Doğal iklimlendirme yeteneği ve pratik kullanım olanakları ile öne çıkan vantilatörler, kapalı ortamları pratik bir şekilde soğutmak için sıklıkla tercih ediliyor. Markanın sağlam ve güvenilir Alman mirasını sofistike, kullanışlı ve çağdaş bir tasarıma entegre eden Rowenta vantilatörler, farklı kullanımlara uygun ürünleri ile göz dolduruyor. Ev, iş yeri ve ofis gibi alanlara ferahlık kazandıran Rowenta vantilatör modelleri, üst düzey hava sirkülasyonu ile doğal serinlik sunuyor. Sessiz, dayanıklı, fonksiyonel ve güçlü fan üniteleri ile bilinen Rowenta vantilatör çeşitleri, oda içindeki mevcut havayı hareketlendirerek serinletici hava etkisi oluşturuyor. Markanın geniş ürün yelpazesi içinden ihtiyacınıza, tarzınıza ve beklentilerinize uygun seçimler yapabilmek de mümkün oluyor.

Rowenta Vantilatör Modelleri

Yoğun temiz hava hissi veren ve sıcak yaz günlerine serinlik katan Rowenta vantilatörler, farklı model seçenekleri ile kullanıcılara sunuluyor. Masa, stant veya kule tipi şeklinde tasarlanan vantilatörler, istenilen boyda ve ergonomide ayarlanabiliyor. Masa tipi modeller, hem düz zeminler hem de masa üzerinde gönül rahatlığı ile kullanılabiliyor. 180 derece dönebilen ve her alana eşit derecede hava dağılımı sağlayan fan başlıkları, tüm odanın serinlemesine yardımcı oluyor. Kontrol paneli üzerinde yer alan güç seçenekleri ile farklı fan hızlarında cihazı kullanabilmek de mümkün oluyor. Özel kafes içerisine konumlandırılan pervaneler, alt devirlerde oldukça hafif ve sessiz dönüş yapabiliyor, üst devirlerde ise son derece güçlü ve etkili bir hava akımı üretiyor.

Dayanıklı ve ağır ayaklara sahip olan stant tipi Rowenta vantilatör modelleri istenilen seviyeye kadar yükseltilebiliyor. Ağır ayaklıklar ve sabit stant eklentileri, cihazın kullanım esnasında yön değiştirmesini ya da düşmesini önlüyor. Kilit sistemli ayar butonu desteği ile ayarlama ve sabitleme işlemleri kolaylıkla gerçekleştirilebiliyor. Markaya ait kule tipi vantilatör modelleri, tasarımsal zenginlik ve kullanım çeşitliliği açısından oldukça etkileyici özellikler taşıyor. İnce bir formda tasarlanan kule tipi cihazlar, oda içinde fazla yer kaplamıyor. Geleneksel modellerden farklı olarak kule tipi ürünlerin iyonizer filtre desteği de bulunabiliyor. Kapalı bir şekilde dizayn edilen kule vantilatörler, hem sabit bir noktaya hem de farklı yönlere doğru salınımlı üfleme yapabiliyor.

Rowenta Vantilatör Fiyatları

Rowenta vantilatör fiyatları ürünün modeli, türü, tasarımı, fonksiyonları, motor gücü, teknik özellikleri ve ek donanımları gibi çeşitli hususlara bağlı olarak değişiklik gösterebiliyor. Cihazın teknik detayları ve fonksiyonları artıkça, fiyat üzerinde de belli oranlarda artış gözlemlenebiliyor. Ultra sessiz çalışma seçeneği, turbo modu, gece modu, otomatik zamanlayıcı, iyonizer filtre desteği ve uzaktan kumanda tarzında hayatı kolaylaştıran özellikler Rowenta vantilatörlerin çok yönlü bir yapıya kavuşmasına yardımcı oluyor. Uzaktan kumanda ve otomatik zamanlayıcı fonksiyonuna sahip olan Rowenta vantilatör modelleri oda içindeki herhangi bir noktadan cihazı yönetebilmenize olanak tanıyor. Uzaktan kumanda üzerinde yer alan açma/kapama, programlama ve hız ayarı gibi kontrol butonları da cihazın ergonomisini önemli ölçüde artırıyor.

Evinizde, iş yerinizde ya da ofisinizde bulunan oda sayısına ve odanın genişliğine göre Rowenta vantilatör seçimi yapabilirsiniz. Ufak hacimli ve az eşyalı odalarda vantilatör kullanmak isterseniz, masa tipi ve ayaklı modelleri tercih edebilirsiniz. Salon ve oturma odası tarzı geniş alanlarda veya mutfak gibi hava sirkülasyonunun hareketli olmasını istediğiniz alanlarda, kule tipi vantilatörlere ya da geniş pervaneli modellere yönelebilirsiniz. Otomatik kapanma özelliği sayesinde, uyumadan önce cihazı güvenle çalıştırabilirsiniz. Böylece hem enerjiden tasarruf olanağına hem de pratik serinleme imkanlarına bir arada sahip olabilirsiniz. Ayrıca, portatif özellikleri ile öne çıkan ev tipi vantilatörleri katlayarak veya küçülterek istediğiniz yere de götürebilirsiniz.

Rowenta Vantilatör Fiyatları

7 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Rowenta
  2. Raks
  3. Skytech
  4. Kaşkar
  5. Airking
  6. Rubenis
  7. Dijitsu
  8. Cvs
  9. Dzyn
  10. Fakir
  11. Premier
  12. Esty
  13. Goldmaster
  14. Süsler
  15. Dündar
  16. Güçtay
  17. Master
  18. King
  19. Vals
  20. Bahçıvan
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Vantilatör Tipi
 6. Satıcı A-Z
 • Marka Rowenta
DSACategoryId/2147483638/161876/17412/rowenta
BAŞA DÖN