Modern eğlence kültürünün en sık kullanılan eşyaları haline gelen müzik setleri, televizyonlar ve kablosuz ses sistemleriyle geçirdiğiniz zamanın farkına bile varmayabilirsiniz. Yeni nesil ses sistemlerinden duyduğunuz berrak sesler ve televizyonlarda yaygınlaşan 4K teknolojisi, görsel ve işitsel deneyiminizi hayli arttırabilir. Ev elektroniği konusunda dünya devleri arasında yer alan Philips’in geliştirdiği ses ve görüntü sistemleriyle, yaşadığınız bu deneyimi en üst noktaya taşıyabilirsiniz.

Philips Ses ve Görüntü Sistemleri

Philips’in uzman olduğu ev elektroniği konusunda sizlere sunduğu sayısız ürün bulunur. Philips ses ve görüntü sistemleriyle birlikte ekstra olarak edinebileceğiniz Philips bağlantı aparatlarıyla, sahip olduğunuz aygıtların performanslarını arttırabilir, ilgili aygıtların sundukları ses ve görüntülerin size daha iyi ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Geliştirdiği televizyonlarla sektöre yön veren markalardan biri olan Philips’in, yeni nesil televizyonlarında bulunan özellikleri; sıradan televizyon yayınlarının yanında film, oyun gibi hareketli sahnelerin en gerçekçi şekilde sizlere aktarılmasını sağlar. Birçok modelinde 4K teknolojisine yer veren Philips'in, Android işletim sistemiyle gelen ve kıvrımlı hatlara sahip LED televizyonlarının tasarımları da oldukça şıktır. Bazı ürünlerinde bulunan yüksek tarama hızları sayesinde 3D içerikli filmlerinizi büyük bir keyifle izleyip bu teknolojinin getirdiği ekstra imkânlardan da kolaylıkla yararlanabilirsiniz. İzleyicinin televizyondaki görüntüyle bütünleşmesini sağlayan ve ilk olarak Philips’in televizyonlarında kendine yer bulan Ambilight ışıklandırma sistemi, seçeceğiniz hemen her Philips televizyonda yer alabilir.

Ses ekipmanı konusunda da yılların tecrübesini sizlerle paylaşan Philips’in geliştirdiği; portatif müzik çalarlar, mikro müzik sistemleri, kablosuz hoparlör sistemleri ve Hi-Fi ekipmanları, pek çok kişinin keyifle kullanacağı ürünlerdir. Klasik görünümlü Soundmachine sistemleri; CD, MP3-CD, FM radyo, USB bellek ve SD kart desteğine sahiptir. Ayrıca bazı Soundmachine ürünlerinde kaset desteği de bulunur. Radyo ve çalar saat ürünlerini de özgün bir biçimde yorumlayan Philips; çalar saat, Apple telefonlar için bağlantı istasyonları, dijital saatli radyolar ve Apple ürünleriyle kullanılabilecek FM radyo alıcılı çalar saatlerle hem kullanışlı hem de evinizin şıklığını pekiştirecek ürünlere hayat verir.

Kullandığınız akıllı aygıtlar sayesinde sevdiğiniz müzikleri gün boyu yanınızdan ayırmıyorsanız ya da doğrudan internet üzerinden edindiğiniz müzikleri dinliyorsanız, kulaklık haricinde bir ses ekipmanından da müziklerinizi duymayı arzu edebilirsiniz. Philips ses ve görüntü sistemleri içerisinde yer bulunan portatif kablolu hoparlörler bu gereksiniminiz için uygun olabilir. 3,5 mm’lik jak girişine sahip olan ve pille çalışan bu ürünler, kolay taşınabilmelerinin yanı sıra, tasarımlarıyla göz doldururlar.

Kulaklarınız, dinlediğiniz müziklerdeki her ayrıntıyı duyabiliyorsa ve müzik sizin için yaşam stilinize yön veren bir sanat ise, yönelmeniz gereken ürünler, Philips’in Hi-Fi ekipmanlarıdır. Philips ses ve görüntü sistemleri içerisindeki en önemli ürünlerden olan bu aygıtlar; mikro müzik sistemleri, klasik mikro ses sistemleri ve Mini Hi-Fi sistemleri şeklinde özetlenebilir. Normal ses sistemlerinden aksine Apple telefonlar için de giriş bulundurabilen, aynı zamanda plak çalabilme özelliğini de sizler için kullanılabilir kılan bu ürünler, geçmişle günümüz teknolojisinin harika bir karışımı gibidir. Gelişmiş ses imkânlarını sunan bu ses sistemlerinde yer alan hoparlörlerdeki tweeter’lar, her sesi detaylı bir şekilde duyabilmenize olanak tanır.

Philips ses ve görüntü sistemleriyle kullanabilmeniz için tasarlanan HDMI, Micro HDMI gibi kablolarla, görüntü ve ses aktarımınızı sağlıklı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca edindiğiniz ses ve görüntü aygıtlarına, şehir şebekesinden gelen elektriğin doğru bir şekilde bu aygıtlara aktarılabilmesini sağlayan; Philips akım korumalı prizler, elektronik ürünlerinizi elektrik kaynaklı herhangi bir arıza yaşamadan uzun süreler kullanmanızı sağlayabilir.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Philips Ses ve Görüntü Sistemleri Fiyatları

Marka
Televizyon, LED Ekran
Bluetooth Hoparlör
Ev Sinema Sistemleri
Kablo & Soketler
Müzik Sistemleri
TV Aksesuarları
Uydu Alıcısı Aksesuarları
Konumseçilmedi
Kategori
Toplam 24 / 157 ürün
DSACategoryId/2147483638/17201/philips