Gelişen teknolojiyle birlikte değişen elektrikli süpürgeler arasında dikey süpürge ve robot süpürge çeşitleri kullanıcılarına yerdeki tozları toplamaktan çok daha fazlasını vadediyor. Dikey süpürge ve robot süpürgeler ile yüksek kalitede yenilikçi ürünler ortaya koyan Roidmi, kurulduğu 2015 yılından bu yana pek çok tasarım ödülüne değer görülmüş bulunuyor. Yeni nesil akıllı süpürgeler üreten Roidmi ev temizliğinde pratik çözümler geliştiriyor.

Her geçen gün hayatın her alanında kendini gösteren teknoloji ve dijital yaşam insanların gündelik yaşamlarını kolaylaştırmaktadır. Akıllı robot süpürgeler ve kablosuz dikey süpürgeler, dijitalleşen dünya ile birlikte daha hızlı akan hayata ayak uydurabilen ürünler olarak öne çıkmaktadır. Çekim gücü daha yüksek, LED ekranlı, süpürürken bir kabloyu takıp çıkarmaya gerek kalmadan tüm evi tek şarjla süpürmeyi sağlayan kablosuz süpürge modelleri süpürme işlemi sırasında daha az efor sarfetmeyi, daha hızlı olmayı ve etkili temizlik yapabilmeyi sağlıyor.

60’tan fazla ülkeye yayılmış olan Roidmi markasının kablosuz süpürge modelleri arasında aynı anda hem süpüren hem de paspaslayan, tasarım ödüllü, hafif, tek elle çaba sarf etmeden süpürmeyi sağlayan süpürgeler bulunuyor. Roidmi akıllı robot süpürge çeşitleri arasında ise akıllı çöp istasyonlu robot süpürgelerin yanı sıra silme ve süpürmeyi bir arada yapabilen robot süpürgeler yer alıyor.

Roidmi Kablosuz Süpürge Çeşitleri

Roidmi dikey kablosuz süpürgelerin farklı modelleri bulunuyor. Yeni nesil akıllı temizlikte sınıfının en iyisi dikey kablosuz süpürge çeşitlerine sahip olan Roidmi’de tek şarjda 70, 60 ya da 50 dakika gibi farklı sürelerde süpürmeyi sağlayan modelleri bulabilirsiniz. Küçük bir eviniz varsa tek şarjda 50 dakika süpürebilmeyi sağlayan Roidmi kablosuz süpürge modellerini tercih edebilirsiniz. Büyük aileler için de tek şarjda 70 dakika ya da 60 dakika süpürmeyi sağlayan süpürge çeşitleri sizin için uygun bir seçim olabilir.

Roidmi dikey kablosuz süpürgeler, yumuşak hatlara ve sade bir görünüme sahiptir. Tek elle süpürmeye imkan verecek derecede hafif olan süpürgelerin tutma yerleri oldukça geniş ve ergonomik bir tasarımla üretilmiştir. Teknoloji ve şıklığı minimalist bir tasarımla buluşturan Roidmi kablosuz süpürgelerin geleneksel 270 derece geniş tutma sapları pek çok modelde mevcuttur. Ayrıca kablosuz süpürgeler ile akıllı uygulama entegrasyonu yapılabilir. Akıllı uygulama sayesinde cep telefonu ile rahat bir şekilde kablosuz süpürgenizin durumunu takip edebilirsiniz. Roidmi süpürge uygulaması kullanıcılarına süpürgenin batarya ve toz haznesinin doluluk durumunu, filtre değişim zamanını ve cihazın yazılım güncellemesini haber verir. Bu uygulama ile yazılım güncellemeleri de kolayca yapılabilir.

Dört Aşamalı Filtreleme Sistemi İle Yeni Nesil Temizlik

Roidmi dikey kablosuz süpürge modelleri arasında yerleşik bağımsız motora sahip olan süpürge çeşitleri yer alıyor. Bu tip ürünlerde yer alan büyük silindir fırça, daha verimli bir temizlik yapabilmeyi sağlıyor. Roidmi kablosuz süpürgeler, yeni nesil hava kanal yapısı ile etkili bir emiş gücü sunuyor. İnovatif filtreleme sistemi ise dört filtreyi içeriyor: Metal ağ filtresi, toz ve gaz filtresi, HEPA filtre, toz ve sünger filtre. Bu dört aşamalı filtreleme sistemi, ilk adımda büyük partiküllerin tutulmasını, ikinci adımda küçük partiküllerin toz haznesine hapsedilmesini, üçüncü adımda daha küçük tozların filtrelenmesini, dördüncü adımda ise havayı temizleyerek dışarıya temiz hava verilmesini sağlıyor. Sünger filtre ise süpürge içinde toz çıkışını engelleyen filtre olarak sistemde yer alıyor.

Kullanımı oldukça kolay olan kablosuz süpürge modellerinin yıkanabilir parçaları bulunuyor. Yıkanabilen parçalar, kolay bir şekilde yerinden çıkarılarak temizlenip yerine kolaylıkla takılabiliyor. Bu parçaların yıkanması, cihazda kirin birikmesini ve kötü koku oluşumunu önlemek adına önem taşıyor. Roidmi kablosuz süpürgeler, yüksek frekanslı bir gürültüye sahip olmamalarıyla da öne çıkıyor. Sünger filtre gürültüyü azaltma rolünü de üstleniyor.

Zaman zaman karanlıkta süpürge çalıştırmak ya da ışığın tam olarak ulaşamadığı mobilya altlarını süpürmek gerekebiliyor. Bu gibi durumlarda Roidmi kablosuz süpürge modellerinde bulunan otomatik sensörlü ışık özelliği, karanlıkta dahi etkili bir şekilde temizlik yapabilmeyi sağlıyor. Kombine fırça başlıkları sayesinde en ulaşılmaz köşeleri bile temizlemeyi sağlayan dikey kablosuz süpürge çeşitlerini şarj etmek için duvarınızda delik açmanız gerekmiyor. Manyetik kablosuz şarj ile Roidmi süpürgeler oldukça kolay bir şekilde şarj edilebiliyor.

Halıların ve yüzeylerin tozu ve kiri çoğu zaman gözle görülebilirken yatak, koltuk ve yastık gibi alanlarda biriken akar ve tozları görmek ise mümkün olmuyor. Roidmi kablosuz süpürge çeşitlerinde bulunan yatak ve koltuk başlıklarıyla ev tozu akarları ve zararlı organizmalar etkili bir şekilde temizlenebiliyor.

Roidmi Akıllı Robot Süpürge Çeşitleri

Son yılların en gözde temizleme cihazlarından biri olan akıllı robot süpürge çeşitleri temizliğe yeni bir boyut kazandırıyor. Bu tip süpürgelerin bir insan gücüne ihtiyaç duymaksızın kendi kendine süpürebilmesi, süpüreceği alanı ve bu alandaki nesneleri ezberleyip aklında tutabilmesi, sonrasında ise eşyalara çarpmadan evi süpürebilmesi temizlikte yeni bir dönemi beraberinde getiriyor. Roidmi akıllı robot süpürge çeşitleri ise çöp istasyonlu ve hem süpüren hem de silen modelleri ile öne çıkıyor. Yeni nesil temizliğin öncülerinden olan Roidmi akıllı robot süpürgelerde süper toz toplama teknolojisi bulunuyor. Roidmi akıllı robot süpürge modelleri arasında 250 dakikaya kadar çalışma süresi olan ürünleri bulabilirsiniz. Roidmi akıllı süpürgelerin öne çıkan özelliklerinden bazıları ise şöyle sıralanıyor:

  • Akıllı yüzey algılama teknolojisi ile üzerinde bulunduğu zemine göre vakum gücünü ayarlayabilir, böylece pil ömrünü uzatır.
  • 2 cm’lik engel tırmanma özelliği sayesinde eşik gibi engelleri geçebilir.
  • Emiş güçleri oldukça yüksektir.
  • Akıllı uygulama üzerinden yönetilebilir. Telefonunuzdaki uygulamayı kullanarak istenilen alan istenilen zamanda temizlenir.

Roidmi akıllı robot süpürge çeşitleri arasında su tankı olan süpürgeler de bulunuyor. Su tanklı robot süpürge ile tek bir cihaz ile süpürme, vakumlama ve paspas yapma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Su tanklı Roidmi robot süpürgeler, yalnızca kuru yüzeylerde değil, ıslak alanlarda da ıslak yüzey temizliği yaparak kusursuz temizlik sağlıyor. Ayrıca çalışma esnasında merdiven gibi alanlardan düşmeyi önleyen akıllı derinlik sensörü bulunan süpürge çeşitleri de yer alıyor. Bunların yanı sıra şarjı tamamen boşalmadan otomatik park sensörü özelliği ile şarj istasyonuna giden ve temizlik henüz bitmediyse şarj olup temizliğe devam eden Roidmi akıllı süpürge çeşitleri bulunuyor. Toz haznesi dolduğunda ana istasyona geri dönerek hızlı bir şekilde kendini temizleyen ve tekrar kullanıma hazır hale gelen çöp istasyonlu Roidmi akıllı robot süpürge ile tozla temas etmenize gerek kalmıyor.

İnsan gücüne ihtiyaç duymadan tek bir tıkla ya da sesinizle çalışmaya başlayıp tüm zeminlerde kusursuz temizlik sağlayan Roidmi akıllı robot süpürgeleri sahip olduğu özellikler ile evinizin temizlik ihtiyacını karşılıyor. Pek çok farklı zeminde mükemmel performans sağlayan Roidmi robot süpürge çeşitleri arasında yaşam alanınızın tüm haritasını çıkarabilen ve sesli asistanlarla uyumlu olan modelleri bulabilirsiniz. Zamandan tasarruf etmenizi sağlayarak yaşam alanlarınızda kusursuz temizlik sağlayacak Roidmi akıllı robot süpürge ve kablosuz dikey süpürge çeşitlerini hemen şimdi inceleyebilir, sizin için en uygun olan ürünü sepetinize ekleyebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...