1891 yılında Hollanda'da kurulan Philips, bugün 60 farklı ülkede faaliyetlerine devam ediyor. Dünyanın en önemli elektronik firmalarından birisi olan marka, beyaz eşyadan bilgisayara, kameradan televizyona kadar birçok elektronik eşyanın üretim ve satışını yapıyor. Elektronik sektörünün öncü markaları arasında yer alan Philips, Ar-Ge yatırımları neticesinde hayatı kolaylaştıran ürünleri ile kullanıcıların en güvendiği markalar arasında yer alıyor. En son teknolojileri daima en uygun bütçeler ile evlere sokan markanın, sağlam ve dayanıklı ürünlerinin ekonomik ömürleri de uzun oluyor. Yeni nesil teknolojiler ile üretilen Philips toz torbasız süpürge modelleri ise evlere gerçek temizliği getiriyor. Yüksek emiş güçleri, Hepa filtreli anti-bakteriyel çalışma prensipleri ve PowerCyclone teknolojileri sayesinde evlerde tozla mücadelede yeni bir devir başlıyor. Hem sert zeminde hem de halılarda toz, kir, kıl ve tüyleri tek seferde çeken Philips toz torbasız süpürge fiyatları ile de kullanıcılardan tam not alıyor.

Philips PowerCyclone Teknolojisi Nedir?

Philips toz torbasız süpürgelerin en önemli özelliği güçlü, yüksek emiş güçleri oluyor. Sert zeminlerde A sınıfı temizlik yaparak, zemin üstünde tek bir toz tanesi bile bırakmayan süpürge modelleri, yüksek emiş güçlerini PowerCyclone teknolojisinden alıyor. Makinelerin iç haznelerine hava ile birlikte çektiği tozları ayrıştırarak, dibe çökmesini sağlayan PowerCyclone teknolojisi geriye sadece temiz hava bırakıyor. Böylece standart süpürgelerde işleyen sistemlerin tam tersi olarak, tozların yeniden dışarı üflenmesini önlüyor.

Philips Neden Toz Torbası Kullanmıyor?

Tozları havadan ayırmak için, çektiği havayı siklonik haznesi içinde ivmelendiren Philips toz torbasız süpürgeler, sadece boşaltılabilen toz hazneleri kullanıyor. Güçlü dönme hareketi ile fark yaratan temizlik sonuçları elde eden Philips, böylece hava akışını ve performansı en üst düzeye çıkarıyor. İçeriye aldığı havayı temizleyerek dışarıya geri verirken, tozları ise özel haznesinin dibine çökecek biçimde hapsediyor. 

Philips HEPA Filtre Neden Gerekiyor?

HEPA filtrenin amacı; toz partiküllerini, çok küçük haşereleri ve havada bulunan diğer alerjenleri emerek, süpürgenin ekzoz kısmından dışarı çıkmalarını engellemek olarak tarif ediliyor. Philips süpürgeler güçlü emiş gücü sayesinde çektikleri partikülleri asla dışarı sızdırmıyor. HEPA filtreleri ise çekilen tüm alerjik ve zararlı partiküllere bariyer görevi görüyor. 

Philips NanoClean Neden Faydalıdır?

Sadece Philips toz torbasız süpürge modellerinde bulunan NanoClean özelliği, toz haznesi boşaltılırken etrafta toz bulut oluşmasını önlüyor. Böylece hazneye hapsedilen zararlı partiküllerin tekrar etrafa dağılmasını önlüyor. Çok kolay boşaltılıp temizlenen Philips toz hazneleri, toplanan bütün toz ve kiri içeride presleyerek bekletiyor. Toz haznesi boşaltılırken yeniden etrafa dağılmasını önlemek için ise NanoClean teknolojisini devreye sokuyor. 

Philips TriActive LED Başlık Nedir?

Philips patentli TriActive LED süpürge başlıkları, temizlik esnasında en az yüksek emiş gücü kadar etkin bir görev üstleniyor. Toz ve kirlerin daha net görülmesini sağlayan LED ışıklar sayesinde, en ince toz birikintileri bile fark ediliyor. Çekiş gücü ile doğru orantılı olarak hareket eden yeni nesil süpürge başlığı, tüm kirleri ucuna dolandırmadan çekerek doğrudan toz haznesine gönderiyor. Halı ve sert zemin için ayrı pedalları olan başlık, en kalın halı zeminlerde bile zorlu temizliğin üstesinden gelmeyi başarıyor.

Neden Philips Toz Torbasız Süpürge Almalıyım?

Yeni nesil Cyclone teknolojileri kullanan Philips süpürgeler, yüksek emiş güçleri sayesinde en zor zeminlerde bile etkili temizlik yapıyor. A sınıfı temizlik güçleri ile sert zeminlerde olduğu kadar halı üstünde de oldukça başarılı olan modeller, kıl, tüy ve saç benzeri parçaları da süpürge başlığına dolanmadan toz haznesine hapsediyor. Hiçbir şekilde hava sızdırmayan süpürgelerin, Anti-alerjen filtreleri ise %99.9 doğruluk payı ile çalışıyor.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Philips Toz Torbasız Süpürge

Marka
Toplam 21 / 21 ürün
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/80160030/philips