Isıtma ve soğutma sistemleri arasında en çok tercih edilen marka olan UFO, çeşitli boyutlar ve şekillerde ürünleriyle pek çok mekan için uygun çözümler sunar. UFO Isıtma ve Soğutma ürünleri, hem iç hem de dış mekanlar için mevsime uygun ve düşük elektrik masraflı ürünlerle tüketicilere sunulur. 30 yıllık bir geçmişe sahip UFO markası, kurulduğu günden bugüne ısıtma ve soğutma sistemleri içerisinde alternatif ürünler geliştirmek için çalışmalarına devam eder. Bireysel tüketicilere yönelik ısıtma ve soğutma çözümleri sunmasının yanı sıra endüstriyel alanlar için de çeşitli çalışmalar yapan UFO, Türkiye pazarının yanı sıra Rusya ve Ukrayna pazarlarında da ilgi görmüş ve beğenilmiştir. Azalan enerji kaynaklarından tasarruf etmek için, ısınmayı yenilenebilir kaynaklardan üretilebilen elektrik vasıtasıyla sağlayan UFO, enerji konusunda duyarlı bir yaklaşım sergileyen üreticilerdendir. 

UFO Isıtma ve Soğutma Ürünleri

UFO Isıtma ve Soğutma ürünleri, kullanıcının ihtiyaçlarına yönelik oldukça geniş bir bantta üretilir. Kullanıcının ürünü ne tür bir mekanda kullanacağı, mekanın boyutu, ısıtmanın veya soğutmanın hangi yönden gerçekleşebileceği gibi pek çok parametre, UFO ürünlerini seçmekte yardımcı olur. UFO'yu ısınma amaçlı tercih eden kullanıcılar, az enerjiyle çok verim alma özelliğine sahip ısıtıcılarla istedikleri mekanı rahatlıkla ısıtabilmektedirler. UFO ısıtıcılar elektrik enerjisinin tamamını %94 ışıma ve %6 konveksiyon yolu ile ısıya  dönüştürerek ısınması istenen alana yayarlar. Bunun yanı sıra sıcak hava üfleme yoluyla ortamı ısıtan UFO ısıtma ürünleri ve lokal ısınma sağlayan ayak ısıtıcı gibi levha kaynaklı ısınma sağlayan ürünler de mevcuttur. UFO ısıtıcıların bazıları manuel çalışma prensibine sahipken bazıları da kumandaları ile kontrol edilebilen ısıtıcılardır. Kullanıcının tercihlerine göre çeşitli güç düzeyinde ve ısı yayma biçiminde çalıştırılabilir olan UFO ısıtıcılar, ışıma enerjisi, fanlı ısıtma, levha ile ısıtma gibi pek çok seçeneği düşük enerji kullanımı ile sunar. Dış mekanlar için de ısınma çözümleri sunan UFO, mekanın büyüklüğüne, ısınması istenen alanın şekline göre çeşitli ürün kategorisiyle kullanıcılar için kolaylıklar sağlar. 

UFO, ısıtma ürünlerinin yanı sıra ortam soğutmaya yönelik ürünleri ile de ön plana çıkar. Çeşitli güç seviyelerindeki UFO vantilatörler, sıcak havayı soğuğa çeviren mekanizmalarıyla dikkat çeker. Hava ile ortam soğutmanın yanı sıra haznesinde su bulundurarak soğuk hava buharı ile de serinleme sağlayan UFO ürünleri, kullanıcıların tercihlerine sunulur. UFO soğutma sistemleri, iç mekanların yanı sıra dış mekanlarda da sıklıkla tercih edilir. Ortamdaki kirli havayı temizleyici filtresiyle süzerek temizleyen UFO hava temizleme ürünleri, özellikle sağlığa ve hijyene önem veren kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen ürünler arasındadır. 

UFO ısıtma ve soğutma ürünleri, yüksek ısıtma ve soğutma kapasitelerinin yanı sıra ergonomik kullanımları ve istenilen boyutlara gelmelerini sağlayan yükselticileriyle kullanıcıları için kolaylık sağlayan ürünler kategorisindedir. Yenilenebilir enerji kaynaklarını korumayı amaçladığı için elektrik enerjisi ile çalışan UFO ürünleri, elektrik kullanımı konusunda da tasarruf sağlar. Yüksek ısıtma ve soğutma maliyetlerini ortadan kaldıran UFO ürünleri, kullanıcıların az enerji harcayarak yüksek verim elde etmeleri konusunda son derece başarılıdır. 

UFO ısıtıcılar ve soğutucular, kullanıcıların kullanacakları alana ve ne türde bir ısınma veya soğuma tercih ettiklerine yönelik farklı şekil ve boyutlarda üretilmiştir. UFO ısıtıcılarda; yatay dikdörtgen biçimli ve kule biçimli ışıma kaynaklı ısıtıcılar, yatay dikdörtgen biçimli ayak ısıtıcıları, büyük ve küçük boyutlarda fanlı ısıtıcılar bulunmaktadır. UFO soğutucularda ise klasik pervaneli hava veya su buharı kaynaklı vantilatörler ve çeşitli boyutlarda ve uzaktan kumanda edilebilen fan şeklinde soğutucular da bulunmaktadır. 

UFO Isıtma ve Soğutma

25 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. UFO
  2. Tayfun
  3. MIT
  4. Baymak
  5. Demirdöküm
  6. Raks
  7. Kyporg
  8. Kumtel
  9. Hex
  10. Freedoor
  11. Kaşkar
  12. Vigo
  13. Bosch
  14. Electroon
  15. Hotpoint Ariston
  16. Apa
  17. Samsung
  18. Fakir
  19. Vestel
  20. Vaillant
  21. Alarko
 3. Ürün Puanı
 4. Fiyat Aralığı
  -
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Infrared Watt Aralığı
 7. Isıtıcı Türü
 8. Satıcı
 • Marka UFO
DSACategoryId/2147483638/161876/ufo
BAŞA DÖN