Tefal, 60 yılı aşkın süredir geliştirdiği ürünlerle günlük hayatınızı kolaylaştırmanızı sağlıyor. Yüksek performanslı ve kullanımı kolay çözümler sunmak için teknik bilgilerini sürekli olarak yenileyen ve geliştiren marka, tüm dünyanın iş yapma şeklini değiştirebilecek ürünler sunuyor. Ev elektroniği konusunda da proaktif çözümler üreten Tefal, geliştirdiği buharlı ütü modelleriyle en zorlu kırışıklıkları bile kolayca açmanıza yardımcı oluyor. Temelde aynı işi yapmak için tasarlanan buharlı ütüler, aralarından seçim yapmakta zorlanacağınız kadar farklı özelliklerde sunuluyor. İleri teknoloji ve benzersiz taban özellikleriyle süslenen buharlı ütüleri uygun kampanya ve avantajlarla hemen şimdi keşfedebilirsiniz. 

Ütüyü Kolaylaştıran Teknolojiler

Tefal buharı ütü seçenekleriyle dağ gibi biriken eşyalarınızı bile keyifle ve kolaylıkla kırışıksız hale getirmenizi sağlayan teknolojiler sunuyor. Kolayca kayan ergonomik tasarımlı ve güçlü özellikli Tefal ütüler, eşit miktarda ısı ve buhar dağıtımı sayesinde ütünün en sevdiğiniz ev işi olmanızı sağlıyor. İnatçı lekeleri ve kırışıklıları gidermek için ideal olan buharlı serideki ütüler, en son seramik taban teknolojileriyle sunduğu için kıyafetlerinize zarar vermeden performans gösteriyor. Güvenilir ve verimli performans sunan Tefal buharlı ütü yelpazesi, olağanüstü su haznesi kapasitesi, sıcaklık kontrolü ve buhar çıkışı gibi pek çok kullanışlı özellikler sunuyor. Tefal buharlı ütüler, herhangi bir arıza durumunda sıcaklığını stabil tutarak kaldığınız yerden işleminize devam etmenizi sağlıyor. 

Pratik ve Akıllı Çözümler

Tefal, sunduğu her üründe kullanıcılarının hayatlarını pratik şekilde kolaylaştıran teknolojilerden yararlanıyor. Buharlı ütüler; kolaylığı, hızı ve hassasiyeti optimize eden pek çok özellikleriyle öne çıkıyor. Otomatik kapanma desteği de bulunan ütüler, dalgın zamanlarınızda herhangi bir güvenlik riskinin oluşma ihtimalini de ortadan kaldırıyor. Ultra kayma kabiliyetine sahip seramik tabanlar ise en inatçı kırışıklıkları bile ekstra efor sarf etmeden açabilmenizi mümkün kılıyor. Tefal buharlı ütülerin öne çıkan bir diğer özelliği ise otomatik temizle tabanı olarak biliniyor. Bu otomatik temizleme tabanı özelliği, ütü yaparken giysilerinizdeki lekelerin geçişini en aza indirmeye yardımcı oluyor. 

  • Kireç filtresi: Ütünüzün ürettiği buhar miktarı zamanla kireç birikiminden dolayı ciddi şekilde engellenebiliyor. Tefal, kireçlenme sorununu ortadan kaldırmak için buharlı ütülerde kendi kendini temizleme özellikleri sunuyor. Böylece her kullanımdan sonra ütünüzü temizlemek için ekstra çaba harcamanıza gerek kalmıyor.
  • Rahat tutuş: Tefal buharlı ütülerin ergonomik tasarımı, avucunuzun içinde rahatça tutuş imkânı sunuyor. Tutamak kısmı oldukça yumuşak ve pürüzsüz olan Tefal buharlı ütüleri uzun saatler rahatsız olmadan kullanabilirsiniz. 
  • İnce ve pürüzsüz taban: Tefal buharlı ütülerin sivri uç tasarımı ve pürüzsüz kayma özellikleri sunan seramik tabanları en zorlu kıyafetlerde bile maksimum sonuç elde etmenizi sağlıyor. Bu tip taban plakası sayesinde düğmelerin altına veya en dar bölgelere bile rahatlıkla girebilirsiniz. Ultra kayan seramik taban ise kusursuz şekilde kırışıklıkları açmanıza aracılık ediyor. 
  • Otomatik kapanma: Kullanıcı güvenliğini ve konforunu maksimum düzeyde tutmayı amaçlayan Tefal, her türlü ev kazası riskini de ortadan kaldıran otomatik kapanma özellikleri sunuyor. Bu özellik sayesinde bir süre kullanılmayan buharlı ütüler, otomatik şekilde kapanabiliyor. Otomatik kapanma özelliği sayesinde evden çıkarken ütüyü kapatma konusunda endişe etmenize gerek kalmıyor. 
  • Kullanışlı hazne: Tefal buharlı ütülerde kolay doldurulabilen ve geniş iç yüzeye sahip hazneler yer alıyor. Geniş doldurma deliği etrafa taşırmadan rahatlıkla ütünüzü doldurabilmenizi izin veriyor. Geniş iç hacim, ütüleme işlemi sırasında uzun süre su eklemeden kullanabilmenize imkân sunuyor.

Siz de hemen şimdi Tefal buharlı ütülerle en sevdiğiniz kıyafetleri kolayca pürüzsüz hale getirebilmek için hepsiburada.com'un birbirinden avantajlı kampanyalarından yararlanabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Tefal Buharlı Ütüler

95 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Hemen Al Sonra Öde
Güvenle Kapında
Otomatik Kapanma
Toplam 24 / 95 ürün
DSACategoryId/2147483638/17071/155122/80162056/tefal