Tefal Türk Kahvesi Makineleri

Türk kahvesi makineleri, hem kahve yapmayı büyük ölçüde kolaylaştırıyor hem de tüm misafirlerinize tek seferde kolayca servis yapabilmenize imkan sağlıyor. Hayatınızı büyük ölçüde kolaylaştıran Türk kahvesi makineleri, kahve içme keyfinizi de artırıyor. Tefal'in Türk kahvesi makineleri ise sahip oldukları benzersiz teknolojik özelliklerle dikkatleri üzerine topluyor. Ürünler, çeşitli fonksiyonlarıyla kullanımlarını son derece pratik bir boyuta taşıyor. Geniş kapasiteleriyle tüm misafirlerinizi tek seferde ağırlayabilmenize olanak tanıyan ürünler, modern görünümleriyle mutfağınıza şık ve modern bir dokunuş kazandırıyor. Çeşitli fonksiyonları, çift taraflı cezve ağızları, bol köpüklü kahve pişirme özellikleri ve çok daha fazlasıyla Tefal Türk Kahvesi Makineleri, en iyi yardımcılarınızdan biri hâline geliyor.

Türk Kahvesi Makinesi Nedir?

Türk kahvesi makinesi, kahve pişirmeyi büyük ölçüde kısaltan ve tek seferde daha fazla kahve pişirebilmeye imkan sağlayan son teknoloji mutfak araç gereçleri arasında yer alıyor. Güçlü çalışmaları sayesinde kısa zamanda 4-5 fincana kadar kahve pişirebilen ürünler, her bir fincan için tek tek uğraşma problemini ortadan kaldırıyor. Ürünler, kahveleri bol köpüklü pişirdiğinden kahvenin köpüğü konusunda endişe duyma sorununu da tarihe karıştırıyor.

Türk kahvesi makineleri, çeşitli fonksiyonlarla ve pişirme ayarlarıyla kullanıcılara sunuluyor. Bu sayede dilediğiniz seçeneği seçmenize imkan sağlanıyor. Tefal'in Türk kahvesi makinesi modelleri, gerek hızlı pişirme teknolojileriyle gerekse farklı pişirme fonksiyonlarıyla kullanıcıların bir Türk kahvesi makinesinden beklediklerinin çok daha fazlasını yerine getirmeyi başarıyor.

Tefal Türk Kahvesi Makinelerinin Öne Çıkan Özellikleri

 • Kapasite: 4-5 fincana kadar
 • Akıllı Sensör: Var
 • Işıklı ve Sesli Uyarılar: Var
 • Dokunmatik Kontroller: Var
 • Çift Taraflı Cezve Ağzı: Var

Tefal Türk Kahvesi Makineleri, sahip oldukları üstün teknolojik özellikler sayesinde kahve pişirmeyi son derece keyifli bir boyuta taşıyor. Ürünler, 4-5 fincana kadar kahve pişirebildiklerinden tek seferde ihtiyacınız kadar kahveyi kolayca pişirebilmenize imkan sağlanıyor. Tefal Türk Kahvesi Makinelerinin bazı modellerinde yer alan közde pişirme fonksiyonu, kahveyi daha ağır bir şekilde pişiriyor. Bu sayede köz tadında ve bol köpüklü, lezzetli kahve dilediğiniz her an elinizin altında oluyor. Aynı zamanda modellerde yer alan normal pişirme fonksiyonu ise kahvenizi közde pişirme fonksiyonuna göre daha hızlı bir şekilde pişiriyor. Böylece lezzetli kahve içmek son derece kolay bir hâle geliyor.

Ürünler, özel dizaynları sayesinde her fincanda bol bol köpük sunuyor. Her iki fonksiyonda da bol köpük sunan ürünler, dokunmatik panelleri sayesinde ise dilediğiniz gibi kontroller yapabilmenize imkan sağlıyor. Tefal Türk Kahvesi Makinelerinin bazı modellerinde yer alan dokunmatik paneller, hem şık bir görünüm ortaya koyuyor hem de kahvenizi pişirmek için gerekli ayarlamaları yapmayı daha kolay bir hâle getiriyor. 

Ürünlerde yer alan çift taraflı cezve ağzı, kahvenizi dilediğiniz taraftan kolayca fincana dökebilmenize imkan sağlıyor. Kolay ve pratik bir kullanım imkanını her an destekleyen ürünler, ergonomik tasarımlarıyla da dikkatleri üzerine topluyor.

Tefal'in Türk kahvesi makinelerinin bazı modellerinde yer alan akıllı sensör sistemi, pişme zamanını size haber veriyor. Aynı zamanda bu sistem, kahve koymadan çalışmama, taşma önleme gibi çeşitli güvenlik önlemlerini de beraberinde getiriyor. Işıklı ve sesli uyarı sistemi de kahveniz hazır olup olmadığını size bildiriyor.

Modern Görünüm ve Pratik Kullanım İmkanı

Tefal Türk Kahvesi Makineleri modern görünümleriyle dikkatleri üzerine topluyor. Bazı modeller elektrikli cezve olarak sizlere sunuluyor. Bu sayede daha az yer kaplayan ürünler, ergonomik tasarımlarıyla ise kahve pişirmeyi daha kolay bir hâle getiriyor. Kahve makinesi şeklinde üretilen modeller ise hem modern görünümleriyle mutfağınızda harikalar yaratıyor hem de ergonomik kullanım imkanı sunuyor.

Tüm özellikleri, modern tasarımları ve çok daha fazlasıyla ürünler, mutfağınızda sizlere büyük faydalar sağlıyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Tefal Türk Kahvesi Makineleri

11 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Tefal Türk Kahvesi Makineleri
  2. Arzum Türk Kahvesi Makineleri
  3. Vestel Türk Kahvesi Makineleri
  4. Sinbo Türk Kahvesi Makineleri
  5. Korkmaz Türk Kahvesi Makineleri
  6. Homend Türk Kahvesi Makineleri
  7. Fakir Türk Kahvesi Makineleri
  8. Arçelik Türk Kahvesi Makineleri
  9. Arnica Türk Kahvesi Makineleri
  10. King Türk Kahvesi Makineleri
  11. Bosch Türk Kahvesi Makineleri
  12. Goldmaster Türk Kahvesi Makineleri
  13. Karaca Türk Kahvesi Makineleri
  14. Beko Türk Kahvesi Makineleri
  15. Schafer Türk Kahvesi Makineleri
  16. Cvs Türk Kahvesi Makineleri
  17. Conti Türk Kahvesi Makineleri
  18. Emsan Türk Kahvesi Makineleri
  19. Grundig Türk Kahvesi Makineleri
  20. Kress Türk Kahvesi Makineleri
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fincan Kapasitesi
  1. 2 Fincan
  2. 4 Fincan
  3. 5 Fincan
 5. Su Kapasitesi
 6. Otomatik Kapanma
 7. Güç (W)
 8. Fırsat Ürünleri
 9. Renk A-Z
 10. Su Seviyesi Göstergesi
 11. Aşırı Isınma Emniyeti
 12. Sesli İkaz
 13. Taşma Emniyeti
 14. Satıcı A-Z
 • Marka Tefal
DSACategoryId/2147483637/22001/22348/60006398/tefal
Başa dön