taşıma imkanı sunan notebook el çantalarıdır. Genellikle kapaklı ya da fermuarlı olarak üretilen bu modeller körüklü yapıya sahiptir. Deri, kumaş ya da silikon gibi farklı malzemelerden üretilen 13 - 13 9 inç notebook çantaları renkli, desenli ya da klasik modeller ile karşınıza çıkar. Tarzınıza ve zevkinize uygun olan modellerden birini seçerek ofis ya da günlük şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Diğer bir model ise özel kilit sistemi bulunan ve koruma gerektiren eşyalarınızı da saklayabileceğiniz kilitli notebook çantası modelleridir. Şifreli ya da anahtarlı seçenekleri bulunan bu çantalar kullanışlı ve ergonomik tasarıma sahiptir.

13-13,9 İnç Notebook Çantası Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Notebook çantası alırken dikkat etmeniz gereken bazı önemli hususlar bulunur. Bunları göz önünde bulundurarak seçtiğiniz çantanızı uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Öncelikle dikkat etmeniz gereken şey bilgisayar boyutuna uygun notebook çantasını seçmenizdir. 13-13,9 inç bir laptop için 12 inçlik bir çanta doğru bir tercih olmayacaktır. Farklı özelliklere sahip bu modeller arasında 13-13 9 inç notebook çantaları şarjlı çeşitleriyle de karşınıza çıkabilir. Bu noktada ihtiyacınıza uygun olanı satın almanız önemlidir. Bir diğer önemli konu ise üretildiği kumaş ve kullanılan materyallerdir. Su geçirmeyen, dayanıklı kumaşlar ve çeşitli koruma sistemlerinin bulunduğu çantaları tercih etmeniz bilgisayarınızı güvenle taşımanızı sağlar. Bu bağlamda 13-13 9 inç notebook çantaları yorumları sizlere yol gösterici olabilir. Genellikle fermuarlı olarak üretilen çantalar buralardan su geçirebilir. Bu yüzden kullanılan materyalin de kalitesi oldukça önemlidir. Dışarıdan gelebilecek darbelere ya da düşme gibi durumlara karşı notebook çantası içerisinde koruyucu aparatlar olmasına da dikkat edebilirsiniz. Bu kriterleri sağlayan bir laptop çantası tercih ederseniz eğer uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanım imkanı bulmuş olursunuz.

13 - 13 9 inç Notebook Çantaları Avantajı

Sırt çantası olarak tasarlanmış notebook çantaları kendi içinde farklı fiyatlandırmalara sahiptir. Yine aynı şekilde el çantası olarak dizayn edilmiş modellerinin de kendi içinde farklı fiyat skalası bulunur. Tamamen kullanıcının konforuna ve ihtiyacına yönelik yapılan bu tasarımlar oldukça başarılı ürünlerdir. Boyut olarak birden fazla seçeneğe sahip notebook modellerinin en belirleyici özelliği ekran inç ölçüsüdür. Çantanın kumaş aralarına yerleştirilmiş ekstra koruma aparatları ise herhangi bir çarpma ve düşme durumunda bilgisayarınızın hasar görmesini engeller. Evrak, bilgisayar ve kişisel eşyalarınız konusunda hassas biriyseniz eğer bu kilitli ve şifreleri modelleri tercih edebilirsiniz. Bir anahtar yardımıyla kolaylıkla açabileceğiniz çantanızın anahtarını da dilediğiniz yerde saklayabilirsiniz. Yine bu modellerde farklı kumaş türlerinden ve dayanıklı malzemelerden üretilmiş olup, farklı renk ve desen seçeneklerine sahiptir. Açtığınız zaman iç hacmi sırt çantası kadar genişleyebilir. İç kısmında bulunan bölmeleri ile evrak, kitap, telefon, hesap makinesi gibi eşyalarınızı rahatlıkla taşıma fırsatı sunar. İş, okul ya da günlük kullanıma uygun olan bu model ise bilgisayarınızı pratik bir şekilde taşıma kolaylığı sunar. Özel olarak organize edilmiş bu akıllı laptop çantaları her zevke ve ihtiyaca yönelik olarak tasarlanır.

13-13 9 İnç Notebook Çantası Fiyatları

Notebook çantalarının fiyatlarını etkileyen birçok faktör bulunur. 13-13 9 inç notebook çantaları fiyatları seçtiğiniz modele, özelliklerine ve kullanılan materyallere göre değişkenlik gösterir. Deri malzeme kullanılan laptop çantaları silikon ve kumaştan üretilmiş olanlara göre daha dayanıklı oldukları için fiyatları da o doğrultuda farklıdır. Daha uygun fiyatlı 13- 13 9 notebook çantaları satın almak istiyorsanız eğer kumaş ve plastik malzemeden üretilmiş olanları inceleyebilirsiniz. Notebook çantalarında kapaklı, fermuarlı veya kilitli sistemler kullanılır. Kullanılan materyal maliyeti arttıkça ürünün satış fiyatı da artabilir. Burada önemli olan bütçenize ve ihtiyacınıza göre alacağınız ürünü belirlemenizdir. Buna ek olarak 13 - 13 9 inç notebook çantaları indirim dönemlerinde daha uygun fiyatlara satın alınabilir. Kampanya dönemlerini takip ederek istediğiniz ürünü indirimli olarak satın alma imkanı bulmuş olursunuz. Fiyatlandırmayı etkileyen bir diğer faktör ise notebook çantasının fonksiyonel özellikleridir. İç haznesinin genişliği ve iç gözlerinin çeşitliliği, dış kısmında bulunan ceplerin işlevselliği de fiyatları etkileyen detaylardır. Fonksiyonel bir kullanım imkanı sunan laptop çantası, basit ve kullanışsız bir yapıya sahip olan modellere göre daha yüksek fiyatlarla karşınıza çıkar. Tüm bunları göz önünde bulundurduğunuzda 13-13 9 inç notebook çantaları online satış platformu olan Hepsiburada üzerinden dilediğiniz notebook çantasını satın alabilirsiniz. Güvenli ve hızlı alışveriş imkanı sunan sitenin keyfini çıkarmak ve uygun fiyat avantajlarından yararlanmak için siteyi ziyaret edebilirsiniz. Bu sayede kendiniz ve sevdikleriniz için en uygun notebook çantasına sahip olmuş olursunuz.

13-13 9 İnç Notebook Çantası Modelleri Nelerdir?

13-13,9 inç notebook çantaları genellikle sırt ve el çantası olarak iki modele üretilir. El çantası olarak tasarlanmış olan modellerde uzun omuz askısı da bulunur.

13-13 9 İnç Notebook Çantaları Hangi Kumaşlardan Üretilir?

Notebook çantaları genellikle deri, plastik silikon ve dayanıklı kumaş malzemelerden üretilir.

13-13 9 İnç Notebook Çantaları Su Geçirir mi?

Notebook çantaları su geçirmeyen materyallerden üretilir. Sadece yoğun yağış altında uzun süre kaldığında fermuar ve düğme gibi yerlerden su sızdırabilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

13 - 13,9 inç Laptop Çanta

451 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Marka
Toplam 38 / 451 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?