Tesvor Robot Süpürge

Son zamanların gözdesi olan, yenilikçi özelliklere sahip robot süpürge üreticilerinden biri de Tesvor. Robot süpürge markaları arasında ilk sıralarda yerini alan Tesvor, ürünleriyle kullanıcılarını en iyi şekilde memnun etmeyi başarıyor. Markanın akıllı robot süpürgeler, navigasyon özellikleri sayesinde evinizin tüm köşelerini ezberliyor ve hafızasında tutuyor. Her odaya özel bir temizlik işlemi uygulayan ürünler, akıllı sensörleriyle ise yükseklikleri ve alçaklıkları tanıyor ve tespit ediyor. Bu bölgelerde temkinli davranan Tesvor Robot Süpürge modelleri, özelliklerinin yanı sıra tasarımlarıyla da dikkatleri üzerine topluyor. Modern görünüm, ergonomik tasarım gibi özellikler sağlayan Tesvor Robot Süpürgeler, diğer tüm teknolojileriyle kullanıcıların bir numaralı yardımcılarından biri hâline geliyor.

Robot Süpürge Nedir?

Robot süpürgeler son zamanlarda sık sık adı duyulan ev aletlerinden biri. Klasik süpürgelere göre daha farklı bir şekilde çalışan robot süpürgeler, otomatik olarak evinizi temizleyen ürünlerdir. Kendilerini şarj istasyonlarında şarj eden ve temizlik vakti geldiğinde otomatik bir şekilde temizliğe başlayan ürünler, tüm evinizi tanıyor ve her köşesini aklında tutuyor. Haritalama özelliği sayesinde evinizi ezbere bilen ürünler, farklı zeminlerde farklı temizlik işlemleri de uyguluyor.

Uzaktan kontrol özelliği bulunan ürünler, dışarıdayken veya evdeyken akıllı telefon uygulaması üzerinden yönlendirilebiliyor. Bu sayede dilediğiniz odanın temizliğini evde yokken bile yapabilir; keyifle kahvenizi yudumlarken robot süpürgenizin temizlik yapmasını izleyebilirsiniz.

Markalara ve modellere göre fonksiyonları ve özellikleri değişen robot süpürgeler ile arkadaşlarınızlayken, özel bir yemekteyken, işteyken veya evinizde uzanırken aynı zamanda temizlik yapabilir; temizliğin keyfini çıkarabilirsiniz.

Yeni Nesil Teknoloji: Tesvor Robot Süpürge

Yenilikçi teknolojiyi ve üst düzey performansı en kolay ve en pratik biçimde sizlere sunan Tesvor Robot Süpürge modelleri, sahip oldukları üstün teknolojileriyle dikkat çekiyor. Lazer navigasyon özelliğine sahip olan ürünler, evinizin tüm haritasını çıkarıyor ve planlı bir şekilde temizlik yapıyor. Görsel yol haritasını otomatik bir şekilde oluşturan robot süpürgeler, engellere karşı da koruma sağlıyor.

Akıllı sensörlere sahip olan ürünler, yükseklikleri ve alçaklıkları tanıyor ve buna göre önlem alıyor. Ön kameraları yardımıyla eş zamanlı bir biçimde konumlarını belirleyen ürünler, hangi odada ve odanın neresinde olduğunu daima biliyor.

Ürünler, ince yapıları sayesinde eşyaların altına kolayca giriyor. Eşya altlarının da haritasını çıkarabilen ürünler, evde temizlenmedik tek bir köşe bile bırakmıyor. Akıllı kontrol özelliği ise ev dışındayken bile akıllı telefon üzerinden temizlik başlatma, herhangi bir odayı temizleme gibi teknolojiler sunuyor. Bu sayede siz evde yokken robot süpürgeniz evinizi tertemiz hâle getiriyor ve mis gibi bir eve adım atmanıza olanak tanıyor.

Tesvor Robot Süpürgelerin bazı modelleri ıslak ve kuru olmak üzere iki farklı temizlik uygulayabiliyor. Zaman ayarlı temizlik sistemi ise günün belli bir saatine programladığınız temizlik için robot süpürgeyi harekete geçiriyor ve temizliğe başlatıyor.

Kolay Kullanım İmkanı ve Daha Fazlası

Tesvor Robot Süpürgeler, kumandaları üzerinden ve akıllı telefon uygulamasından kontrol edilebiliyor. Şarjları azaldığında otomatik olarak istasyona dönen ürünler, temizliği bitirecek kadar şarjı depolayarak temizlik işlemine devam ediyor.

Kablosuz bağlantı üzerinden kendini daima güncelleyen Tesvor Robot Süpürgeler, tasarımlarıyla ve diğer tüm özellikleriyle de dikkatleri üzerine topluyor.

Soru 1: Tesvor Robot Süpürgelerde Hangi Fonksiyonlar Var?

Cevap 1: Ürünler hem süpürme hem de silme için ıslak ve kuru kullanım imkanı sunuyor.

Soru 2: Ürünler Tüm Odaları Temizleyebiliyor mu?

Cevap 2: Haritalama sistemleri sayesinde ürünler, evin haritasını çıkararak her odaya temizlik yapıyor.

Soru 3: Robot Süpürge Eşyaların Altına da Girebiliyor mu?

Cevap 3: Tesvor Süpürgeler ince tasarımları sayesinde tüm eşyaların altında da benzersiz temizlik performansını gösteriyor.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Tesvor Robot Süpürge

2 ürün var
 1. Değerlendirme Puanı
 2. Markalar A-Z
  1. Tesvor Robot Süpürgeler
  2. Xiaomi Robot Süpürgeler
  3. Roborock Robot Süpürgeler
  4. Dyson Robot Süpürgeler
  5. Electrolux Robot Süpürgeler
  6. Anker Robot Süpürgeler
  7. iRobot Robot Süpürgeler
  8. Fakir Robot Süpürgeler
  9. Yukka Robot Süpürgeler
  10. Ecovacs Robot Süpürgeler
  11. Liectroux Robot Süpürgeler
  12. ILife Robot Süpürgeler
  13. 360 Robot Süpürgeler
  14. Proscenic Robot Süpürgeler
  15. Samsung Robot Süpürgeler
  16. Viomi Robot Süpürgeler
  17. Hobot Robot Süpürgeler
  18. Robogil Robot Süpürgeler
  19. Jallen Gabor Robot Süpürgeler
  20. SW Future Robot Süpürgeler
  21. Ariete Robot Süpürgeler
 3. Kullanım Alanı
 4. Boy
 5. Ses Seviyesi (dB)
 6. Renk
 7. Şarj Süresi
 8. Pil Tipi
 9. En
 10. Fiyat Aralığı
  -
 11. Fotoğraflı Değerlendirme
 12. Fırsat Ürünleri
 13. Satıcı
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
 • Marka Tesvor
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/80160033/tesvor
Başa dön