Elektrikli ev aletlerinin üretimini gerçekleştiren birçok başarılı marka bulunur. Bu markalar arasında uzun yıllardır başarıyla yoluna devam eden Philips dünya genelinde tanınır. Kaliteli marka buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli süpürge, epilasyon cihazları, kamera, televizyon ve küçük ev aletleri üreten bir firmadır. Kalite, deneyim ve yaratıcılık ile modern teknolojiyi birleştiren marka, elektronik endüstrisinde fark yaratır. Yaşam alanlarının temizliği, düzenli ve sağlıklı bir ortam oluşması açısından oldukça önemlidir. Mekanları temizlemeye ilk olarak tozları ve kırıntıları süpürmekle başlanır. Tam hijyen sağlamak için süpürge işlemini profesyonel ekipmanlarla yapmak gerekir. Philips toz torbasız elektrikli süpürge çeşitleri, yüksek performans sağlayabilir. Modeller farklı düzeyde emiş gücü ile dizayn edilir. Ev veya ofis için süpürge satın alacaksanız, orta veya yüksek düzeyde bir emiş gücüne sahip olan ürünleri tercih edebilirsiniz. Marka, PowerCyclone 10 teknolojisi ile dizayn edilen güçlü emiş gücüne sahip süpürgeleri, müşterilerin beğenisine sunar. Bu teknoloji, hava akışını optimize ederek maksimum emiş gücü sağlar. Süpürgenin motoru, güçlü dönme hızına sahiptir. Silindirik hazne içinde depolanan maksimum seviyede hızlandırılmış hava akışı teknolojisi, tozu etkili bir şekilde yakalar ve verimli bir temizleme performansı sunar. 650V ve 950V motor gücüne sahip olan ürünler, yüksek verimlilik sağlar. Bu ürünleri her türlü zeminde yüksek performans ile kullanabilirsiniz. Bütçenize uygun yüksek emiş gücüne sahip bir model tercihi yaparak konforlu temizliğin tadını çıkarabilirsiniz. Süpürgelerin emiş gücü zaman zaman düşebilir. Bu gibi durumlarda motor filtresi tıkanmış olabilir veya toz haznesi çok fazla dolmuş olabilir. Böyle bir durumla karşılaştığınızda, motor filtresi ve toz haznesini temizleyerek eski performansına dönmesini sağlayabilirsiniz. Temizlemenize rağmen hala iyi performans alamıyorsanız süpürgenin hortumuna küçük bir cisim veya kağıt sıkışmış olabilir. Süpürge hortumunu kontrol ederek, temizliğinize devam edebilirsiniz. Yeni nesil teknolojiyle tasarlanan Philips toz torbasız süpürge modellerinin yüksek emiş gücünden faydalanarak, istediğiniz hijyeni elde edebilirsiniz.

Kullanışlı Tasarımıyla Toz Torbasız Süpürge Çeşitleri

Her evin vazgeçilmez temizlik aletlerinden olan elektrikli süpürgelerin birbirinden farklı çeşitleri bulunur. Toz torbasız süpürge, toz torbalı süpürge ve sulu süpürge çeşitlerinin her biri farklı özelliklerle donatılır. Philips toz torbasız elektrik süpürgesi tasarımıyla insanların hayatını kolaylaştırır. Bu makinelerin içinde tozu hapseden bir hazne bulunur. Philips toz torbasız özelliği sayesinde yedek torbaya ihtiyacınız olmaz. Böylece ekstra masraf yapmanıza gerek kalmaz. Süpürgenin hazne tasarımı oldukça kullanışlıdır. Haznenin ortasında bulunan nano clean teknolojisi sayesinde, tüm tozlar hazneye eşit bir şekilde dağılarak dibine doğru çöker. Böylece belirli bir alanda toplanan toz partiküllerinin süpürgeyi tıkaması söz konusu olmaz. Böylece süpürgenin emiş gücü de düşmez. Ayrıca havada asılı kalmayan toz partiküllerinin, haznenin çöpe boşaltılması esnasında eve yayılması önlenir. Bu sayede yeni temizlenen evin havasının, tekrar alerjenlerle ve toz bulutuyla dolmasına engel olabilirsiniz. Haznenin üzerinde bulunan iki butona dokunarak tek elinizle pratik bir şekilde süpürgeden ayırabilir, içindeki tozları çöpe döktükten sonra aynı şekilde kolaylıkla takabilirsiniz. Emniyet kilidi sayesinde cihazı dik konuma getirdiğinizde veya butona bastığınızda hazne açılmaz ve tozların bulunduğunuz ortama dökülme riski ortadan kalkmış olur. Süpürge modellerinin toz haznesi oldukça geniştir. Bu özelliği sayesinde her temizlikten sonra haznenin boşaltılması gerekmez. Ayrıca haznelerin arka kısmında bir adet motor koruma filtresi yer alır. Motora toz partikülleri veya bir cisim kaçmasını önleyen filtre sayesinde, oluşabilecek arızalar önlenir. Bununla birlikte filtreyi kolayca haznenin arkasından çıkarabilirsiniz. Daha sonra suyun altında yıkayarak temizleyip kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Kuruduğundan emin olduktan sonra tekrar aynı şekilde hazneye takabilirsiniz. Böylece motoru daha iyi koruyabilirsiniz. Ayrıca yıkanabilir özelliği sayesinde yeni bir filtreye ihtiyacınız olmaz ve ekonomik açıdan da bütçenize katkı sağlayabilir. Kullanışlı hazne tasarımına sahip olan bu cihazlarla, kolay ve rahat bir temizlik imkanı bulabilirsiniz.

HEPA Filtreli Philips Süpürgeyle Derinlemesine Temizlik

Hepa filtre ince toz partiküllerini bile yüzde yüze yakın bir şekilde tutarak havanın temizlenmesini sağlayan filtre çeşididir. Bu filtreler kendi içlerinde, Hepa 10, 11, 12, 13 ve 14 olmak üzere 5 çeşide ayrılır. Hepa filtrenin rakamsal değeri arttıkça, ürünlerin toz tutma değerleri de artmış olur. Ayrıca hepa filtrenin tek kullanımlık ve yıkanabilir olmak üzere iki modeli bulunur. Bu ürünlerin daha yüksek değerli modelleri, hastanelerin ameliyathane bölümlerinde steril bir ortam oluşturmak için sıklıkla tercih edilir. Bazı Philips elektrikli süpürge torbasız modellerde, temizlenebilen Hepa13 filtresi kullanılır. Hepa filtresi ev tozlarını etkili bir şekilde filltreleyebilir. Evinizdeki evcil hayvan tüyleri ve polenler dahil olmak üzere, tüm gözle görülmeyen partikülleri yüksek oranda filtreler. Bu özellik sayesinde astım, alerjik rinit gibi rahatsızlıkları bulunan kişiler rahat bir nefes alabilir. Son derece kullanışlı olan bu filtre sayesinde, çeşitli toksik tozları, virüs ve bakterileri, ev tozu akarlarını yok ederek korunabilirsiniz. Bu durum özellikle çocuklar için büyük avantaj sağlar. Yerdeki ve eşya üzerindeki tozlar temizlenmediğinde bu tozlar havaya karışabilir. Çocuklar havadaki zararlı partiküllerden olumsuz etkilenebilir. Ayrıca cildi hassas olan kişiler bu partiküllere maruz kaldığında, cilt üzerinde egzama, tahriş ve yaralar oluşabilir. En kalın halılarda bile derinlemesine bir temizlik sağlayan bu ürünler sayesinde bu risklerin önüne geçilebilir. Tozu havadan filtreleme özelliği ile süpürme esnasında bu tozlardan korunabilirsiniz. Ayrıca Philips süpürge torbasız özelliği sayesinde hazneyi boşaltırken toza maruz kalmadan hazneyi temizleyebilirsiniz. En son teknolojiyle donatılan ve olağanüstü performans gösteren ürünler ile daha konforlu ve pratik bir temizlik deneyimi yaşayabilirsiniz.

Farklı Zeminler İçin Kullanışlı Philips Süpürge Başlıkları

Toz torbasız süpürge Philips markası tarafından her detayı en ince ayrıntısına kadar düşünülerek dizayn edilir. Tüm yönlerden emiş gücüne sahip olan ürünler, farklı zeminleri temizlemenize imkan tanır. Emiş gücünü manuel ayarlayabileceğiniz süpürgeleri tercih edebileceğiniz gibi farklı başlık ve aksesuarların bulunduğu modelleri de tercih edebilirsiniz. TriActive başlık 3 yönlü temizleme hareketi sağlar. Bu başlığı tüm zeminlerde kullanabilirsiniz. Böylece farklı zeminler için başlık değiştirme ihtiyacı duymadan zamandan tasarruf edebilirsiniz. Süpürge modellerinin büyük kırıntıları ezmeden süpüren geniş ön ağzı bulunur. Yüksek toz ve kırıntıları çekme performansı için tasarlanan taban kısmı ise oldukça kullanışlıdır. Mobilya ve duvar diplerini normal bir başlık ile temizlemek zor olabilir. 3 yönlü başlık bu alanları temizlemek için yan fırçalara sahiptir. Ayrıca bu başlıklar, tozların daha iyi görünmesini sağlayan LED ışık sayesinde büyük avantaj sağlar. Modern teknolojiyle donatılan bu başlık, emiş gücü ile doğru orantılı hareket ederek sizi yormaz. Temizlenen kir ve kılları başlığa dolandırmadan çeker ve toz haznesine gönderir. Böylece temizlik esnasında süpürgenin performansı düşmez. Halı ve parke gibi sert zeminler için de ayrı pedallar bulunur. Philips süpürge toz torbasız ürünlerin başlıkları oldukça kullanışlı ve avantajlıdır. Yüksek emiş gücüyle toplanan tüm kirler, direkt hazneye aktarılır. Bu başlık sayesinde evcil hayvan tüyleri ve ince toz partiküllerini gibi görünmeyen maddeleri dahi kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Philips torbasız elektrikli süpürge çeşitleri, farklı ana başlık üzerine takarak kullanabileceğiniz işlevsel aparatlar ile sunulur. Bu ürünler ile evin veya kullandığınız mekanın her alanında derinlemesine temizlik yapabilirsiniz. Kalorifer temizleme aparatı, koltuk temizleme aparatı, kapı eşikleri gibi temizlenmesi güç alanları etkin bir şekilde temizleyebilirsiniz. Bu sayede çok daha temiz ve sağlıklı yaşam alanları oluşturabilirsiniz. Ayrıca perde fırçası ile perdedeki tozları alabilir, sık sık perde yıkamaktan kurtulabilirsiniz. Philips torbasız süpürge çeşitlerinin sert zeminler için tasarlanan farklı bir başlığı da bulunur. Bu aparat ile sert yer döşemelerini rahatlıkla temizleyebilirsiniz. Bu işlevsel başlıklar sayesinde temizlik yaparken yüksek verim elde edebilirsiniz.

Philips Toz Torbasız Süpürgeyle Üst Düzey Performans

Philips torbasız elektrik süpürgesi kullanışlı teknik özellikleri bakımından sizlere büyük kolaylık sağlar. Bu teknik özelliklere örnek vermek gerekirse 75 desibel ses seviyesine sahip cihazlar, sessiz çalışma özelliği ile oldukça avantaj yaratır. Düşük ses seviyesi sayesinde günün her saati makineyi çalıştırabilirsiniz. Özellikle kalabalık apartman dairelerinde oturanlar için bu özellik büyük avantaj sağlar. Philips toz torbasız sessiz süpürge ile komşularınıza rahatsızlık vermeden temizliğinizi yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra çocuklu aileler için de ideal ses seviyesine sahiptir. Çocuğunuz uyurken dahi uyanma korkusu olmadan rahatlıkla evinizi süpürebilirsiniz. Kapının veya telefonun çaldığını kolaylıkla duyabilirsiniz. Süpürge satın alırken kullanımının kolay ve ergonomik olması dikkat edilen özellikler arasındadır. Philips süpürge makinesi torbasız modellerin, ergonomik tutma yeri kullanıcının bileklerini yormayacak şekilde tasarlanır. Manevra kabiliyeti yüksek ürünler sayesinde süpürme işlemi yaparken daha az efor sarf edebilirsiniz. Tutma yerindeki uzaktan kumanda özelliği sayesinde, eğilmenize gerek kalmadan emiş gücünü süpürdüğünüz zemine göre ayarlayabilirsiniz. Süpürgenin kablo uzunluğu, evin veya ofisin büyüklüğüyle doğru orantılı olarak seçilebilir. Fişten başlığa 10 metrelik erişim sağlayan ve geniş kullanım alanı sunan ürünler sayesinde, fişi prizden çıkarmadan kesintisiz temizlik yapabilirsiniz. Süpürgeyi elinizden bıraktığınızda süpürge otomatik olarak kendini kapatır. Elinize alıp hareket ettirdiğinizden ise çalışmaya devam eder. Bu özellik sayesinde hem zamandan hem de elektrik enerjisinden tasarruf edebilirsiniz. Ayrıca isterseniz bu özelliği 5 saniye basılı tutarak devre dışı bırakabilirsiniz. Süpürme kolaylığı ve ekstra hijyen sağlayan son teknoloji ile üretilen süpürge modelleriyle temizlik yapmak çok daha keyifli hale gelebilir.

Yeni Nesil Philips Toz Torbasız Süpürge

Ev ve ofis gibi yaşam alanlarının her zaman temiz kalması, aile bireylerinin sağlığı açısından önem taşır. Özellikle evde emekleyen bebek varsa yüzeydeki tüm toz ve kirlerle temas etmesi daha da olasıdır. Ellerine bulaşan toz ve mikroplar çocuğunuz için hastalık sebebi olabilir. Bunun yanı sıra emekleyen bebek, elindeki kırıntı oluşturabilecek gıdaları geniş bir alana yayabilir. Philips toz torbasız süpürge modelleri ile derinlemesine temizlik yapabilir, hem sevdiklerinizi hem de kendi sağlığınızı koruyabilirsiniz. Philips toz torbasız süpürge fiyatları uygun aralıklarla sunularak müşterilere avantaj sağlar. Bu elektrikli süpürgeler ile temizliği daha kolay hale getirebilirsiniz. Ürünlerin diğer avantajları ise şöyledir:

 • Philips elektrikli süpürge toz torbasız tasarımlar, tüm özellikleriyle hem çevre dostu hem de kullanıcı dostu olarak görülebilir.
 • Torbasız elektrikli süpürge Philips markası tarafından, kullanıcıya avantaj sağlayacak şekilde özenle dizayn edilir.
 • Halı dövücü fırça başlığı, halı ve koltuklardaki toz akarların azalmasına imkan sağlar.
  • PowerCyclone 10 teknolojisi ile tasarlanan modeller, hava ile tozu birbirinden ayırarak üst düzeyde bir hijyen sağlar.
  • Siklonun hazne içerisindeki konumu sayesinde, hazneyi daha hijyenik bir şekilde boşaltabilirsiniz.
  • Hepa filtre, emilen toz partiküllerinin süpürgenin egzoz kısmından dışarı sızmasını engeller.
  • Tüm zararlı partiküller ve alerjenleri emen hepa filtreli süpürgeler ile daha hijyenik bir temizlik sağlayabilirsiniz.
  • Philips toz torbasız elektrikli süpürge yorumlarını inceleyebilir ve daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.
  • Ürünlerin ortamda bulunan alerjenleri temizleyen ve azaltan ürünlere verilen BAF sertifikası bulunur.
  • Toz torbasız Philips elektrik süpürgesi ile hem evinizin havasını yenileyebilir hem de en zor zeminlerin bile tertemiz olmasını sağlayabilirsiniz.
  • Philips süpürge aksesuarları ile daha etkili temizlik sağlayabilirsiniz.
  • Philips torbasız süpürge fiyatlarını inceleyebilir ve tüm avantajlarından yararlanabilirsiniz.
  Avantajlı Fiyatlarıyla Philips Toz Torbasız Süpürge

  Philips toz torbasız elektrikli süpürge fiyatları modellerin sahip olduğu teknolojiye, tüm özelliklerine, kullanılan malzeme ve materyallere göre değişiklik gösterir. Ürünler her kesimden bütçeye uygun fiyat aralığında sunulur. Siz de cazip fiyatlarla sunulan Philips toz torbasız elektrikli süpürge modellerinden satın alabilir, hijyenik bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz. Ürünlerin kompakt oluşu ve görsel tasarımı da fiyatı etkileyen önemli faktörler arasında yer alır. Yer kaplamayan kompakt tasarımı sayesinde, kullanmadığınız zamanlarda rahatlıkla muhafaza edebilirsiniz. Hafif ve ergonomik tasarımı sayesinde temizlik sırasında ekstra güç göstermenize gerek kalmaz. Geniş arka tekerlekler hareket kontrolü sağlarken, kauçuk malzeme sayesinde parke gibi zeminlere zarar vermez. Bu ürünler sayesinde temizlik saatlerini kısaltabilir, kendinize daha fazla vakit ayırabilirsiniz. Modeller güçlü emiş gücü sayesinde halı ve parke gibi zeminlere yapışan şekerli gıdaları etkili bir şekilde çekebilir. Geniş haznesi sayesinde onlarca metrekare alanı, performansı azalmadan bir seferde süpürebilirsiniz. Böylece sık sık hazneyi boşaltmak durumunda kalmazsınız. Kullanışlı başlıkları sayesinde halının kalınlığı fark etmeksizin en dipteki tozları ve kılları bile etkili bir şekilde temizleyebilirsiniz. Ayrıca fayans, mermer, laminat parke gibi sert zeminlerde yüksek performans göstererek memnuniyet yaratabilir. En hassas zeminleri bile çizmeden temizlemenize imkan tanır. Kaliteli markanın bazı modellerinde Power Max sensör özelliği bulunur. Bu özellik sayesinde, filtrenin temizleme zamanı geldiğinde süpürge sizi uyarır. Böylece ürünlerin maksimum emiş gücünden faydalandığınızdan emin olabilirsiniz.Dilerseniz Philips toz torbasız süpürge yorumlarını okuyabilirsiniz. Yorumlar Philips toz torbasız süpürge kullananların olumlu ve olumsuz değerlendirmelerini içerir. Bu değerlendirmeler ile ürünler hakkında detaylı bilgi ve fikir sahibi olabilirsiniz. Böylece beklentilerinizin karşılığını bulabileceğiniz modelleri seçerek avantaj sağlayabilirsiniz. Bütçe dostu fiyatlarla sunulan bu ürünleri Hepsiburada üzerinden inceleyebilir, güvenle satın alabilirsiniz.

  Philips Toz Torbasız Süpürgenin Hangi Renkleri Var?

  Philips torbasız süpürge modellerinin dış tasarımı, yeni nesil teknolojiyle dizayn edilir. Ana rengi siyah olan ürünler, farklı renk geçişleriyle tasarlanır. Mor, mavi, kırmızı, yeşil, gri ve kahve gibi ikili renk kombinasyonları oldukça ilgi çekicidir. Diğer elektronik eşyalarınızla uyumlu bir renk tercihi yapabilirsiniz.

  Philips Toz Torbasız Süpürge Çeşitleri Dayanıklı mıdır?

  Philips süpürge modelleri kaliteli ve dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilir. Süpürme sırasında çarpma ve düşmelere karşı oldukça dayanıklıdır. Başlık aparatları ile borusu eğilme ve bükülmelere karşı son derece dirençlidir.

  Philips Toz Torbasız Süpürgeler Enerji Tasarrufu Sağlar mı?

  Elektrik enerjisiyle ile çalışan süpürge modelleri, az enerjiyle yüksek performans sunar. A enerji sınıfı süpürge çeşitleri sayesinde enerji tasarrufu sağlayabilir, bütçenizi koruyabilirsiniz.

  Philips Toz Torbasız Süpürge Nereden Satın Alınır?

  Kullanışlı tasarıma sahip ürünlere, online alışveriş imkanıyla sahip olabilirsiniz. Philips toz torbasız süpürge en ucuz fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz. Dilerseniz ürünlerin fiyat performans değerlendirmelerini de inceleyebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...

Philips Toz Torbasız Süpürge

122 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Premium Fırsatları
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Değerlendirme Puanı
Toplam 24 / 122 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?