Tefal Elektrikli Ev Aletleri

Ev işlerini kolaylaştıran elektrikli ev aletleri; mutfak aletlerinden ütüye kadar aklınıza gelebilecek her ürünü kapsar. Elektrik süpürgeleri, buharlı temizleyiciler, hava temizleme cihazları gibi ürünleri bulabileceğiniz elektrikli ev aletlerini Tefal markasından inceleyebilirsiniz. Özellikle küçük ev aletleri sektöründe adını duyuran Tefal markası, pişirme grubunda ve mutfak aletlerine en çok tercih edilen markalardan biri olur. Küçük mutfak aletlerinin yanında markanın elektrikli ev aletleri arasında ütüler ve elektrik süpürgeleri öne çıkar.

Tefal Ütü Modelleri ve Özellikleri

  • Markanın ütü modelleri, buharlı ütüler ve kazanlı ütüler olarak değişir. Buharlı ütüler, küçük ailelerde en çok tercih edilen modeller olur. Buharlı ütüler taşıdığı özelliğe göre farklı seriler ile alıcıya sunulur.
  • Markanın kireç önleyen ütü serisi içinde yer alan modeller, özel çıkarılabilir kireç toplayıcı haznesine sahiptir. Kireçle tıkanma yaşamadığı için uzun ömürlü bir kullanım sunan ürünler, aynı seri içerisinde farklı modeller eşliğinde de bulunabilir.
  • Akıllı ütü modelleri ise otomatik kapanma özelliği ile enerjiden tasarruf etmenizi sağlar. Ütülenebilir tüm kumaşlarda kullanıma uygun olan ütü modelleri, yüksek buhar dağılımı gibi özellikleri ile başarılı bir çalışma sergiler.
  • Taban teknolojisi açısından değişen ütüler arasında hızlı ve kolay kayan tabana sahip ürünler yer alır. Markanın özel buluşu Autoclean katalitik kaplama ütü modelleri, zamanla kalitesini koruma özelliği ile öne çıkar.

Uzun Ömürlü Kazanlı Tefal Ütülerin Özellikleri

  • Buhar jeneratörüne sahip olan Tefal kazanlı ütüler, geniş su haznesi ile profesyonel kullanıma hitap eder. Kesintisiz ütü deneyimi sunan kazanlı ütüler, güçlü buhar özelliği ile tek seferde daha fazla buhar vererek zorlu kumaşlarda başarılı sonuçlar verir.
  • Tefal buharlı ütüler, temelde buhar gücü ile değişiklik gösterir. Sürekli buhar özelliğine, damlama önleme fonksiyonuna ve değişen taban teknolojilerine sahip olan modeller, farklı seriler halinde alıcıya sunulur.
  • Standart ütülerde olduğu gibi kireç toplama haznesi bulunan ütüler de kazanlı ütüler arasında yer alır. Uzun ömürlü bir performans sunan ürünler, akıllı kontrol teknolojileri ile desteklenerek üstün özellikler taşır.
  • Kazanlı ütülerin fark yaratan diğer bir özelliği ise bar basıncı olur. 6 bar, 7,5 bar veya 8 bar basıncına sahip olan güçlü modellere erişebilirsiniz.

Yenil Nesil Tefal Dikey Ütüler

Tefal markasının pratik ütü serilerinden biri de dikey ütü modelleridir. Dikey ütü modelleri, kıyafetleri askıda ütülemeyi sağlar. Özellikle zor ütülenen ceket gibi kıyafetler için ideal olan ütüler hızlı, kolay ve pratik kullanımı ile çalışan insanların tercihi olur. Su kapasitesi ortalama 200 ml olan ütüler, 1500 watt gücünde çalışarak standart bir ütüden alacağınız performansı sunar. Damlamama özelliği, kireç önleme özelliği ve otomatik kapanma özelliği taşıyan modelleri inceleyebilir, benzer ürünler arasında seçim yapabilirsiniz.

Tefal Elektrikli Süpürgeler

Tefal elektrikli süpürgeler, güçlü özellikler taşır. A enerji sınıfına giren süpürgeler, düşük ses seviyesi ve başarılı emiş gücü ile tercih edilir. Özellikle yüksek motor gücü ile sınıfında başarılı olan Tefal süpürgeler, genellikle toz torbasız modeller olarak karşınıza çıkar. Tefal elektrikli süpürgelerin dikkat çeken diğer bir özelliği ise işlevsel aparatları olur. Parke, halı, fayans gibi farklı zeminler için özel başlıklara sahip olan çoklu setler, dar yerler ve köşeler için aparatları ile kusursuz bir temizlik deneyimi yaşatır.

Markanın elektrik süpürgelerinde toz haznesi de oldukça geniştir. Ortalama 2,5 litre toz haznesine sahip olan modeller, birçok farklı özellik taşır. Süpürgelerin; kablo uzunluğu, kordon uzunluğu, ses seviyesi gibi özelliklerini inceleyebilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Tefal Elektrikli Ev Aletleri Fiyatları

Ütüler
Süpürgeler
Konumseçilmedi
Kategori
Toplam 24 / 169 ürün
DSACategoryId/2147483638/17071/tefal