Tefal Doğrayıcılar Rondolar mutfaktaki en işlevsel yardımcılarınızdan biri oluyor. Leziz tarifler hazırlamanızı kolaylaştırması bir yana pratik yapıları ile yerden ve zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor. Son teknolojiler kullanılarak modern imkanlarla imal edilen ürünler Tefal kalite ve güvencesi ile sizlere ulaşıyor. Marka tasarım uzmanları tarafında geliştirilen rondo ve doğrayıcı çeşitleri şık ve estetik görünümleri ile de ilgileri üzerine çekiyor. Fonksiyonel, zarif, kaliteli ve dayanıklı yapıları ve beklentileri karşılama becerileri göz önüne alındığında ev tipi teknolojik doğrayıcı fiyatları uygun seviyelerde yer alıyor. Önerilen kullanım, bakım ve muhafaza şartlarını uygulayarak doğrayıcıları uzun süre keyifle kullanabilirsiniz.

Kalite ve İşlevsellik Kedini Belli Ediyor

Tefal bıçaklı doğrayıcı çeşitleri yemek hazırlama aşamasında kısa sürede son derece iyi sonuçlar veriyor. 3’ü 1 arada doğrayıcı serileri bir elektronik ürün ile birden fazla iş yapabilmenize olanak tanıyor. Böylece gıdalara uygulanacak her bir işlem için ayrı ürün kullanma gereksinimi de ortadan kalkıyor. Gıda malzemelerini doğrayabilir, kıyabilir ve karıştırabilirsiniz. Paslanmaz çelik özellikli bıçaklar hem hızlı biçimde etki gösteriyor hem de uzun süre kullanılabiliyor. Ölçüm kabı sizlere katı malzemelerinizin ml miktarını tam olarak ölçme fırsatı sunuyor. Sızdırmaz özellikli bu kase kısa sürede, kolay biçimde kurulanıyor ve temizleniyor. Soğan, sarımsak ve yeşillikleri kesme performansı yüksek olan 4 bıçaklı Tefal doğrayıcı modelleri ile mayonez ve diğer soslar da hızlı ve zahmetsizce yapılabiliyor. Güçlü motor, sert gıdaların istenilen kıvama gelebilmesini sağlaması ile fark yaratıyor. Kaliteli materyallerden imal edilen ürünlerin hem iç ve dış yüzeylerinin hem de aksesuarlarının aşınma, lekelenme, çizilme dirençleri daha yüksek oluyor.

Tefal Doğrayıcıların Avantajları

  • Kullanılabilir kapasiteli modeller büyük miktarlarda doğrama yapma ve karıştırma imkanı sunuyor. Özellikle hacimli sert sebzelerde bu özellik son derece işlevsel oluyor.
  • Hız kontrolü özelliğine sahip doğrayıcılar farklı sonuçlar elde etmenizi sağlıyor. Örneğin ince ya da kalın kıyım yapabilirsiniz. Gıdalar için sebzelerin suyunu çıkarmayan karışımlar elde edebilir ya da sulu kıvamlı içecekler hazırlayabilirsiniz.
  • Güvenli kilit sistemi sayesinde hem rondo hızlı ve kolay biçimde kuruluyor hem de kullanım çok daha güvenli oluyor. Kilit mekanizması, işlem sürecinde motor çalışır vaziyetteyken kapağın açılmasını önleyerek konforuve emniyeti artırıyor, gıdaların kirlenmesini engelliyor.
  • Tabağa doğrudan servis olanağı sunan Tefal elektrikli rende ve rondolar farklı tarifler hazırlamanıza olanak tanıyor. Örneğin ince dilimleme, ince rendeleme ve peynir rendesi fonksiyonları bulunan hızlı ve kolay kullanım seriler ilgi çekiyor.
  • Mikrodalga fırında ya da su içerisinde ısıtılabilme özelliğine sahip cam hazneli ürünler üst düzey pratiklik vadediyor.
  • Ayırt edici önemli bir etken de ürünlerin görünüşlerinde kendini belli ediyor. Modern çizgilere sahip ürünler mutfağınıza yakışıyor ve Tefal mutfak ürünleri ergonomik yapıları ile istenilen alanlarda rahatlıkla muhafaza edilebiliyor.

 Doğrayıcı Temizliğinde Nelere Dikkat Etmek Gerekiyor?

 Makinede yıkanabilir olmayan aksamları elde yıkamanız ve yıkama işlemi sonrası yüzeyde su damlası lekesi kalmaması adına kuru bir bez ile silmeniz öneriliyor.

 Hangi Rondo Modeli Sizin İçin Daha Avantajlı?

 Kap kapasitesi, motor gücü ve bıçak sayısı tek kullanımda gıda hazırlama gereksinimlerinizi iyi derecede karşılayabilecek nitelikte olan üst segment seriler maksimum verim elde etmenize olanak verdiğinden avantajlı oluyor.

Kaliteli Rondo Tercih Etmek Neden Önemli?

 Dayanıklı ve yüksek performanslı rondolar uzun süre kullanım olanağı sunuyor, tarifleri daha kısa sürede hazırlamanızı mümkün kılarak zaman ve elektrikten tasarruf etmenizi sağlıyor.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Tefal Doğrayıcılar Rondolar

Toplam 19 / 19 ürün
DSACategoryId/2147483637/22001/22008/tefal