Samsung Ses ve Görüntü Sistemleri Fiyatları

Yarım asrı geçkin süredir teknoloji dünyasının en önemli isimleri arasında yer alan Güney Kore merkezli Samsung, geliştirdiği ses ve görüntü sistemleriyle, teknoloji tutkunlarının ev ve iş yerlerine konuk oluyor. Görüntü paneli üreticisi olması ve dünyanın önde gelen ses ekipmanı üreticilerini kendi çatısı altında toplamasıyla ürün yelpazesini genişleten marka, hem giriş seviyesine hitap eden hem de profesyonel kullanım alanlarda değerlendirilebilen sayısız çözüme imza atıyor. Samsung ses ve görüntü sistemleri fiyatları ise ürünlerin sunduğu teknik özellikler doğrultusunda değişiklik gösteriyor. Ancak Samsung’da her bütçeden kullanıcıya uygun bir ürün grubu bulunabiliyor.

Samsung Televizyonlarla Sıradan Seyir Sürecini Olağanüstü Hâle Getirin

Yaşam alanlarınızda sürükleyici bir seyir tecrübesi elde etmeniz için en yeni teknolojileri geliştirdiği televizyon modellerinde kullanan Samsung, akıllı cihazlarınızla uyumlu ve sosyal merkezli ürünleriyle hayranlık uyandırıyor. Görüntü teknolojilerinin ulaştığı son noktayı temsil eden 4K, 8K ve üstü çözünürlüklerde görüntüler oluşturabilen Samsung televizyonlar, geleneksel televizyon yayınlarının yanı sıra yüksek tanımlı multimedya içeriklerini de keyifle seyredebilmeniz için ideal ortam hâline geliyor.

HDR standartlarını destekleyen panelleriyle yüksek kaliteli görüntüler sunan, bununla birlikte QLED teknolojisinin geldiği şaşırtıcı noktadan hareketle, gerçeğe çok yakın renklerde sahneler oluşturabilen televizyonlar, yerleşik donanımlarıyla da günceli yakalıyor. Yüksek kapasiteli depolama alanı, bellek ve çok çekirdekli işlemciler, televizyonun hem TV yayını izleme süreçlerinde hem de akıllı televizyon işlevlerinin kullanımında teknoloji meraklılarına konfor yaşatıyor. Özgün ürün tasarımı konusunda farkını ortaya koyan ve televizyon serilerini modern dokunuşlarla şekillendirebildiği gibi sıra dışı çizgilerle de biçimlendirebilen Samsung, geliştirdiği modellerle gerek yaşam alanlarınızı gerekse iş yerlerinizin atmosferini zenginleştiriyor.

Alanında Uzman İsimlerin Test Ettiği Ses Sistemleriyle Eğlenceye Doyun

Samsung, son yıllarda yaptığı AR-GE faaliyetleri ve ses teknolojileri alanında öncü kabul edilen isimleri kendi kanatlarının altında toplamasıyla, oldukça başarılı ses sistemleri ve aksesuarlara hayat veriyor. Sinema ve multimedya tutkunlarının evlerine konuk olmayı sürdüren soundbar modelleri, markanın öne çıkan çözümleri içerisinde yer alıyor. Oluşturduğu güçlü ve berrak sesle odaları işitsel açıdan doldurabilen ürünlerden bazıları, teras kullanımına özel olarak geliştiriliyor. Yağmur suyu ve benzeri su sıçramalarına karşı dayanıklı kılınan çözümler, ekstra woofer kabinine gerek duymuyor zira kendi içlerinde woofer sürücüleri bulunuyor. Wi-Fi ve Bluetooth üzerinden cihazlarla iletişim kurabilen, gerek görüldüğü takdirde kablolu bağlantı opsiyonları da değerlendirilebilen cihazlar, tek başına soundbar’dan oluşabilirken, soundbar/woofer ya da soundbar/woofer/çevresel hoparlörler şeklinde de sunulabiliyor. Tasarımlarıyla Samsung’un televizyon modelleriyle uyum sağlayan ses sistemleri, berrak ve doygun sesler eşliğinde multimedya içeriklerini takip edebilmeniz için ideal seçeneklere dönüşüyor.

Soru 1: Kullanmadığım anlarda kendi seçtiğim fotoğrafları ya da internetten bulduğu sanatsal çalışmaları ekrana yansıtıp odamın atmosferini zenginleştirecek, tablo benzeri televizyonlar arıyorum, Samsung’un böyle ürünleri var mı?

Cevap 1: Markanın âdeta bir tablo gibi duvara asılabilen, zarif görünümlü ve dijital bir resim çerçevesi görevi üstlenebilen televizyonları mevcut.

Soru 2: Evimizin terasında kullanabileceğimiz geniş ekranlı ve özel teknolojilere sahip Samsung televizyonlar üretiliyor mu?

Cevap 2: Terasta kullanmak için; markanın QLED teknolojisinden destek alan, 2000 nitin üstünde ekran parlaklık seviyesine sahip, yağmur suyundan etkilenmeyen gelişmiş televizyon modellerini tercih edebilirsiniz.

Soru 3: Oturma odam çok geniş değil ama ben izlediğim multimedya içeriklerindeki çevresel sesleri duyabilmek istiyorum, Samsung’un az yer kaplayan ses sistemleri mevcut mu?

Cevap 3: Tek başına soundbar formunda ya da soundbar ve subwoofer ikilisi şeklinde sunulan ses sistemleri, özel yöntemler kullanarak çevresel sesleri aslına yakın şekilde oluşturabiliyor; böyle ürünlere yönelebilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Samsung Ses ve Görüntü Sistemleri Fiyatları

Marka
Televizyon, LED Ekran
Bluetooth Hoparlör
Ev Sinema Sistemleri
Güvenlik Sistemleri
TV Aksesuarları
Konumseçilmedi
Kategori
Toplam 24 / 124 ürün
DSACategoryId/2147483638/17201/samsung