2000
150
 • GÜZEL
  (28.07.2017)

  çok guzel birşey aldim kurulumu kendim yaptim tek eksiği kablosu çok kısa

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (1)

 • en iyisi bu
  (02.07.2017)

  urun normal ses duzeylerinde 1. kademe de cok yeterli bir sekilde esiyor diger plastik pervaneler 3. kademe de bile bu kadar esmiyor iyiki metal pervane olani almisim cok memnunum el becerisi olan herkes montajini yapabilir ses duzeyide gayet guzel kesinlikle alinmali fiyatida gayet uygun tek eksigi yukari ve asagiya yon veremiyorsunuz sag ve sol yukseklik alcaklik olarak yon verebiliyorsunuz

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (1)

 • Dört Yıldız
  (22.04.2017)

  ürün gayet güzel kullanışlı, yorumlarda gürültülü denmiş ama çok fazla değil ev için uyku saaatinde fazla olabilir, kurulum ile ilgili çok sorun yapılmış ama biraz fazla abartılmış gibi bunun montajı için uzman olmanıza gerek yok çok rahat bir şekilde yapılabilir, sanırım kafaları karıştıran vidaların fazlalığı, ayaklı montaj yapacaklar için lazım olan vidalar 4 adet büyük somunlu vida ayak için, 4 adet sivri kısa kalın olan vidalar arka kafes için, kurulumu; arka kafesi motora vidalayın pervane demirindeki plastik kılıfı çıkarın pervaneyi demirin düzleştirilmiş yerine vida gelecek şekilde takıp sıkın ön kafes için çok ufak bir somunlu vida var üst kısımda oradan vidalayıp kelepçeleri geçirin, ayak içinde borunun üstündeki sıkma halkasını çıkarıp içteki boruyu çekip çıkarın sonra ayak kapığını takıp sıkma halkasını geçirin sonra boruyu taban tekerine vidalayıp kapağını üstüne geçirin sonra motorun alt tarafındaki vidayı gevşetip metal boruya geçirip sıkın, bukadar. umarım yardımcı olmuşumdur...

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (14) Hayır (5)

 • Tam istedigim gibi
  (15.08.2016)

  İnanılmaz derecede güçlü 3 kademede çalıştırınca koca salonu estiriyor, normal odaya koyunca 1 kademe fazla bile geliyor. Fiyatına göre süper kurmak çok basitti. 10 dk sürdü.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (3)

 • kurulum
  (04.07.2016)

  kurulum klavuzu ancak bu kadar saçma olabilirdi.sadece 1 tane resim var var kuruluma dair çok az bilgi var.bence hiç alıp da uğraşmayın

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (20) Hayır (6)

 • Ses fazla ama güzel
  (05.05.2016)

  Sesi biraz fazla ama serinletme açısından gayet güzel .kurulumu biraz kafa karıştırsada 10-15 dk yeterli kurmak için.ayaksız masa üstü ve duvara montaj parçalarınında olması ayrıca güzel.hızlı gönderi ve kullanışlı bir ürün teşekkürler.

  - Kırklareli - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (3)

 • EV İÇİN UYGUN
  (11.08.2011)

  ÜRÜN GEÇTE OLSA ULAŞTI. KURULUMU BİRAZ KAFA KARIŞTIRICI AMA FAZLA ZOR DEĞİL 10 DAKİKADA KURDUM ÇALIŞMASI ÇOK GÜZEL BİRAZ SESİ FAZLA AMA BU FİYATA O KADAR OLACAK 1. KADEMEDE BİLE SERİNLİĞİ FAZLASIYLA VERİYOR.

  MERKEZ - Gümüşhane - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (7)

 • fiyat/performans çok iyi
  (24.07.2011)

  arkadaşlar baştan belirteyim bu vantilatör endüstüriyel kullanım için yani sanayii tipi. palleri metalden. yani üfleme ve havalandırma özelliği çok güçlü ama bunun yanında evde kullanmaya çalışırsanız biraz fala ses yaptığını düşünebilirsiniz. o nedenle ev kullanımı için tavsiye etmem fakat, 16" çaplı ufak vantilatörler benim salonumu iyi havalandıramıyor evim büyük diyorsanız düşünebilirsiniz. fiyatına göre çok iyi ve sağlam bir ürün.

  YILDIRIM - Bursa - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (9) Hayır (3)

 • Ürün güzelde ev için pek uygun değil ...
  (08.09.2010)

  Ürünü çok sıcak yaz günlerinde gerçekten çok serinletmesi için aldım. Gerçektende çok iyi bir vantilatör. Fakat bu ürünü alanlar sonradan benim gibi pişman olabilirler. Çünkü bu ürün gerçekten endüstiriyel kullanım için ev içinde kullanıldığında gürültü sorunu ve sürekli insanlara maruz bırakıldığında sağlık sorunlarına yol açabilir. Ayrıca kullanma kılavuzuda kurulum için yetersiz. Biraz kafa yormanız gerekebilir.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (15) Hayır (1)

 • Montajı yapboz gibi ayrıca çok sesli çalışıyor
  (22.08.2010)

  Ürün elime ilk ulaştığında 3 kişi montajı için baya bir çaba sarfetti çünkü kendinizi bir yapboz yapıyormuş gibi hissediyorsunuz. İçinde montajı ile ilgili hiç bir döküman gelmiyor. 30-40 tane vida var ve hangisi hangisinin bilmiyorsunuz. Bulduğunuzda ise ya rahatça girmiyor yada uğraştırıyor. Neyse topladığınızda güzel bir görünümü oluyor. Fakat çok sesli çalışıyor. Akşam o seste uyuyamıyorum. Sessizlik arayanlar için kötü bir tercih. Ama soğutması şimdilik iyi.

  KONAK - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (6)

 • Ben aldım memnunum ...
  (20.08.2010)

  Ben memnunum kurulum biraz zor ama , kurulduktan sonra mükemmel ancak geniş mekanlar için düşünün derim, bu arada hepsi buradaya teşekkürler.

  Samsun - Samsun - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (5)

 • geniş alanlar için
  (20.08.2010)

  ürn gerçekten kuvvetli serinletiyor daha önce kumtel almıştım buna göre küçüktü 3. kademesi bunun birinci kademesinden bile zayıftı yalnız geniş alanınız yoksa daha düşük watt lı ürünlere bakabilirsiniz bu ürün 80watt ve oldukça sesli bana göre ama sıcaktan ses hiç umurumda değil

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (1)

 • kuramayanlara biraz yardımcı olmak gerek...
  (17.08.2010)

  ürünün kurulumu ile ilgili birkac sey yazacagim. eger ayakli kullaniyor iseniz ki genelde ayaklı kullanır herkes, köseli ve yuvarlak borulari bir kenara birakin. ayrica yesil renkteki dübeller ve vidalar kafanizi bulandirmasin. ilk olarak plastik uzun ayagin içerisinde olan 2. metal boruyu çıkartın. sonraki aşamaniz direksiyon seklindeki ayağa bu boruyu yerleştirerek uygun vidalari uygulayin. bu plastikten çıkan metal aksamin üzerinde 2 adet vida var. ancak açıp kapama kutucuğunu bunun üzerine yerleştirmeyi denemeyin çünkü tasarımında bir hata var. pervane buraya denk geliyor ve dönmesi imkansız. ben bu kutucuğu öyle sallantıda bıraktım. kutucuğun üzerindeki açıp kapama düğmesinin konumunu doğru ayarlayın. üçgen dogru rakamı göstermeli. sonraki adımınız motoru bu boruya oturtmak. ardından pervane kafesinin arka bölümünü uygun vidalarla uygulayın. pervanenizi de en arkaya itmeyin.. demir çubuğun üzerindeki siyah plastiği çıkarın. pervanenin gireceği bu çubuğun üzerindeki boşluğa vida gelecek şekilde sıkıştırın. diğer kafesi yerleştirip mandallarını oturtun.abartılan kadar zor değil uygulamak. ben bayan olduğum halde 20 dakikada kurdum.. gerçekten bu 1 haftadır kendime geldim sayesinde. ayrıca 1 gün sonra teslim oldu.

  ŞİŞLİ - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (10) Hayır (4)

 • çin işkencesi
  (14.08.2010)

  ya kurulumu hakkında bilgi verebilecek biri var mı acaba kaç saattir parçaları birbirine takmaya uğraşıyorum kullanma klavuzu demeye bin şahit lazım

  BEYKOZ - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (15) Hayır (4)

 • İş yerleri ve büyük odalar için ideal
  (11.02.2009)

  Evim için almıştım,büyük işyerleri için özellikle cafe-bar gibi yerler için ideal. Ancak kendi evime daha küçük boyda bir model almam daha iyi olabilirmiş. Evinizde büyük bir odada kullanacaksanız alın derim, yoksa daha küçük boyuttaki ürünlere bakmanızı tavsiye ederim.

  FATİH - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (10) Hayır (7)

 • Performansı iyi
  (19.09.2008)

  Bu ürünü sıcaktan uyuyamadığım ilk günün ertesinde aldım. Normalde de yazın vantilatör karşısında uyuyan biriyim. Bu ürünü almamın sebebi pervane çapının geniş ve motorunun güçlü olmasıydı. Gerçekten de kullandığım diğer ürünlere göre çok güçlü. Fakat elektrikten anlamadığınız zaman başınıza bela olacak bir özelliği var; ayar düğmelerinin kalibrasyonu çok kötü yapılmış. 1 konumunda bile çok yüksek devirlerde dönüyor. Dolayısıyla bolca rüzgar sesi yapıp uyutmamıştı beni. Ertesi günü ayar düğmesini değiştirmek zorunda kaldım.

  ÜSKÜDAR - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (7) Hayır (4)

 • Güzel ürün
  (19.08.2008)

  Ay başındaki indirimli kampanyadan aldım. İlk önce söyleyeceğim eğer alanınız küçükse kesinlikle daha küçük bir model bakın çünkü hem fan hızı hem gürültüsü rahatsız edebilir. Metal pervane olması sıcaktan pervanenin olumsuz etkilenmesini engelliyor ancak sesi de o oranda arttırmakta. Evde salonda kullanıyorum ve birinci kademesi yeterli geliyor. 80 Watt sarfiyat bence ürünün motor gücü ve büyüklüğü gözönüne alındığında kaul edilebilir seviyede. Kurulum konusunda fazla br sorun yaşamadım ancak kitapçık çok yeterli değil.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (7) Hayır (4)

 • Kaliteli, kurulumu zor, Enerji sarfiyatı fazla
  (01.08.2008)

  Ürün dün geldi. Hızlı kargo için hepsibrada.com a teşekkürler. Öncelikle ürünün kurulumunda çok zorlandım içinden bir sürü vida ve parça çıktı kitapçığında hiçbirşey anlatmıyor. Bir kaç resim var bir şey anlaşılamıyor. Kurulum işlerinden fazla anlamıyorsanız çok zorlanırsınız. Üstelik kurulum yaparken vida elimden düştü gitti motorun içine girdi ne yaptıysam çıkaramadım motoruda komple sökmek durumunda kaldım bu bemnim talihsizliğim :) Ama gördüğüm kaliteli bir ürün motorun içinden belli. Yanlız eviniz büyük değilse ürün boyutları çok büyük ve 80 Watt elektrik tüketimi var yani daha az enerji harcayan model düşünün derim. Çok ama çok sıcak bir ortamdaysanız bu ürün sizi serinletebilir. Normal evlerde 1. kademe bile yeter. 2 ve 3. kademeler ancak çok kalabalık ve sıcak ortamlarda kullanılabilir. Sonuç olarak ev için alacaksanız zaman ayarlı veya kumandalı modeller bence daha iyi olur. İşyeri içinse içiniz rahat şekilde ürünü alabilirsiniz.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (8) Hayır (8)

 • Sıcak havalarda serinlemek için ideal
  (30.07.2008)

  Ürün bütün olarak değilde tek paket içerisinde parça parça geldi. Kurulumu basit. Kullanım kitapçığına bakarak kısa sürede yapılabiliyor. Pervanesinin metal ve genişliğinin 18" olması dolayısıyla gayet güzel serinletiyor. 3 Kademeli hız ayarı var. Sağa sola dönüyor isterseniz bir noktaya sabitleyebiliyorsunuz. Motoru sessiz çalışıyor. Boyu 1.5 metre kadar yükselebiliyor. Dik, masaüstü veya duvara monte olarak kullanabiliyorsunuz. Kutusundan değişik yerlerde kullanabilmek için bütün aparatları çıkıyor. Ben satın aldım, kullanıyorum ve memnunum vantilatör ihtiyacı olan ve almayı düşünenlere tavsiye ederim.

  - Amasya - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (11)

 • harika
  (21.07.2008)

  Bu ürünü bir magazadan hepsiburada comda olduğunu bilmeden 65 ytl ye aldım.Fiyatı gerçekten çok uygun.Serinletme olayı ise metal pervanelerinden dolayı çok iyi...Mersin gibi sıcak bir yerde klimayı inanın aratmıyor.Tüm samimiyetimle söylüyorum pişman olmazsınız..

  - Konya - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (16) Hayır (9)

Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

BAŞA DÖN