Sinbo Elektrikli Ev Aletleri

Sinbo elektrikli ev aletleri temizlik için harcadığınız süreyi azaltan ve evinizi daha hijyenik hale getirirken ergonomik bir destek yaratan ürün modellerine sahiptir. Uzun hortumlara sahip elektrikli süpürgeler kıvrılabilir ve dayanıklı hortumları sayesinde evinizde yer alan istenmeyen tozları ve yabancı maddeleri çekebilmenizi kolaylaştırır. Toz torbalı ve toz torbasız süpürgelere Sinbo elektrikli ev aletleri içerisindeki zengin çeşitlilikle beraber erişip sizin ve aileniz için hijyenik bir yaşam ortamı yaratmanıza katkı sağlayacak ürünleri sipariş edebilirsiniz. Plastik tekerlekleri sayesinde halı ya da parke gibi farklı özelliklere sahip zeminlerde kolay bir şekilde yönlendirilebilen elektrikli süpürgeler uzun kabloları aracılığıyla odalar arasında ilerleyebilmeye de olanak tanır. Dik süpürge çeşitleriyle ufak kazalar sonucunda ortaya çıkan kirlere anında müdahale ederek portatif bir temizleyiciden yararlanabilirsiniz. 

Enerji Tasarrufu Yaratan Modern Ev Aletleri

  • Doğa ve bütçe dostu Sinbo elektrikli ev aletleri farklı çalışma modları ve düşük enerji tüketimi özellikleriyle tasarruf yapmak için ideal ürünler sunar.
  • Toz torbasız süpürgelerin dayanıklı toz haznesi kısa sürede çıkarılıp boşaltılarak yeni kullanımlar için hazır hale getirir.
  • Sinbo elektrikli ev aletleri içerisinden seçebileceğiniz düşük çalışma gürültüsüne sahip modeller temizlik yapmak için gündüz saatlerini beklemenize gerek bırakmaz.
  • HEPA filtresi bulunan süpürgeler zararlı bakterilerden ve zerreciklerden korunabilmenize yardım eder.
  • Süpürge hortumları ve toz torbaları da imal eden Sinbo ile elektrikli süpürgelerinizi sorunsuz bir şekilde kullanarak evinizin bakımını düzenli aralıklarla gerçekleştirebilirsiniz.

Teknolojinin Sunduğu Gelişmiş Teknik Olanaklar

Sinbo elektrikli ev aletleri yünlü giysilerinizi temizleyebilmeniz için satın alabileceğiniz temizleme makineleri içerir. Döner bıçakları paslanmaz çelikten üretilen yün temizleme makineleri şeffaf hazneleriyle ürününüzün içinin dolup dolmadığını görebilmenizi de sağlar. Temizleme fırçasını kullanarak makinenizin çalışmasını engelleyen takılmış yünleri ortadan kaldırabilirsiniz. Sinbo elektrikli ev aletleri Enerji ve emisyon sınıfı gibi parametreler bakımından olumlu notlar alan Sinbo elektrikli ev aletlerinden biri olan süpürge modelleri yatay ve dikey şekilde park edilebilen ürünlere sahiptir. Kablo sarma tuşu aracılığıyla temizlik bittikten sonra kabloları saniyeler içerisinde sarabilen süpürgeler gövdelerinde bulunan çalışma tuşlarıyla düşük ya da yüksek güçle çalıştırılabilir. Sinbo elektrikli ev aletleri arasından inceleyerek sipariş edebileceğiniz süpürgeler kenar ve köşe aparatının yanı sıra mobilya aparatı gibi yardımcılarla da kullanıcıları için temizlik işlemlerini kolaylaştıran özellikler sunar. Toz torbanızın dolup dolmadığını anlayabilmenizi sağlayan göstergelere sahip elektrikli süpürgeler torbanız dolduktan sonra temizleme işlemini durdurup tozların dışarıya saçılmasını engellemenizi sağlar.

Yaşam Alanlarını Hijyen Koşullarına Uygun Hale Getirin 

Kablosuz olarak kullanabileceğiniz Sinbo elektrikli ev aletlerinden biri de şarjlı süpürgelerdir. Küçük boyutları sayesinde tek elle rahatça kullanılabilen ve yüksek şarj kapasiteleriyle aralıksız olarak kullanılabilen bu süpürgeler koltuk kenarları, duvar dipleri gibi zorlu noktalara kullanışlı dizaynları sayesinde kolayca erişir. Yıkanabilir filtreleriyle pratiklik yaratan şarjlı süpürgeler saklama standına sahip tasarımlarıyla evinizin birçok noktasında muhafaza edebileceğiniz yapıdadır. Sert zeminde ve halı yüzeyinde başarılı bir performans göstererek olumlu notlar alan Sinbo marka elektrikli süpürgeler evlerin yanı sıra ofis gibi çalışma alanlarında da etkili şekilde kullanılabilir. Yüksek emiş gücü sağlayan motorlarıyla beğeni kazanan elektrikli süpürge modelleri uzunluğu ayarlanabilir teleskopik boru desteğiyle verimli bir kullanım yaşatır. Teleskopik boruyu boyunuza göre ayarladıktan sonra koltukların, mobilyaların ve diğer eşyaların alt kısımlarına zahmetsizce ulaşarak zorlu noktaları da tozlardan arındırabilirsiniz. Arka kısımda boruyu geçirebileceğiniz ve teleskopik borunun devrilmeden sabit kalmasını sağlayan yerleşim alanına sahip modeller süpürgenizi kullanım sonrasında rahatça saklamanızı mümkün kılar.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Sinbo Elektrikli Ev Aletleri Fiyatları

Ütüler
Süpürgeler
Dikiş Makinaları & Aksesuarları
Konumseçilmedi
Kategori
Toplam 24 / 24 ürün
DSACategoryId/2147483638/17071/sinbo