ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Team
Team Elite 4GB DDR3 1333MHz Ultra Low Voltage Tek Modül Ram – TM3E13334G

Team Elite 4GB DDR3 1333MHz Ultra Low Voltage Tek Modül Ram – TM3E13334G

Team
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
DSACategoryId/2147483646/8/47

Team Elite 4GB DDR3 1333MHz Ultra Low Voltage Tek Modül Ram – TM3E13334G

Team Elite Serisi PC3 8500 DDR3 1333MHz Ultra Low Voltage  4GB Tek Modül Bellek
Team Group'un sunduğu tek slotta takılan 4GB bellek modülü ile bilgisayarlarınızın ufkunu genişletin!

Sınırları 4GB Tek Modül Team Elite DDR3 Bellek ile Kaldırın

Bilgisayarınızın chipsetininin size sunduğu imkanlardan maksimum faydalanmak için Team Group tek modül 4GB DDR3 belleği geliştirdi. 1.5V Ultra düşük çalışma gerilimi ile hem yeni nesil, hem de eski nesil tüm Intel ve AMD işlemciler ile uyumludur. Anakartınızın desteklediği maksimum bellek kapasitesine çıkabilmek Team Elite 4GB tek modül DDR3 bellekler ile hayal olmaktan çıkıyor!

 

24GB Kapasiteye Ulaşmak Team Elite ile Mümkün!

Team Elite serisi 4Gb tek modül bellekler kullanarak 4 bellek slotunda 16GB, 6 bellek slotlu anakartlarda ise 24GB bellek kapasitelerine erişmek mümkün.

16GB ve üstü bellek kapasitelerini destekleyen chipsetler:

* Intel G45 , P45, X58, P55

* Nvidia 780 SLI

* AMD 785G

Intel ve AMD ile Yüksek Uyumluluk
Yeni nesil Intel işlemciler dahili bellek kontrolcüleriyle geliyor, böylelikle daha yüksek performansa sahip oluyorlar. Team Elite Serisi DDR3 1333 MHz bellekler Intel Core i3, Core i5 ve Core i7 sistemler ve tüm DDR3 destekli AM3 AMD işlemciler ile yüksek uyumluluk sunmaktadır. Team Elite serisi bellekler piyasadaki birçok anakart ile test edilerek en uyumlu şekilde çalışmaları sağlanmıştır. Intel P35, P43, P45, X38, X48 ve üzeri çipsetlerle test edilerek Intel sistemlerle sorunsuz çalıştığı onaylanmıştır.

Yeni Nesil İşlemcilerin İhtiyacı DDR3 Bellek

Yeni nesil, bellek kontrolcüsü  dahili olan işlemcilerde bellek geriliminin 1.65V'tan düşük olması gerekmektedir. Team Ultra Low Voltage serisi 1.5V düşük gerilimde yüksek performans sunmaktadır. Düşük Voltaj belleğe ihtiyaç duyulan "Core i" serisi işlemciler ile tam uyumludur.

 

 

64bit işletim sistemleri ve Windows 7'de DDR3 ile Yüksek Performans
4GB ve üzeri bellekler kullanabilen  64 bit Windows 7, Vista, XP gibi işletim sistemlerinin ihtiyaç duyduğu bellek ve performans dopingini Team Elite serisi 4Gb tek modül bellekler ile yakalayacaksınız. Team Elite serisi DDR3 bellekler bilgisayarınızdan alacağınız verimi arttıracak.

Video Editing, Grafik Tasarım için Profesyonellerin Tercihi

High-Definition (HD) Video, yüksek kaliteli müzik, üst d��zey grafik uygulamalarında workstation ve high-end PC'ler için yüksek bellek kapasitelerine Team Elite serisi 4GB tek modül bellekler kullanarak ulaşabilirsiniz. Photoshop gibi grafik uygulamaları ve Adobe Premiere gibi video editing uygulamalarında önemli bir performans farkı yaratmaktadır. Adobe Photoshop gibi çalışırken sistemde bulunan belleğin %70'e kadarını kendine ayıran uygulamalarda yüksek bellek kapasitesi ile büyük dosyalarla uğraşırken pek çok işlemi scratch-disk denilen HDD üzerine yazmaya gerek olmadan direk olarak bellekten gerçekleştirebilirsiniz!
 

Kendi Kitini Kendin Yap: İster Dual , İster Triple
Tek 4GB'lık DDR3 1333MHz Team belleklerden 2 adet kullanarak Dual Kit, 3 adet kullanarak Triple Kit oluşturarak daha yüksek performansa erişebilirsiniz. Yüksek bant genişliğinin keyfine hem oyunlarda, hem de grafik uygulamalarda tek tip çip tekniği ile üretilen Team Elite serisi belleklerle varabilirsiniz.
 

Jedec Standartlarında ve Burn-In Testini Geçmiş Bellekler
Team bellekler, Jedec standartlarıyla tam uyumlu olup DDR3 destekli tüm platformlarla sorunsuz çalışmaktadır. Ayrıca tüm bellekler üretimin ardından Burn-In testine maruz tutularak, kusursuz çalıştıkları tespit edilir ve o şekilde son kullanıcıya ulaştırılır.
 


 

Özel Elite Serisi Alüminyum Soğutucu
Tüm Team belleklerinde olduğu gibi Elite serisi de özel alüminyum soğutucularla gelmektedir. Alüminyum soğutucular sayesinde yoğun işlem gücü gerektiren sisteme overclock yapıldığında ve oyunlar gibi sisteme yüksek yük bindiren uygulamalar altında belleklerin serin bir şekilde çalışması sağlanır. Team Elite serisi özel şık retail kutusunda gelmektedir. Sisteminizden söktüğünüzde kendi kutusunda güvenle saklayabilirsiniz.

Ömür Boyu Garanti
Müşterilere en iyi ürün memnuniyetini sunmak için Team bellek ürünleri ömür boyu garanti altındadır.

Teknik Özellikler

  • 4GB kapasite
  • 1333MHz DDR3
  • CL 9-9-9-24
  • 1.5 ± 0.075V çalışma gerilimi
  • Alüminyum soğutucu
  • Ömür boyu garanti
  • Üretici Kodu: TED34096M1333HC9
  • Ürün Kodu: TM3E13334G

Team Group Hakkında
1994 yılında kurulan Team Group Inc. Tayvan merkezli bilgisayar ve tüketici elektroniği üreticisidir. Yüksek performanslı Team Xtreem serisi bellek modülleri ile pek çok ödül kazanan ve overclock tutkunlarının tercih ettiği markalar arasına giren Team Group, USB bellekler, CF ve SD Flash kartlar ve SSD gibi yeni nesil ürünlerle ürün gamını sürekli yenilemektedir.

Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Başa dön