Profilo Televizyon

Günlük yaşam alanlarında en çok kullanılan araçların başında televizyon gelir. Bu araçlar geçmişten günümüze kadar pek çok değişime uğramıştır. Özellikle teknolojinin en yüksek olduğu günümüz çağında kullanıcılar için üstün özelliklere sahip olma çabası içine girmiştir.

Profilo televizyon tam bir tasarım harikası olarak üretilerek piyasaya sunulmuştur. Profilo markasının tasarımı olan televizyon modelleri şaşırtıcı özelliklere sahiptir. Günümüzde en çok tercih edilen özelliği öncelikle LED olmasıdır. Birçok kullanıcı bu özelliği ısrarla talep etmektedir. Çünkü ekran çözünürlüğü çok önemlidir. Daha iyi bir görüntü elde etmek için geliştirilmiş olan televizyon modellerinde farklı uygulamalarda yer almaya başlamıştır. Televizyon modelleri arasında kişilerin kullanım esaslarına göre farkındalık yapılarak erişim imkanına sahip olarak üretilmektedir. Smart özelliği de bunlardan biridir. Profilo marka televizyonlarda sosyal medya uygulamalarının çoğunluğu bulunmaktadır. Bu uygulamalarda kişilerin kendi dosyalarına rahatça girme imkanı da sunmaktadır. Fotoğraflar, videolar gibi uygulamaları da son derece kolay bir şekilde televizyonda izleyebilme imkanına sahip olabilirsiniz.

Televizyon özellikleri arasında ne kadar çok uygulama olursa olsun sizin kullanımınız son derece kolay olacaktır. Kullanıcıların rahat kullanımları için oldukça basit bir şekilde tasarlanarak hizmete sunulmaktadır. Üstelik televizyonu satın alma sırasında kullanım kılavuzlarının yardımı ile daha hızlı öğrenebilirsiniz. Televizyonun uygulamalarında diziler, filmler ve belgeseller için farklı çekimleri de izleme imkanına sahip olabilir, dilerseniz kayıt altına alabilirsiniz.

Profilo tüm ev eşyalarını, üstün kaliteye sahip olarak üretmektedir. Dayanıklı tüketim malları arasında yer alan marka beyaz eşyada, dünya çapında teknoloji firmaları arasındaki yerini almıştır. Yeni nesil teknolojinin tüm fırsatlarından yararlanabilir, şık tasarımları sayesinde bulunduğunuz mekana modern bir hava katabilirsiniz. Profilo televizyon modellerinin, etkileyici teknik özellikleri sayesinde bir televizyondan beklediğiniz tüm donanımların daha fazlasına sahip olabilirsiniz. Televizyona oyun konsollarını, videolar, DVD player, VCD player gibi uygulamaları da rahatça kullanabilirsiniz. Smart özelliği sayesinde de dilerseniz Wi-Fi ile bağlanabilir istediğiniz içeriği çalıştırabilirsiniz. Her zevke, her zamana hitap eden boyut seçenekleri sayesinde tüm içerikleri maksimum seviyede izleme imkanınız olacaktır.

Televizyonlar mobilyalarınızla benzer bir uyum sağlayarak, ortamınızdaki dekorasyonunuza yepyeni bir hava katacaktır. Markanın dayanıklı mallar üretmesi, sloganı ile aynı kaliteyi yakalamıştır. Ve en çok tercih edilen marka haline dönüşmüştür. Televizyonun ince tasarımı kullanıcıları tedirgin etse de çizilme, çatlama gibi problemlerle karşılaşmazsınız. Markanın tüm ürünleri uzun ömürlüdür. Ve bunun garanti kapsamında olması kullanıcılar için ayrıca tercih nedenidir. Tercih edeceğiniz modelin sahip olduğu modelleri arasında dilediğinizi seçebilirsiniz. Bu aşamada en yüksek performansa sahip olan seçeneği tercih ettiğinizde çok uzun yıllar kullanabilir, televizyonun sahip olduğu özellikleri her dönemde kullanabilirsiniz. Teknik açıdan birçok donanıma sahip olan modelleri arasında farklı alternatiflerle ayrıcalık yaşayabilirsiniz. Tasarımların her biri zarif ve modern tasarımlarla tüm zamanlarda yaşama şansına sahip olursunuz. Eşsiz tasarımlı Profilo televizyon kumanda ile kolay kullanım imkanına da erişebilirsiniz.

Profilo Televizyon Kumanda

Profilo televizyonları, üstün teknolojik özellikleri sayesinde her döneme damga vuracak uygulamalar bulundurmaktadır. Bu uygulamaları televizyonda açabilir, dilediğiniz programları istediğiniz zaman diliminde izleyebilirsiniz. Filmleri, dizileri, belgeselleri, fotoğrafları ve videoları LED ekranda izleyebilirsiniz. Bunları oturduğunuz yerden televizyonun kumandası ile daha hızlı geçişler yaparak izleyebilirsiniz. Profilo televizyon kumandası sayesinde en uzak yerlerde dahi istediğiniz uygulamayı açabilirsiniz.

Profilo televizyon modelleri, eşsiz tasarımları üstün teknolojik özelliklere sahiptir. Teknolojinin her geçen gün yenilenmesiyle birlikte tüm yenilikleri yakından takip etmek sizi biraz yorabilir. Bu yükten kurtulmak için Profilo televizyon modelleri en son sürümlerini deneyebilir, farkı hissedebilirsiniz. Profilo televizyonlarının birçoğu çarpıcı görsel özelliklere sahiptir. Estetik görüntüsünün yanı sıra yeni nesil tasarımlarını birleştirerek dilediğiniz her yerde kullanabilme imkanı sağlamaktadır. Televizyon boyutları 22 ila 65 inç arası değişen modellerini iş yerinizde ya da evinizin her yerinde kullanabilme avantajına sahip olabilirsiniz. Duvara monte edildiği gibi dilerseniz konsollarda, televizyon ünitelerinde ya da dolap üstlerine, ürünün kendi içindeki aparatları ve portatif portallarla monte işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Böylece istediğiniz açıdan televizyonunuzu izleyebilirsiniz.

Televizyonlarda UHD LED seçeneklerinde 4K kalitesine sahip Ultra HD özelliği ile evinizi sinema salonuna çevirebilirsiniz. Maksimum kalitede görüntüleme ile full HD LED modelleri 1080p canlı, parlak ve göz kamaştırıcıdır. Konsol oyunları ile oyun zevkini zirveye çıkarmak isteyenler için eşsiz bir görüntü kalitesi vardır. Sizleri oyunun içine alarak, gerçekçi bir atmosfere sahip olmanızı sağlar. Televizyonlarda ayrıca dahili uydu alıcısı özelliği bulunmaktadır. Uydu kablolarını direkt olarak uydu anteninize bağladığınızda görüntüye anında kavuşabilirsiniz. Ekstra uydu alıcı almanızı engelleyerek kablo kalabalığından kendinizi özgürleştirebilirsiniz. Anten, USB, HDMI gibi farklı giriş yerleri bulunan ürünlerde tüm görüntüleme cihazlarıyla bağlantı kurabilir, multimedya özelliği ile USB üzerindeki hard disklerdeki tüm videoları, müzikleri ve fotoğrafları görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz bilgisayar monitörü olarak ta kullanabilirsiniz. Veya son sürüm olma özelliğinden yararlanarak cep telefonlarınızı ya da tabletlerinizi televizyon ekranından yansıtabilirsiniz. Ayrıca tüm modellerde enerji tasarrufu, çocuk kilidi, kulaklık çıkışı ile uyku zamanlayıcı gibi fonksiyonlar da bulunmaktadır. Bu özellikler hayatınızı daha da kolaylaştıracaktır.

Profilo geniş ekranlarda en çok tercih edilen 55 inç ile 65 inç ölçekleridir. 4K veya full HD özelliğini dev ekranda tüm görüntüleri en üst kalitede izleyebilirsiniz. Belgeselleri, oyunları, filmleri ya da maçları büyüleyici bir görüntü kalitesi ile izlemenize yardımcı olur. İsterseniz ticari işletmelerce en çok kullanılan geniş ekranları da tercih edebilirsiniz. Profilo televizyon modelleri arasında geniş ve büyük ekranı seven kullanıcılar için tasarlanan 127 ekrandan başlayarak 120, 109 gibi alternatifler de bulunmaktadır. Bu modelleri iş yerlerinizde kullanabileceğiniz gibi evinizde de kullanabilirsiniz.

Profilo Televizyon 127 Ekran Modeli

Yaşadığınız çağda ki teknolojiyi takip ederek, yaşama uyum sağlamak kaçınılmaz bir gerçektir. Teknoloji hızla ilerlemekte ve yepyeni bir boyut kazanmaktadır. Geliştirilen cihazların her birine yepyeni özellikler eklenmektedir. Televizyon dünyasında da durum aynıdır. Televizyonlardaki son özelliklerin yerleştirilmesi artık televizyondan başka birçok görüntü cihazına dönüşmüştür. Farklı markaların ürettiği modeller elbette ki ihtiyacınızı karşılamaktadır. Ancak kullanıcıların beğenisini kazanma, onların talep ve isteklerini yerine getirmek ayrı bir deneyim gerektirir.

Profilo televizyonları geliştirilmiş ürünler arasında en çok tercih edilen markadır. Çünkü donanım, yenilik, kalite ve bilgi zamanla geliştirilen bir deneyimdir. Yılların markası haline gelmiş ve en önemli eşyalarda kendini kanıtlamış olan marka, teknolojiyi takip ederek bunun üstünde bir tasarım yapma gayreti içindedir. Markanın üretmiş olduğu televizyonlar piyasaya sunulduğunda teknolojinin hangi boyutlara ulaştığı ancak bu sayede görülebilir. Kendine has tasarlamış olduğu birbirinden farklı ve renkli modelleri kullanıcıların evlerinde, ofislerinde yerini almaya başlamıştır. Televizyonlar farklı boyutlarda üretildiği için tercih yapmanız oldukça güç olacaktır. Çünkü geniş ekrandaki görüntü kalitesini diğer boyutlarında da gördüğünüzde farkı sizler de anlayacaksınız. Kendinizi televizyonun içindeki görüntüde hissetmenizi sağlayacak HD kalitesine sahiptir. Profilo televizyon modellerinde ekran boyutları ekran özellikleri açısından birbirinden farklıdır.

Ekran boyutları günümüzde inç olarak adlandırılır. Profilo televizyon 127 ekran modeli 4K Ultra HD görüntü kalitesine sahip olup, dahili uydu alıcı ile birlikte ekran çözünürlüğü maksimum düzeydedir. Televizyona ait olan diğer özellikler ise Wi-Fi ve HDR özellikleri de tasarımın içinde yer almaktadır. En son sürümler arasında yer alan model 2021 modeldir. Profilo markası her bir televizyon modelini kendi tasarımlarına özel olarak üretirken inç özelliğine sahip olarak piyasaya sunmuştur. Markanın modellerinde ise ekrana ait LED çözünürlüğünün maksimum düzeyde olması amaçlanarak smart özelliği ilave edilerek farklı deneyimleri kullanıcılarına sunmuştur.

Televizyon ekranı teknolojik özellikleri ile farklı isteklere yanıt vermek için geliştirilmiştir. Bu nedenle de modelleri bakımından fazla çeşitliliğe sahiptir. 127 ekran televizyon modelleri çok yüksek dinamik kontrasta sahiptir. Üstün standartlarda bir görüntü kalitesi vardır. Çözünürlük kalitesi ve dahili uydu alıcı özelliği bu modeli öne çıkan diğer özelliklerdir. HDMI ve USB girişi ile dilediğiniz şekilde kullanabilme imkanı sunmaktadır. Kullanıcı ihtiyacına cevap veren modellere geniş ölçüde yer verirken, ekran boyutu yalnızca bu model ile sınırlı değildir. Bunun haricinde diğer modeli olan 109 ekran da en fazla tercih edilen modeller arasında yerini almıştır.

Profilo Televizyon 109 Ekran Özellikleri

Profilo marka televizyon üretiminde A sınıfı enerji grubunda yer alır. En fazla işlevsel özelliğe sahip olan modellerin başında gelir. Profilo televizyon 109 ekran ile çözünürlük olanakları son derece kusursuzdur. Video ve film görüntülerini yüksek kalitede izleme imkanına sahip olursunuz. HDMI giriş sayısı birden fazla olduğu için tercihleriniz daha fazladır. Düz ekrana sahip olan model çok kullanışlıdır. Ses ve kulaklık çıkışları ile daha da zenginleştirilmiş özellikler vardır. İkili hoparlör sistemi ile 16 W ses gücü, görüntü kalitesi ile kendini öne çıkarmaktadır. Görüntüsü ince yapılı olup, estetik kaygılardan çok uzaktır. Görünüm olarak oldukça ince tasarımlara sahip olan televizyonlar tüm estetik kaygılarınızı ortadan kaldırmaktadır. Standart, slim ve ultra slim seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Yüksek ekran boyutları açısından birçok farklı tasarımlar mevcuttur. Ortalama bir oda için en ideal olanını kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda sıralayabilirsiniz. Bulunduğunuz alanda dilediğiniz yere monte edebilir veya TV ünitesi ile kullanabilirsiniz. Eğer daha yüksek ekran boyutlarını tercih ederseniz Profilo markasına ait birçok modeline göz atabilirsiniz. Modeller arasında en çok tercih edilen 109 ekran olarak belirlenmiştir. Benzersiz teknik özelliklerinin yanı sıra kullanıcıların taleplerini de en yüksek seviyede karşılamaktadır. Enerji sınıfında olan ürünlerin tümü full HD kalitesindedir. Smart özellikler bulunan tüm ürünlerde çok kolay bir biçimde interneti de kullanabilirsiniz. Sosyal medya video kanallarını geniş ekranda izleme kolaylığına erişebilirsiniz. Ayrıca USB girişi ile resimleri, videolar veya dosyalarınızı sunum olarak da kullanabilirsiniz.

Yeni nesil televizyon modellerinde kullanıcıların en çok talep ettiği özellikler yer alarak piyasaya sunulmaktadır. İşlevsel özellikleri yoğun olmasıyla birlikte fiyat farkları oluşur. Kullanıcının talep ettiği her bir özellik televizyonun liste fiyatlarında artışa neden olmaktadır. Özellikle geniş ekran televizyonların çözünürlüklerinin en üst seviyede olması da kullanıcı tarafından ayrıca dikkat edilen husustur. Hem görüntü hem de ses kalitesi en yüksek seviyede olan televizyonlarda ayrıca HDKI girişi de vardır. Bu üstün özellikleri sayesinde kullanıcılar tarafından tam not almaktadır. Özellikle geniş alana sahip olanlar için ekran boyutunun da o oranda geniş olması tavsiye edilmektedir. Televizyon boyutlarınıza göre ister duvara monte edebilir isterseniz TV ünitesinde kullanabilirsiniz. 

Televizyonlar sizlerin yaşamlarınızdaki arta kalan zamanlarınızı daha keyifli bir hale getirmek için kullanılmaktadır. Ancak bu keyifli zamanları en üst kaliteye sahip özellikteki televizyonlarla yaşayabilirsiniz. Bu nedenle satın alacağınız bir Profilo marka televizyonda önceliklerinizi belirleyerek sıralamalı ve bütçenizi buna göre belirlemelisiniz. Bir televizyonda istediğiniz ilk özellik onun görüntü kalitesidir. Bu da ekran boyutu ile orantılıdır. Yani bir televizyon inç ekranı ne kadar büyükse görüntü kalitesi de o kadar kusursuzdur. LED olarak ifade edilen ekran çözünürlükleri HD kalitesindedir. Ses çıkışı da common interface özelliğine sahiptir. Oldukça mükemmel olan ses çıkışı da kullanıcılardan büyük bir beğeni toplamıştır. Televizyonlarda analog anten girişi ile uydu anten girişi aynı anda yer alır. Bu özelliği ile hem karasal alıcı hem kablo TV hem de uydu alıcı girişleri size farklı avantajlar sağlar. 

Profilo Televizyon Fiyatları

Profilo markasının son dönemlerde tasarlanan televizyon modelleri büyük ilgi toplamıştır. Birbirinden farklı televizyon modelleri kullanıcıların karşısına çıkarken, bu modeller arasındaki fiyat farkları da dikkat çekmektedir. Profilo televizyon modellerindeki fiyat farklılıkları yeni nesil kullanıcıya hitap ettiği için özel olarak tasarlanmaktadır. Bu da fiyatlara yansıtılarak üstün özelliklerini belirler. Yeni nesil kullanıcılar öncelikle Wi-Fi, komponent, kompozit girişi, smart özellikleri, sosyal medya kanalları gibi birçok özelliği de beraberinde yer almasını talep etmektedir. Tüm bu özel uygulamaların bulunması Profilo televizyon fiyatları listesine artış olarak yansır. 

Uydu anten girişi, USB girişi, analog alıcı, HD karasal alıcı, kablo TV özellikleri de yine aynı şekilde fiyata etki eden diğer özelliklerdir. Televizyon modellerinde yer alan uygulamalar veya teknolojik özellikler arttıkça liste fiyatı da artış gösterecektir. Sizler maddi gücünüz doğrultusunda maksimum değere sahip olan, ancak yine de belli uygulamaların da yer almasını istiyorsanız bulunduğunuz alana göre ve kullanacağınız özellikleri belirlemeniz gerekir. Marka olarak dünyada lider markaların başında gelen Profilo kullanıcıları için yılın belli dönemlerinde kampanyalar düzenlemektedir. Bu kampanyaların yanında indirimlerden ya da taksitli seçeneklerden yararlanarak karlı konuma geçebilirsiniz. Özellikle markanın serilerinin yenilenmesi için ve piyasaya yeni sürümlerini sunmak için sahip olmak istediğiniz televizyonu bütçenize uygun bir şekilde alabilirsiniz. 

Profilo markasının teknolojik özellikleri sayesinde zamansız ve şık tasarımlar yer alır. Hem ofisinizde hem de evinizde rahatça kullanabileceğiniz modeller arasında size ideal bir yaşam sunar. Görüntü ve ses kalitesi en net haliyle size yansıtılır. Evinizde sinema keyfi yaşamanıza imkan sağlar. İnternete geçebilir, playstation oynayabilirsiniz. Birçok özelliği aynı anda kullanım imkanına kavuşabilirsiniz. Profilo markaya sahip olmak sizin her zaman ayrıcalıklı bir yaşam sürmenizi sağlayacaktır.

Profilo Marka Televizyonların Avantajları Nelerdir?

Markaya ait televizyonlarda görüntü kalitesi, kullanıcıya gerçekçi bir izlenim sağlar. +K özelliği sayesinde ise piksel yoğunluğu son derece keskindir. Uydu alıcıları ile daha çok kanala erişim sağlayabilirsiniz. Smart özelliği ile internet dünyasına da giriş imkanına erişebilirsiniz. 

Profilo Televizyonlarının Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Öncelikle düzenli olarak temizliği yapılmalıdır. Hafif nemli bir bezle temizleyebilirsiniz. Pratik ve kolay uyum sağlayan bir tasarıma sahiptir. İster duvara isterseniz TV ünitesinde kullanarak mobilyalarınızla kolayca bütünleştirebilirsiniz. Kolay bir kuruluma sahiptir. Kumandası sayesinde de kolay kullanıma sahip olabilirsiniz. Dışarıdan gelen darbelere karşı dayanıklılığı kanıtlanmış olup uzun yıllar kullanım hizmeti sunar. 

Profilo Televizyon Modellerinde En Çok Tercih Edilen Hangisidir?

Her kullanıcının ihtiyacını karşılayan eşsiz tasarımlara sahiptir. 127 ekran ile başlayan 120, 109 ve 32 inç olarak adlandırılan modellere kadar geniş seçenekler sunmaktadır. Sizin ihtiyacınız olan inç boyutu kullanacağınız alana göre farklılık göstermektedir. Bu nedenle önceliğiniz kullanım alanınız daha sonrasında ise talep ettiğiniz özellikler yer almalıdır. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Profilo Televizyon

17 ürün listeleniyor
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Ekran Boyutu
Toplam 17 / 17 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?