Gelişen oyun sektörüne ve artan taleplere uygun olarak üretilen oyun kulaklıkları, kullanıcılar tarafından beğeniyle ve ilgiyle karşılanıyor. Kullanıcılara sundukları konfor ve fonksiyonlarıyla en çok tercih edilen oyuncu ekipmanlarından biri oluyor. Oyun oynayan kullanıcılar için bilgisayar donanımları ne kadar önemli oluyorsa kulaklık gibi ara birim elemanları da bir o kadar önemli oluyor. Bilgisayar ya da konsol fark etmeksizin oyun içerisindeki sesleri tüm ayrıntısıyla duymak, çok oyunculu oyunlarda başarılı bir şekilde iletişim kurmak ve FPS oyunlarında rakipleri tespit etmek gibi çeşitli amaçlarla kullanılan oyuncu kulaklıkları bu doğrultuda oldukça çeşitleniyor. Oyuncu ekipmanları söz konusu olduğunda en önemli üreticiler arasında yerinin alan SteelSeries, ürettiği kullanıcı odaklı oyuncu kulaklıklarıyla oyuncuların taleplerini karşılıyor. Her oyunun farklı tercihleri ve farklı kullanım alışkanlıkları olduğundan SteelSeries bu alışkanlıklara ve tercihlere yanıt vermek amacıyla birçok farklı model üretiyor.

SteelSeries Oyuncu Kulaklığı Modelleri ve Fiyatları

Diğer oyuncu kulaklıklarının aksine SteelSeries’in ürettiği kulaklıklara sade ancak etkili bir stil hakim oluyor. Aşırı süslemelerden ve kaba görünüşten arındırılan SteelSeries kulaklık modelleri, bu şık görünümleri sayesinde yalnızca bilgisayar ya da konsol oyunları oynarken değil, günlük hayatta da oldukça kolay bir şekilde kullanılıyor. Oyuncuların kulaklık modellerinde en çok karşılaştığı sorunlar genellikle kulaklığın kafayı sıkması, mikrofonun sabit ya da kısa olması, bağlantı kablosunun kısa olması ve kulaklık kalitesinin düşük olması oluyor. SteelSeries ürettiği kullanıcı dostu ekipmanlar ile tüm bu sorunlara çare oluyor. SteelSeries oyuncu kulaklıklarında kullanılan teknolojiler ve tasarımlar şunlardan oluşuyor:

 • Ayarlanabilir Gövde: İstediğiniz ölçüde genişletebildiğiniz ya da daraltabildiğiniz gövde sayesinde kulaklığınızı kafanızın şekline en uygun olan pozisyona ayarlayabiliyorsunuz.
 • Terletmeyen Kumaş: Oyuncu kulaklıklarında en çok karşılaşılan sorunlardan biri de terleme problemi oluyor. SteelSeries, bu problemi çözmek için sporcu ekipmanlarından esinleniyor ve kulaklıklarda kullandığı kumaşları terletmeyen, hava alabilen ürünlerden seçiyor. Bu ürünlerin üzerine hava akımını sağlamak amacıyla ekstra delik açılarak kullanıcılara maksimum konfor sunuluyor.
 • Kablolu ve Kablosuz Opsiyonu: Kullanım alışkanlıklarınıza göre kablolu ya da kablosuz olarak üretilen kulaklıkları tercih edebiliyorsunuz. Ayrıca oyun oynarken kablolu, gündelik hayatta ise kablosuz olarak kullanabileceğiniz kulaklık modelleri de bulunuyor. Gelişmiş kablosuz teknolojisi sayesinde herhangi bir gecikme yaşanmadan ses iletimini anlık olarak sağlayabiliyor.
 • USB Chat ve Oyun Ses Seviyesi Kadranı: Bazı modellerde bulunan bu özellik sayesinde oyunun ve sesli sohbet yazılımlarının ses seviyesini ayarlayabiliyorsunuz. Bu sayede ses seviyesini değiştirmek için oyununuzu durdurmanıza ya da ana ekrana dönmenize gerek kalmıyor.
 • Surround Ses Sistemi: Gelişmiş surround teknolojisi sayesinde oyun içerisindeki hiçbir sesi kaçırmıyorsunuz. Kaliteli ses seviyesi ve çevresel seslerin doğru şekilde iletilmesi sonucunda oyunla bir bütün olabiliyor ve tüm aksiyonun ortasında yer alabiliyorsunuz. Ayrıca kaliteli yapısı sebebiyle kulaklık dışarıya ses vermediği gibi dışarıdan da ses duymanızı önlüyor.

SteelSeries oyuncu kulaklığı fiyatları üründen ürüne değişiklik gösteriyor.

SteelSeries Oyuncu Kulaklığı Şık Tasarımlara Sahip

Sade ancak etkili görünüşü sayesinde yalnızca oyunlarda değil gündelik hayatınızda da rahat bir şekilde kullanabileceğiniz bu kulaklıklar, kendinize uygun hale getirebilmeniz için çeşitli opsiyonlar barındırıyor. SteelSeries motor yazılımı sayesinde kulaklığın üstünde bulunan LED aydınlatmaları açabiliyor, kapatabiliyor ya da 18 milyon renk tonu arasından kendinize en uygun olan renk tonunu seçebiliyorsunuz. Farklı aydınlatma tarzlarına da olanak sağlayan yazılım sayesinde kulaklığınızı dilediğinizde özgünleştirebiliyorsunuz. Kusursuz tasarımları sayesinde tarzınızı baltalamayan ve hatta size şıklık katan SteelSeries oyuncu kulaklıkları, birçok farklı modeli ile sizleri bekliyor. Hepsiburada’da kendinize ve stilinize en uygun oyuncu kulaklıklarını kolaylıkla keşfedebilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

SteelSeries Oyuncu Kulaklıkları

13 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Markalar A-Z
  1. SteelSeries Oyuncu Kulaklıkları
  2. Logitech Oyuncu Kulaklıkları
  3. Razer Oyuncu Kulaklıkları
  4. MF Product Oyuncu Kulaklıkları
  5. GAMEMAX Oyuncu Kulaklıkları
  6. GameBooster Oyuncu Kulaklıkları
  7. HP Oyuncu Kulaklıkları
  8. Sennheiser Oyuncu Kulaklıkları
  9. Asus Oyuncu Kulaklıkları
  10. MSI Oyuncu Kulaklıkları
  11. Bloody Oyuncu Kulaklıkları
  12. Classone Oyuncu Kulaklıkları
  13. Gamepower Oyuncu Kulaklıkları
  14. Thermaltake Oyuncu Kulaklıkları
  15. Trust Oyuncu Kulaklıkları
  16. HyperX Oyuncu Kulaklıkları
  17. Kingston Oyuncu Kulaklıkları
  18. Redragon Oyuncu Kulaklıkları
  19. Turtle Beach Oyuncu Kulaklıkları
 4. Kullanım Tipi
 5. Mikrofon
 6. Kulaklık Modeli
 7. Renk
 8. Kablo Uzunluğu
 9. Fotoğraflı Değerlendirme
 10. Fırsat Ürünleri
 11. Satıcı A-Z
 • Marka SteelSeries
DSACategoryId/2147483646/86008/499/1196/steelseries
Başa dön