Televizyonunuzun sesini güçlü baslarla artıran Samsung Soundbar; güçlü, gerçekçi ve derin baslı bir ses deneyimi yaşamanızı sağlar. Kablosuz Samsung Soundbar ses sisteminizi, Wi-Fi ya da Bluetooth üzerinden televizyonunuza bağlayabilir, kablo karmaşası yaşamadan istediğiniz yere konumlandıracağınız Soundbar ses sistemi ile çarpıcı ve gürleyen baslar eşliğinde film izleyebilir, müzik dinleyebilir ya da oyun oynayabilirsiniz. Birden fazla kumandaya gerek kalmadan Samsung Soundbar modellerinin ses efektleri, ses açma-kapama gibi temel işlevlerini tek bir kumanda üzerinden kolayca yönetebilirsiniz. Samsung Soundbar ses sistemleri, diğer cihazlarla kolayca bağlantı kurmanızı sağlayan Bluetooth özelliği sayesinde mobil cihazlarınızda her an her yerde müzik dinleme olanağı sunar. 

 Farklı İçeriklere Özel Ses Optimizasyonu

 • Samsung Soundbar ses sistemleri, izlediğiniz içerikteki ses kaynaklarını otomatik olarak analiz eder ve en ideal ses deneyimini sunmak amacıyla sesi optimize eder. Farklı içeriklere özel olarak optimize edilmiş ses konforu ile ister gürültülü maç yayınlarını, isterseniz kısık sesli diyalogları keyifle izleyebilirsiniz.
 • Samsung Soundbar, kablosuz bir ses sistemi olduğu için Soundbar'ı basitçe çevresel bir ses sistemine dönüştürebilirsiniz ve Soundbar ile beraber bir kanal sistemi oluşturabilirsiniz.
 • Samsung Soundbar'ı, Android akıllı telefonlarınızdan ya da tabletlerinizden Samsung Audio Remote uygulaması ile kolayca kontrol edebilirsiniz. Tüm temel Soundbar işlevlerini yönetmek ve sevdiğiniz müzik listesini çalmak için Bluetooth üzerinden bağlanmanız yeterlidir. 
 • Samsung Soundbar ses sistemleri, odanın her köşesini kuşatan panaromik ses çıkışı ile evinizin atmosferini değiştirir. En güncel ve gelişmiş akustik teknolojilerinin kullanıldığı ses sistemleri, zengin ve dinamik ses deneyimleri yaşamanızı sağlar. 
 • Samsung Ses Demeti teknolojisi, âdeta hareket eden bir ses dağılımı gerçekleştirir. Gerçeklik seviyesini maksimum düzeye taşıyan modeller, 4K içeriklerinizle kusursuz uyum ve optimizasyon yakalayarak benzersiz bir ses konforu sunar.

Kablosuz Subwoofer ile Güçlü Baslar

 • 320 W, 330 W, 340 W ve 360 W arasında değişen ses çıkış gücüne sahip Soundbar ses sistemleri, kablosuz harici subwoofer, 4-6-7 ve 8 arasında değişen hoparlör sayısına sahiptir. 
 • Yeni nesil ev sinema sistemi Samsung kablosuz Soundbar modelleri, 3D video özelliği ile gerçekçi film deneyimleri yaşatır. Çarpıcı görüntü desteği ile güçlü ses kalitesine sahip olan modeller, kaliteli ve kusursuz bir Soundbar tercih edenler için oldukça cazip özelliklerle donatılmıştır.
 • Çevresel ses genişletme özelliği sayesinde ses üste ve yan taraflara doğru dağıtılarak genişler. Böylelikle ses ekranın içinden geliyormuş gibi duyulduğu için daha gerçekçi, sürükleyici ve canlı bir izleme atmosferi oluşur.
 • Kablosuz çalışan Soundbar sistemi, televizyonunuzun sesini homojen bir şekilde tüm ortama yayar. Derin baslı hoparlörler tüm ortamı etki altına alarak size özel bir sinema salonu ambiyansı yaratır.

Sınırsız Oyun Keyfi ve Sesle Kumanda Özelliği 

 • Dahili 4K geçiş özelliğine sahip Samsung Soundbar ses sistemi modelleri ile oyun konsolu ve UBD gibi 4K video kaynaklarını cihazınıza bağlamak son derece kolaydır.
 • Samsung Soundbar ses sistemleri; 5.1, 2.1 ve 3.1 arasında değişen kanal sayıları, benzersiz HDR 10+ deneyimi, uyumlu ses, Dolby Atmos ve DTS:X ses formatları, oyun modları, düşük ses seviyelerinde otomatik netleştirme gibi yeteneklerle donatılmıştır.
 • Alexa sesli kumanda, cihazlarınızla beraber çalışarak evinizin ekosistemine uyum sağlar. Alexa sesli kumandaya sahip modellerle sadece sesinizle Soundbar'ı yönetmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Alexa'ya dinlemek istediğiniz şarkının ismini söylemeniz yeterlidir. Alexa hemen istediğiniz parçayı bulur ve çalar.
 • Samsung Ses Demeti teknolojisi, âdeta hareket eden bir ses dağılımı gerçekleştirir. Gerçeklik seviyesini maksimum düzeye taşıyan modeller, 4K içeriklerinizle kusursuz uyum ve optimizasyon yakalayarak benzersiz bir ses konforu sunar.
 •  65 yıllık ünlü ses ustası Harman Kardon ses teknolojileri ile donatılan modeller film izlerken, oyun oynarken ya da müzik dinlerken olağanüstü ses deneyimleri sunarak ses algısını yeni baştan tanımlar ve size sınırsız bir işitsel deneyim keyfi yaşatır.

Tüm Samsung Soundbar modelleri, hepsiburada.com aracılığı ve güvencesiyle bir tıkla kapınıza geliyor. Siz de mükemmel özelliklerle donatılmış Samsung Soundbar ses sistemlerinden birine kolayca sahip olabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Samsung Soundbar

10 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Güvenle Kapında
Watt
DSACategoryId/2147483638/17201/152492/60008218/samsung