Philips Meyve Sıkacağı Fiyatları

Meyve sıkacağı ürünleri meyvelerin suyundan en iyi şekilde yararlanırken vitamin değerini yitirmek istemeyenler için en uygun seçeneklerdendir. Çocukların ve yetişkinlerin sağlıklı bir şekilde beslenebilmesine katkı sağlayan elektrikli mutfak aletleri arasındaki meyve sıkacağı modellerine Philips sayesinde sahip olabilirsiniz.

Yeni Nesil Philips Meyve Sıkacağı Modelleri

Kabukları soymaya ya da dilimleme yapmaya gerek bırakmayan Philips meyve sıkacağı modelleriyle birçok meyvenin bir arada sıkılmasını sağlayabilir ve besleyici kokteyller de hazırlayabilirsiniz. Portatif tasarımlarıyla dikkat çeken ürünler çoklu modlarıyla fark yaratır. Hijyenik bıçakları, paslanmaz malzemeleri ve makinede yıkanabilir olan parçalarıyla kullanıcıların dikkatini çeker.

Philips tarafından geliştirilen meyve sıkacağı modelleriyle meyvelerin yanı sıra sebzelerin de sıkılabilmesini sağlayabilirsiniz. Daha lezzetli ve eşsiz yemekler hazırlamak isteyenlerin tercih ettiği ürünler ile dakikalar içerisinde işlemler tamamlanır. Geniş hazneleri aracılığıyla büyük boyutlu meyve ve sebzelerin de rahatlıkla makineden geçirilebilmesi mümkün hale gelir.

Anlık çalıştırma düğmesi yalnızca ihtiyaç duyulan seviyede sıkma işlemi uygulanmasını tamamen kullanıcıların kontrolüne bırakır. Philips meyve sıkacağı modellerindeki farklı hız kademelerinden yararlanarak yüzeysel ya da derinlemesine sıkma işlemi uygulayabilirsiniz. Uzun ömürlü ve sağlıklı bir kullanım için gerekli tüm desteği sağlayan meyve sıkacağı modelleriyle tek seferde 1 litreyi aşkın meyve suyu elde edebilirsiniz.

İşlevsel ve Güvenilir Philips Meyve Sıkacağı Çeşitleri

Çıkarılabilir haznesi su kullanılarak saniyeler içerisinde temizlenebilir. Posa kabı yardımıyla meyve ve sebzelerin posasına ne kadar ihtiyaç duyuluyorsa o kadar posa saklanabilir. Sessiz çalışabilme özelliğiyle de ilgi gören meyve sıkacağı çeşitleri düşük ses seviyesiyle çalışır. Gece saatlerinde dahi verimli ve keyifli bir kullanım deneyimini sizlere yaşatır.

Pürüzsüz süzgeç yapısı kusursuz bir hijyen elde edebilmenizi sağlayan Philips meyve sıkacağı modelleri arasında pek çok farklı kişinin istek ve ihtiyaçlarına uyum sağlayabilecek seçenek vardır. Tezgah üzerinde kayma problemi yaşanmaması için özel olarak geliştirilen kaymaz ayak desteği de Philips meyve sıkacağı modellerinde mevcuttur. Ekstra enerji harcamaya gerek bırakmayan hazne bölmesinden rahatça geçirilen meyve ve sebzeler anında parçalara ayrılır ve kısa sürede istenilen sonuca ulaşılır.

Doğal ve sağlıklı meyve suları hazırlayabilmeniz için tercih edebileceğiniz Philips meyve sıkacağı modelleri bağışıklık sisteminizi de korumanıza yardımcı olur. Aynı zamanda meyve ve sebze sevmeyen çocukların bu gıdaları keyifli bir şekilde tüketebilmesini sağlar. Philips meyve sıkacağı fiyatları ürün üretiminde yer alan materyallerin özellikleri, ürün modeli ve teknik özelliklerine göre değişir.

Soru 1: Meyve sıkacağı nasıl temizlenir?

Cevap 1: Posa toplama kabı, besin itici parça, üst kapak, filtre yuvası ve meyve suyu musluğu bölümlerinin düzenli aralıklarla temizlenmesi gerekir. Parçaların üzerinde kalan partikülleri su ile temizledikten sonra parçaları fırça ve bulaşık süngeri yardımıyla temizleyebilirsiniz. Bulaşık makinesinde yıkanan modelleri temizlemek için makineye düzgün bir şekilde parçaları yerleştirmelisiniz ve tavsiye edilen sıcaklıkta yıkamalısınız.

Soru 2: Meyve sıkacağıyla neler sıkılır?

Cevap 2: Bu ürünleri kullanarak elma, havuç, ananas, kavun, üzüm, greyfurt, kereviz, kivi, pancar, çilek ve armut gibi gıdaları sıkabilirsiniz. Ayrıca yaz aylarının favori içecekleri arasındaki limonataları hazırlamak için de meyve sıkacağından yararlanabilirsiniz.

Soru 3: Meyve sıkacağı kullanırken nelere dikkat edilmelidir?

Cevap 3: Meyve sıkacağı çalışırken meyveleri attığınız bölüme parmaklarınızı sokmamalısınız. Makine motorundan garip sesler veya kokular geldiği zaman hemen kapatmalısınız. Meyve sıkacağına meyve ve bazı yumuşak sebzeler dışında farklı gıdalar atmamalısınız. Ayrıca meyve sıkacakları gelişmiş özelliklere sahip olsa da katı meyveleri dilimleyerek sıkmanız daha iyi olur.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Philips Meyve Sıkacağı Fiyatları

8 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Philips Meyve Sıkacakları
  2. Tefal Meyve Sıkacakları
  3. Arzum Meyve Sıkacakları
  4. Braun Meyve Sıkacakları
  5. Vestel Meyve Sıkacakları
  6. Electrolux Meyve Sıkacakları
  7. Sinbo Meyve Sıkacakları
  8. Korkmaz Meyve Sıkacakları
  9. Homend Meyve Sıkacakları
  10. Fakir Meyve Sıkacakları
  11. Siemens Meyve Sıkacakları
  12. Arçelik Meyve Sıkacakları
  13. Arnica Meyve Sıkacakları
  14. Kenwood Meyve Sıkacakları
  15. Hotpoint Ariston Meyve Sıkacakları
  16. King Meyve Sıkacakları
  17. Bosch Meyve Sıkacakları
  18. Beko Meyve Sıkacakları
  19. Cvs Meyve Sıkacakları
  20. Cooker Meyve Sıkacakları
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Kullanma Şekli
 6. Satıcı A-Z
 • Marka Philips
DSACategoryId/2147483637/22001/22020/philips
Başa dön