Her atmosferi konforlu hale getirmek için yüksek teknoloji kullanılarak geliştirilen Premier vantilatör modelleri; uzun ömürlü kullanımları, dayanıklı yapıları, kullanım şekline ve ihtiyaca yönelik olarak çeşitlenen tasarımları ile kullanıcıları tarafından beğeni ile karşılanıyor.

Premier Vantilatör Modelleri

Negatif iyon teknolojisi ile kullanıldığı ortamı kısa sürede temizleyen ve ferahlatan iyonizer vantilatörler, hem sağlıklı hem konforlu yaşam alanları oluşturmak için sıklıkla tercih ediliyor. Farklı formlara sahip Premier iyonizer vantilatörler; kullanılacağı iç hacmin boyutları ve kullanım tercihleri doğrultusunda kule ya da pervane gibi seçeneklere sahip bulunuyor. Havayı kurutmadan etkin iklimlendirme sağlayan bu modellerin tercih edilmesi ile tertemiz ve oksijen oranı yüksek bir ortam sağlanması taahhüt ediliyor.

İklimlendirme konusunda uzun yıllara dayanan tecrübesi ile Premier, kullanım kolaylığı sağlayan ürün tasarımları ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Uzaktan kumandalı vantilatör modelleri ile zahmetsizce dönüş hızının belirlenmesini, iyonizerin etkinleştirilmesini, performans düzeyinin ayarlanmasını ve rüzgar yönünün tayin edilebilmesini ve istenilen soğutmanın gerçekleştirilmesini mümkün kılıyor.

Kule tipi vantilatör modelleri ile en küçük odalarda bile minimum alan işgali ile etkin soğutma gerçekleştirilebiliyor. Kendi ekseninde periyodik dönüşler sağlayan pervane tipi modeller ile tek bir yöne hava akımı verilmeden tertemiz bir atmosfere ulaşmak mümkün kılınıyor. Aşağı yukarı ya da sağa sola şeklinde istenilen alanda ritmik ve otomatik şekilde hava sirkülasyonu sağlayan programlı vantilatör modelleri, hava akımına doğrudan maruz kalmak istemeyen kullanıcılar için iyi bir seçenek olarak görülüyor.

Farklı renk seçeneklerine sahip vantilatörler, estetik tasarımlarıyla kullanıldığı odalarda dekoratif bir unsur etkisi yaratıyor. Modeller; sökülebilir fan başlıkları, hafif gövde yapıları, katlanabilir teleskopik ayakları ve tekerlekleri ile rahatlıkla taşınabiliyor ve kolaylıkla geri kurulabiliyor olmasından kaynaklanan avantajı ile tercih doğrultusunda evin her alanında rahatlıkla kullanılabiliyor.

Daha büyük kullanım alanları için tasarlanan sanayi tipi vantilatörler tercih edilerek maksimum performans elde edebiliyor. Ayrıca vantilatörler, teleskopik ayak ya da stant seçenekleri ile her alan ve koşula uyum sağlayarak kullanıcılarında memnuniyet yaratıyor. Kullanım alanları oldukça çeşitlendirilebilen Premier vantilatörler masaüstü modelleri ile de ilgi görüyor. Hem yerde hem masaüstünde kullanılabilen bu ürünler de diğer modeller gibi kolay monte ve demonte özellikleri ile kullanıcılarını cezbediyor.

Son derece sessiz çalışan ürünler, kullanıldığı alanın huzurunu kaçırmadan istenilen ferahlığa ulaştırmayı taahhüt ediyor. Tüm Premier vantilatör modelleri; tam korumalı ızgaraları, termal sigortalı motorları ve devrilmeye karşı ekstra güçlendirilmiş dengeli ayakları sayesinde maksimum düzeyde güvenlik standartları ile performans gösteriyor.

Premier Vantilatör Fiyatları

Güvenli, ergonomik ve şık tasarımları ile Premier vantilatörler, suni soğutma yöntemlerinin negatif etkilerine karşın sağlıklı bir ferahlık sağlıyor olması ile de sıklıkla tercih ediliyor. Odadaki hava sirkülasyonunu artırması, iyon teknolojileri ile havayı temizlemesi, ortamdaki havayı kurutmadan ferahlatması, alerjik bir atmosfer yaratma riski taşımaması sayesinde insan sağlığını da destekleyen ürünler olarak öne çıkıyor.

Zaman ayarlı Premier vantilatör modelleri ise sağladığı enerji ve zaman tasarrufu ile ilgi görüyor. Bu özelliğe sahip ürünler, dilediğiniz an aktive edilebiliyor, tercih ettiğiniz süre kadar aralıksız çalışıyor ve sonrasında program dahilinde otomatik olarak kapanıyor. Bu sayede istenilen zaman aralığında talep edilen soğutma sorunsuz sağlanırken, gereksiz enerji de tüketilmemiş oluyor.

Premier vantilatör fiyatları ve ürünlerinin sahip olduğu üstün teknik özellikler ile kullanıcısı için değer yaratmaya devam ediyor ve uzun dönemli memnuniyeti eksiksiz sağlıyor. Dayanıklı, uzun ömürlü ve enerji tasarruflu Premier vantilatörler, huzurlu ve ferah bir ortam yaratırken, sağlık ve güvenlikten ödün vermeden yüksek performans gösteriyor.

Premier Vantilatör Fiyatları

10 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Premier
  2. Raks
  3. Skytech
  4. Kaşkar
  5. Airking
  6. Cvs
  7. Rubenis
  8. Dijitsu
  9. Dzyn
  10. Fakir
  11. Süsler
  12. Esty
  13. Goldmaster
  14. Rowenta
  15. Dündar
  16. Güçtay
  17. Master
  18. King
  19. Vals
  20. Bahçıvan
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Vantilatör Tipi
 6. Satıcı A-Z
 • Marka Premier
DSACategoryId/2147483638/161876/17412/premier
BAŞA DÖN