Global pazarda faaliyet gösteren yerli markalardan Sinbo, Türkiye’nin önemli küçük ev aletleri üreticilerinden biridir. Elektrikli mutfak gereçleri, ısıtma soğutma sistemleri ve ev tipi temizlik makineleri üretir. Markanın temizlik makineleri arasında toz torbalı süpürgeler bulunur. Alışkanlıklarından vazgeçmeyenler için geliştirilen Sinbo toz torbalı süpürgeler, kullanışlı modelleri ile kullanıcıların ilgisini çekerken cazip fiyatları ile geniş bir profile hitap etmeyi başarır.

Sinbo Toz Torbalı Süpürge Çeşitleri

Sinbo toz torbalı süpürge modelleri, SVC serisi altında alıcıya sunulur. Seri içerisinde standart çalışma sergileyen modeller ve kullanışlı teknolojik nitelikler ile donatılan modeller yer alır. Standart süpürgeler, cazip fiyatları ve basit çalışma özellikleri ile benzer ürünlerden ayrılır. Yüksek çalışma performansına sahip modeller ise başarılı fiyat performansı puanı ile alıcıyı memnun eder. Seri içerisinde yer alan ıslak kuru çalışma sunan modeller ise tek makine ile farklı stillerde temizlik yapmak isteyenlerin tercihi olur. Markanın toz torbalı makineleri arasında özel temizlik aparatları ile desteklenen ürünlere de ulaşmak mümkündür.

Genel Özellikleri ile Sinbo Toz Torbalı Süpürgeler

  • Sinbo süpürgeler, 890 W ile 1700 W arasında değişen motor gücüne sahiptir. Emiş gücü ise maksimum 350 W olan süpürgeler, çalışma yarıçapı açısından farklılık gösterir.
  • Modeline göre performansı değişen ürünler, motor koruma filtresi ile desteklenir. Koruma filtresi sayesinde motora toz zerreciklerinin ulaşmasını engeller ve böylece makine çalışma performansını uzun süre korur.
  • Süpürge çeşitleri torba doluluk göstergesine sahiptir. Böylece süpürge kapağını açmadan torba değişimi yapmayı mümkün kılar. Pratik bir şekilde çıkarılan toz torbası, etrafa tozların dağılmasını önleyerek her açıdan temiz bir kullanım sunar.
  • Markanın tüm toz torbalı süpürge modelleri 2.5 litrelik toz torbası ile kullanılabilir. Geniş hazneye sahip olan süpürgeler, tek torbayla haftalarca temizlik yapmayı mümkün kılar.
  • Süpürge modelleri yatay ve dikey pozisyonda park edilebilme özelliği taşır. Dikey pozisyonda az yer kaplayan ürünler, kolay bir şekilde muhafaza edilebilir.
  • Süpürge modelleri, kolay dönen tekerleri ve teleskobik borusu ile rahat bir temizlik deneyimi yaşatır. Uzun hortumu esnek yapısı ile kolay yönlendirilir. Süpürgeler üzerinde yer alan çalışma düğmeleri ürün kullanımını kolaylaştırmak için sade bir tasarıma sahiptir.

Fonksiyonel Kuru/Islak Toz Torbalı Süpürgeler

Markanın kuru ve ıslak temizlik yapabilen toz torbalı süpürgeleri, fonksiyonel çalışma özellikleri taşır. Sıvıları vakumlama özelliği ile iki farklı şekilde çalışabilen ürünler, mutfakta veya yemek odalarında ıslanan zeminlerde kullanılabilir. Islak zeminlerde çalışma özelliğinin yanında geniş toz haznesi ile beğenilen modeller, 6 litrelik toz kapasitesi ile standart süpürgelerden ayrılır.

Kullanım özellikleri ve dayanıklı motoru ile değişen süpürgeler, 360 derece dönebilen tekerleri ile zahmetsiz bir temizlik sunar. Yüksek performansla çalışan motoru by-pass sistemi ile güvenli bir kullanım sergiler. Özellikle motor koruma filtresi ile uzun ömürlü kullanım vadeden modeller, motor koruyucu şamandıra sistemi ile desteklenir.

Fonksiyonel Aparatlar ile Başarılı Temizlik

Sinbo süpürge modelleri, standart zemin süpürme başlığı dışında birçok farklı aparat ile desteklenir. Serinin tüm modellerinde kenar ve köşeleri almak için ince uçlu süpürme başlığıyla birlikte mobilya aparatı bulunur. Köşe başlığı, mobilya altı gibi ulaşılması zor yerleri temizlemek için idealdir. Aynı zamanda turbo fırça aparatına da sahip olan süpürgeleri inceleyebilirsiniz. Kuru ve ıslak temizlik yapabilen süpürge çeşitlerinde de aynı aparatlar yer alırken ürünlerde fazladan sert zemin aparatına da yer verilir. Islak zeminleri temizlemek için geliştirilen aparat, pratik bir şekilde takılarak temizliği kolaylaştırır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Sinbo Toz Torbalı Süpürge

6 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Ses Seviyesi (dB)
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/80160029/sinbo