Redline uydu alıcıları hızlı kurulum olanakları ve zengin ürün çeşitleriyle dikkat çekiyor. Redline marka uydu alıcıları sundukları farklı ekipmanlarla seçenekleriyle kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik alternatifler üretmeye devam ederek teknolojiyi yakından takip ediyor. Redline, 200’ü aşkın teknik servis ağı ve teknik servis olanaklarıyla kullanıcılarını memnun ediyor. Birçok ülkede, uydu sistemleri sektöründe ticari faaliyetlerini sürdürerek teknolojiye yön veren alanında öncü marka Redline, Türkiye ve Çin’de kurduğu Ar-Ge ofislerinde ürünlerini geliştirmeye devam ediyor.

Sade ve şık tasarımı ve zengin teknik özellikleriyle göz dolduran Redline uydu alıcısı, uzun süreli kesintisiz görüntü aktarımı vadediyor. Ip TV özelliği ile istenilen zamanda farklı kanalları takip edebilmene olanağı sağlıyor. DV3 Digital Video Broadcasting hizmetiyle birden fazla kanala erişim olanağı sunan Redline, her türlü film ve programa ulaşımı kolaylaştırıyor. Full HD görüntü kalitesiyle canlı ve gerçekçi görüntü kalitesi sunan Redline marka uydu alıcıları evde sinema deneyimini gerçekleştirmeye olanak sağlıyor. Redline uydu alıcısı modelleri, sahip oldukları USB giriş eklentisiyle istenilen veriye ulaşımı daha basit getiriyor.

Birçok farklı kaynak uzantısına erişimi kolaylaştıran Redline uydu alıcısı sayesinde birbirinden farklı ses ve görüntü dosyaları anında, rahatlıkla oynatılabiliyor. Redline, sahip olduğu basit ve etkili uyarı işaretleri ile estetik ve yalın bir fonksiyonellik anlayışı sergiliyor. Redline marka uydu alıcıları, güçlü görüntü kalitesi ve kısa sürede farklı verilere ulaşmayı kolaylaştıran yenilikçi eklentileri ile her türlü zevke hitap ediyor. Deneyimli Ar-Ge ekibi ile uzun süreli çalışmalar sonucu geliştirilen Redline uydu alıcıları, fonksiyonel ve özgün tasarımları sayesinde kesintisiz ve hızlı etkileşim gerçek oluyor. Manuel kontrol özellikleriyle daha fazla işlevsellik sunan Redline uydu alıcıları kullanımı kolaylaştırıyor.

Redline Uydu Alıcısı Fiyatları

Redline marka uydu alıcısı modelleri süper hızlı çalışma kapasitelerinin aksine yoğun ısınmayı önleyen dış kasa tasarımı ve yüksek soğutma hacmiyle seyir keyfini koruma altına alarak ısı kontrolü sunuyor. Bunun yanı sıra harici eklentiler için tasarlanan fonksiyonel yapısıyla joystick gibi farklı aksesuarların kullanımına izin veriyor. Alanında öncü firma Redline, kaliteli ve uygun fiyatlı teknoloji ürünleriyle kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik ürünler geliştirerek farklı çözümler sunuyor. Redline marka uydu alıcıları sundukları LNB IN, Ethernet, HDMI, SCART ve USB girişleriyle kişiselleştirilebilen cihaz daha fazla etkileşim imkanı ortaya çıkarıyor.

Redline, sahip olduğu Opsiyonel PVR özelliği ile görüntü ve filmlerin kayıt altına alınarak daha sonra izlenebilmesine olanak sağlıyor. Wi-Fi bağlantısı sayesinde internet üzerinden çevrimiçi güncellemeler yapılabiliyor. Aynı zamanda, farklı iletişim platformlarına ulaşmayı kolaylaştırıyor. Güçlü performansıyla göz dolduran Redline marka uydu alıcısı, Time Shift özelliği ile istenilen programların hard disk içerisinde kayıt altına alınarak daha sonra reklamsız bir şekilde kesintisiz olarak izlenebilmesine olanak sağlıyor. Redline uydu alıcısı fiyatları, ürünün modeline, aksesuarlarına ve teknik özelliklerine göre farklılık gösterebiliyor.

3G bağlantı özelliğiyle internet üzerinden farklı içeriklere ulaşmayı kolaylaştıran Redline uydu alıcısı, seyir keyfini arttıran üstün yenilikleriyle göz kamaştırıyor. Satış sonrası hizmet kalitesiyle uzun süreli kullanım sağlayan Redline marka uydu alıcıları, teknik servis hizmetiyle tüketicilerini memnuniyetine önem vererek adından söz ettirmeye devam ediyor. Redline marka uydu alıcıları, kolay kurulum avantajlarıyla kısa sürede kullanıma hazır hale gelerek kesintisiz seyir keyfini garanti altına alıyor. Geniş ürün gamıyla dikkat çeken Redline markası, en çok tercih edilen uydu alıcıları arasında yer alıyor. Redline, sunduğu kaliteli ve güvenilir ürünler ile etkili ve güçlü bir marka kimliği ortaya koyuyor. 

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Redline Uydu Alıcısı Fiyatları

18 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Redline Uydu Alıcıları
  2. Magbox Uydu Alıcıları
  3. OnAir Uydu Alıcıları
  4. Next Uydu Alıcıları
  5. Goldmaster Uydu Alıcıları
  6. Botech Uydu Alıcıları
  7. Amstrad Uydu Alıcıları
  8. Korax Uydu Alıcıları
  9. Atlanta Uydu Alıcıları
  10. Hiremco Uydu Alıcıları
  11. Supermax Uydu Alıcıları
  12. Dreamstar Uydu Alıcıları
  13. Rewel Uydu Alıcıları
  14. Octagon Uydu Alıcıları
  15. ElectroMaster Uydu Alıcıları
  16. Kamosonic Uydu Alıcıları
  17. Ramtech Uydu Alıcıları
  18. Rose Uydu Alıcıları
  19. Skytech Uydu Alıcıları
  20. Wellbox Uydu Alıcıları
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. USB
 6. Wi-Fi
 7. Satış Paketleri
 8. Türü
 9. Satıcı A-Z
 • Marka Redline
DSACategoryId/2147483638/17201/155057/redline
Başa dön