Televizyonların günden güne daha farklı yetenekler kazanması ve teknolojik yeniliklere uyum sağlaması, oturma odası ve salonların evlerdeki en önemli eğlence merkezi haline gelmesine ortam hazırlıyor. Farklı markaların her türlü gereksinime yanıt verecek nitelikteki ürünleri, beraberlerinde getirdikleri imkanlarla kullanıcıları memnun ediyor. Büyük harcamalar yapmadan net, parlak ve keskin görüntüleri geniş ekranda yakalamak isteyenlere hitap eden SEG LED TV modelleri, gerek tasarımları, gerekse sundukları teknik özelliklerle dikkat çekiyor.

SEG LED TV Modelleri

Full HD (1920x1080 piksel) ve HD Ready (1366x768 piksel) çözünürlüklerle gelen SEG LED TV modelleri, sahip oldukları çözünürlükleri -yöneleceğiniz modele göre- 50 ilâ 400 Hz arasında yenileme hızıyla oluşturabiliyor. Özellikle akıcı görüntülere sahip televizyon programlarında, konsol ve bilgisayar oyunlarında tatmin edici sonuçlar elde etmenize imkan veren bu teknolojik yetenek, geniş ekranlı modellerde ön plana çıkıyor. Analog, karasal, kablo TV ve HD uydu alıcılarla donatılan ürünler, televizyon keyfinin kesintisiz olarak sürdürülmesine yardım ediyor. Temel düzeyde akıllı televizyon özelliği sunan kimi modeller sayesinde internette gezinti yapılabilirken, sosyal medya ve video siteleri de kolaylıkla kullanılabiliyor.

Şık tasarımlarıyla odaların zarafetini artıracak yapıdaki ürünler, ince panelleri ve duvara monte edilebilmeleriyle de tercih nedeni haline geliyorlar. Odalarında TV sehpası kullanmak istemeyenlerin beğeneceği bu özellik, bilhassa yazlık ve kışlık evlerde televizyonların küçük alanlara konumlandırılmasına yardım ediyor. Güncel teknolojileri yakından takip etmeyenler ve genellikle televizyon izleyip müzik, resim ve video gibi çoklu ortam dosyalarıyla ilgilenmek isteyenler için ideal yapıdaki modellere arzu edilirse, masaüstü ve dizüstü bilgisayar da takılabiliyor. Bilgisayardaki görüntüyü daha geniş ekranda izlenebilmesine ve çalışmaların bu şekilde devam ettirilebilmesine imkan tanıyan modellerden bazıları, sahip oldukları dahili uydu alıcıları sayesinde harici bir uydu alıcısı gereksinimini ortadan kaldırıyor. Zengin ürün gamı içerisinde yer alan televizyonlar, yüksek çözünürlüklü yayınların ve videoların keyifle izlenmesine ortam hazırlarken, genellikle stereo yapıdaki dahili hoparlörleri aracılığıyla TV yayını, radyo, film ve müzik keyfinin sonuna kadar yaşanmasını sağlıyor.

Hemen her modelde göze çarpan ultra slim tasarım, ürünlerin görselliklerini en üst noktaya taşırken, incelikle tasarlanan TV ayakları da bu şıklığa katkı sağlıyor. Kullanım sırasında son derece düşük güç tüketimine sahip SEG LED TV modelleri, bekleme modundayken de 0.5 Watt’lık enerji kullanımıyla beğeni topluyor.

SEG LED TV Fiyatları

Tercih edeceğiniz modele göre farklılık gösteren bağlantı noktaları ve televizyonların genişlikleri, SEG LED TV fiyatları için etkili olan ana faktörler arasında bulunuyor. Daha kapsamlı özelliklere sahip ürünler, aynı zamanda geniş ekranlı ve çok sayıda bağlantı noktasıyla da geldiği için düşük çözünürlüklü, küçük boyutlu ve kısıtlı sayıda bağlantı noktaları olan ürünlere nazaran daha yüksek fiyat aralıklarında yer alıyor. Bu durumda, edineceğiniz televizyonu hangi odada ve ne kadar sıklıkta kullanacağınız, harcamalarınızı yönlendirme noktasında büyük önem arz ediyor.

Almayı planladığınız SEG LED TV modelini geniş yapıdaki salon ve oturma odanızda kullanacaksanız, mümkün olduğunca geniş ekranlı ürünlere yönelmeniz, hem elde edilen görüntüyü uzaktan takip edebilmenizi kolaylaştırır hem de ürünle gelen hoparlörlerin gücünden daha çok yararlanmanıza imkan tanır. Ayrıca bu yapıdaki modellerin zengin giriş çıkış noktaları sayesinde farklı aygıtları televizyonunuza bağlayabilir, dilerseniz harici ses sistemlerinizi edindiğiniz ürüne bağlayarak sinema ve müzik keyfini çok daha üst seviyede yaşayabilirsiniz. Bilgisayar üzerindeki çalışmalarınızı televizyondan takip etmek arzusundaysanız ya da mutfakta geçirdiğiniz zamanın daha eğlenceli olmasını hedefliyorsanız, görece küçük ekranlı modeller sizin için ideal olabilir.

Siz de gereksinim duyduğunuz yüksek çözünürlüklü televizyonların teknik özelliklerini inceleyerek kolaylıkla edinebilir, ailenizle ve sevdiklerinizle geçirdiğiniz saatlerin daha eğlenceli olmasına katkıda bulunabilirsiniz.

SEG Televizyon ve LED Ekran Fiyatları

11 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. SEG
  2. Vestel
  3. Samsung
  4. LG
  5. Philips
  6. Sony
  7. Awox
  8. Grundig
  9. Regal
  10. Arçelik
  11. Beko
  12. Altus
  13. Sunny
  14. Axen
  15. Finlux
  16. Hitachi
  17. Telefunken
  18. Navitech
  19. Premier
  20. Skytech
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Ekran Boyutu
  1. 22 inç / 55 cm
  2. 24 inç / 61 cm
  3. 32 inç / 81 cm
  4. 40 inç / 101 cm
  5. 43 inç / 109 cm
  6. 48 inç / 122 cm
 5. Smart TV
 6. Uydu Alıcı
 7. Çözünürlük
  1. Full HD
  2. HD
 8. Görüntü Teknolojisi
 9. HDMI Girişleri
 10. Çözünürlük (Piksel)
 11. Satıcı A-Z
 • Marka SEG
DSACategoryId/2147483638/17201/163192
BAŞA DÖN