Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Siemens SN64E003TR iQ300 4 Programlı Bulaşık Makinesi

Siemens
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
Loading interface...
DSACategoryId/2147483637/235604/22156
Siemens SN64E003TR iQ300 A+ 4 Programlı Bulaşık Makinesi

En yeni teknolojik özellikleri ile konforlu bir kullanıma imza atan Siemens SN64E003TR iQ300 A+ 4 Programlı Bulaşık Makinesi, kullanıcıların yaşam standartlarını yükseltmeyi başarıyor. Ev tipi bulaşıklar için kısa sürede son derece etkili hijyenik sonuçlar elde etmenize yardım eden bulaşık makinesi, su, enerji ve zaman tasarrufunu kolay hale getiriyor.

Yüksek Performansa İmza Atan Bulaşık Makinesi

 • 12 kişilik yemek takımını tek seferde yıkayabilen yük kapasitesine sahip olan  Siemens JetMatic Bulaşık Makinesi, geniş iç tasarımı ile kolay ve pratik bir kullanım sunuyor.
 • A+ enerji verimlilik sınıfı ile az enerji sarf eden model, A enerji sınıfındaki bulaşık makinelerine göre enerjiden daha fazla tasarruf etmenizi mümkün kılıyor.
 • Üst sepette bardak tutucuya ve alt sepetteki çatal-kaşık-bıçak sepetine sahip olan bulaşık makinesi, özel iç tasarımı sayesinde bulaşıkları kolayca makineye yerleştirmenize yardımcı oluyor.
 • Bardak koruma sistemi ile ankastre bulaşık makinesi, yıkama ve kurutma işlemleri esnasında narin mutfak eşyalarının hasara uğramadan temizlenmesini mümkün hale getiriyor.
 • "Yoğun 70°C", "Eko 50°C", "Hızlı 45°C" ve Ön Yıkama olmak üzere bulaşık makinesinde yer alan 4 farklı yıkama programı ve 3 farklı yıkama sıcaklığı seçenekleri bulaşıklar için en uygun olan hijyen koşullarını sağlıyor.

Üstün Hijyen Sağlayan Teknik Özellikler

 • Program Sayısı: 4
 • Yıkama Kapasitesi: 12 kişilik
 • Enerji Sınıfı: A+
 • Ürün Boyutları (Y x G x D): 81.5 x 59.8 x 55 cm
 • Yıllık Enerji Tüketimi (kWh): 290 kWh
 • Su Tüketimi (lt/program): 14 lt
 • Ses Seviyesi (dB): 52 dB (A) 

Siemens JetMatic Tam Ankastre Bulaşık Makinesi, hem ergonomik tasarımı hem de üst düzey fonksiyonel özellikleri ile bir adım öne çıkmayı başarıyor. Az miktardaki bulaşıklar için tavsiye edilen yarım yük opsiyonu yıkama işlemi esnasında sadece gereken miktar kadar su tüketerek temizleme işlemini performansından bir şey kaybetmeden tamamlıyor. Deterjan otomatiği Auto 3in1 sensörleri ile temizleme işlemi için tercih edilen deterjan tipinin tespitini yaparak bulaşıkların yemek artıklarından ve deterjan kalıntılarından tamamen arınmasına yardım ediyor. Özel olarak tasarlanan deterjan gözünde tablet deterjanın çözünmesini sağlayan DosageAssist teknolojisi deterjanı makinenin tamamına eşit olarak dağıtıyor.

Teknolojinin Dev Markası

Ernst Werner von Siemens ile Johann Georg Halske tarafından 1847 senesinde Berlin'de kurulan Siemens, insanların yaşamlarını daha kolay bir hale getirmek için tasarladığı ileri düzey teknolojiye sahip ürünleri ile kullanıcıların ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap veriyor. Teknolojinin dev markaları arasında isminden ilk sıralarda söz ettirmeyi başaran Siemens, ürünlerini faaliyete başladığı tarihten itibaren kararlılıka dünyanın her yerindeki insanlar ile buluşturmayı sürdürüyor.

Şık Ankastre Tasarım

Yeni nesil teknolojik özelliklerin kullanıldığı Siemens SN64E003TR iQ300 A+ 4 Programlı Bulaşık Makinesi, tam ankastre özelliği ile dikkatleri üzerine çekiyor. Mutfaklara modern bir hava kazandıran bulaşık makinesi; gümüş renkli sepetleri, dikey çatal-bıçak sepeti, LED göstergesi ile oldukça kolay ve pratik bir kullanıma imza atıyor. Kutu içinde kullanım kılavuzu ve garanti belgesi ile bir arada yer alan makine hakkındaki daha detaylı bilgileri ürünün kullanım kılavuzundan elde edebilirsiniz.

Siemens Bulaşık Makinesi ile Konforlu Kullanım

Siemens Tam Ankastre 4 Programlı Bulaşık Makinesi, konforlu bir kullanıma imkan tanıyan kullanışlı tasarım özellikleri, gelişmiş opsiyonları, sıcaklık derecesi ve program seçenekleri ile ev işlerine kolaylık katıyor. Üstün teknolojiye sahip fonksiyonları ile makine, kullanıcıların beklentilerine karşılık veriyor. Maksimum hijyenik sonuçlar sunan Siemens SN64E003TR iQ300 A+ 4 Programlı Bulaşık Makinesi ile bulaşıklarınızın en ideal koşularda temizlenmesini sağlayabilirsiniz.


Performans ve Tüketim Değerleri

 

·         Enerji sınıfı: A+

·         Kurutma performansı: A

·         Eko 50 programında: enerji tüketimi 1.02 kWh

·         Eko 50 programında su tüketimi: 14 l

·         Test referans programı: Eko 50. Yıllık ortalama 280 yıkamada 290 kWh enerji tüketimi

·         ?Eko 50 programında yıllık su tüketim değeri: 3920litre (standart: 280 yıkama). Gerçek tüketim kullanıma bağlı olarak değişebilir.

·         Ses seviyesi:52 dB(A) re 1 pW

·         Kapasite: 12 kişilik

 

Program/Opsiyonlar

 

·         4 Programlı:

·         Yoğun 70 °C

·         Eko 50 °C

·         Hızlı 45 °C

·         Ön Yıkama

·         1 Özel fonksiyon: Yarı yük opsiyonu

·         3 ayrı yıkama sıcaklık derecesi

 

Yıkama Teknolojisi ve Sensörler

 

·         Deterjan otomatiği (auto3in1)

·         DosageAssist

·         Yük sensörü

·         JetMatic hidrolik sistem

·         3 kademeli filtre sistemi

 

Sepetler

 

·         Alt sepette çatal-bıçak sepeti

·         Üst sepette bardak tutucu

 

Ekran ve Kullanım

 

·         Yıkama & Kurutma LED leri

·         Program bitiminde akustik sinyal

·         Kırmızı LED ışıklar

·         Eksik tuz göstergesi

·         LED'li parlatıcı göstergesi

 

Diğer Bilgiler

 

·         AquaStop

·         ServoKilit

·         Kolayca ayarlanabilen ayaklar

·         Ürün ölçüleri (YxGxD): 81.5 x 59.8 x 55 cm

Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön