Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Rubenis
Rubenis RBA-05 Ayaklı Vantilatör

Rubenis RBA-05 Ayaklı Vantilatör

Rubenis
440,00 TL
( / adet)
%
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (18)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

499,00 TL
499,00 TL
DSACategoryId/2147483638/161876/17412
Rubenis RBA-05 Ayaklı Vantilatör

Serinlik ve ferahlığı yaşam alanlarına getiren Rubenis RBA-05 ayaklı vantilatör, sıcak yaz günlerinde evinizdeki hava akımını sağlamak için gereken tüm özellikleri barındırır. Kolay ve hızlı biçimde kurulumunu gerçekleştirip, evinizde istediğiniz yerde konumlandırabileceğiniz vantilatör, yaz günlerinde aşırı sıcaklardan kaynaklanan bunaltıcı havayı doğru biçimde yönlendirmenize izin verir. Vantilatörün düşük ses özelliği ürünün kullanım konforunu artırırken, farklı hız ayarları ya da salınım modu gibi detaylar ise vantilatörünüzü farklı ortam ve zamanlarda kullanmanıza olanak tanır. Kullanım kolaylığı ve dayanıklılık sağlayan yüksek kaliteli malzemelerle donatılan Rubenis RBA-05 ayaklı vantilatör, maksimum güvenlik sağlayan tasarım detaylarıyla da öne çıkar. Şık tasarımı ile her ortama uyum sağlayan vantilatörü yaşam alanınızdaki hava akımını artırmak ya da sıcak günlerde serinlik ve ferahlık sağlamak için rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

Serinlik ve Ferahlık Sunan Kişiselleştirebilir Ayaklı Vantilatör

 • Vantilatörde bulunan düşük, orta ve yüksek olmak üzere 3 farklı hız ayarı ile bulunduğunuz ortamdaki hava akım yoğunluğunu dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.
 • Ultra ve geniş doğal salınım modları sayesinde, bulunduğunuz ortamın genişliğine göre hava akımını doğru bir şekilde dağıtabilirsiniz. Salınım modu aynı zamanda hava akımının uzun süre boyunca tek bir alana yansıtılmasını engelleyerek, vücut tutulmalarının oluşma riskini de en aza indirir. 
 • Rubenis RBA-05 ayaklı vantilatörün kullanışlılık esasına dayalı tasarımı, pervanelerin dönme sırasında minimum düzeyde ses çıkarmasını sağlar. Böylece düşük ses çıkaran vantilatörü geceleri de kullanabilirsiniz. 
 • Vantilatörün 40 cm (16 inç) ölçüsüne kadar uzatılabilen ayaklı bölümü sayesinde yükseklik ayarını zahmetsiz bir biçimde yapabilirsiniz. 
 • Üründe bulunan korumalı metal ızgara maksimum güvenlik sağlar. Metal ızgarayı temizlik gibi gerekli gördüğünüz durumlarda ise kolaylıkla çıkarıp takabilirsiniz. 
 • Vantilatörün pervane bölümünde yüksek kaliteli PVC malzeme kullanılmıştır. Pervanenin malzeme kalitesi uzun süreli kullanım imkânı sağlarken, ağırlığı ise motor gücünü efektif biçimde kullanmak üzere tasarlanmıştır.

İdeal Güç Kullanımı ve Diğer Fonksiyonel Özellikler

 • Rubenis RBA-05 ayaklı vantilatörün pervanesi, 55 Watt motor gücü ile çalışır. Bu motor gücü hava akımını kuvvetli biçimde gerçekleştirmeye olanak tanırken, ay sonunda faturanızda beklenmeyen sürprizlerle karşılaşmanıza engel olur. 
 • 220 Volt~50 Hertz voltaj elektrik gücü ile çalışan ayaklı vantilatörü, evinizdeki herhangi bir prize takarak kolaylıkla çalıştırabilirsiniz. 
 • Küçük bir gece lambası işlevi de gören vantilatördeki kontrol ışığını açarak, karanlık ortamlarda vantilatörü bulabilirsiniz.

Soğutma Sektöründe Uzman Marka

1980 yılında kurulan Rubenis şirketi, soğutma sistemlerinin önde gelen ekipmanlarından klima ve vantilatör üretiminde güvenilirliğin adresi olarak bilinmektedir. Ürünlerinde yüksek kalite anlayışı ve akıllı kullanım özelliklerini marka misyonu haline getiren Rubenis, kullanışlı ve şık tasarımlı vantilatörler ile kullanıcılar tarafından oldukça rağbet görmektedir. 

Kullanım ve Yönlendirme

Rubenis RBA-05 ayaklı vantilatör, kutu içerisinde demonte hâlde kullanıcılara ulaşır. Kutu içerisinde bulunan kullanım kılavuzu ile kısa süre içerisinde ürünün kurulumunu yapabilir ve prize takarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Vantilatörün salınım özelliğini aktif etmeden önce, vantilatörün metal ızgara bölümünün etrafında yeterince boşluk yarattığınıza emin olmanız gerekir. Vantilatörü uzun süreler boyunca kullanmanızda bir sorun olmasa da zaman içerisinde PVC pervaneler toz toplayabilir. Ürünü prizden çıkarıp pervanelerin tamamen durduğundan emin olduktan sonra metal ızgarayı dikkatlice çıkarıp, pervaneleri bir bez yardımıyla temizleyebilirsiniz. Rubenis RBA-05 ayaklı vantilatörde bulunan metal ızgara her ne kadar  çalışır vaziyetteyken pervanelere doğrudan ulaşmayı engellese de ürünü küçük çocukların ulaşamayacağı yükseklik ayarlarında ya da konumlarda kullanmanız güvenlik açısından faydalı olur. Bununla beraber vantilatör çalışır vaziyetteyken, ürünün pervane kısmına yabancı bir madde ile müdahale etmemeniz önerilir.


Rubenis RBA-05 Ayaklı Vantilatör

 

Özellikler:

 

 • 16 inch (40 cm) Ayaklı Vantilatör
 • Korumalı Metal Izgara ve Yüksek Kaliteli PVC Pervane
 • Düşük Ses, Güvenlikli Maksimum Kullanım
 • Ultra-Geniş Doğal Salınım Modu
 • Kullanışlı ve Şık Tasarım
 • 3 Farklı Hız Ayarı (Düşük-Orta-Yüksek)
 • Kontrol Işığı
 • 55W Motor Gücü
 • 220V~50Hz Voltaj Elektrik Gücü

Rubenis RBA-05 Ayaklı Vantilatör Özellikleri

Vantilatör Tipi Ayaklı
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 20
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000SW0IE
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Popüler aramalar

Başa dön