Vaillant kombi modelleri arasında bulunan konvansiyonel kombi çeşitleri, yüksek ısı konforunu düşük yakıt harcayarak elde ediyor. Geliştirilmiş teknolojisi, düşük yakıt sarfiyatı ile yüksek verim almaya imkan sağlıyor. Ekonomik yakıt tüketimi, düşük su basıncında bile sabit ısıda sıcak su konforu sağlıyor. Kombi devreye girer girmez sıcak su oluşumunu başlatan, akıllı mikro depolama sistemi sayesinde, bekleme ihtiyacı duymadan sıcak suya erişim sağlanıyor. 140 yılı aşan Vaillant teknolojisi, estetik tasarım ve yüksek performansı bir araya getirerek, sorunsuz kullanıma olanak sağlıyor.

Vaillant Kombi Modelleri

Şık ve yeni nesil LCD arka aydınlatmaya sahip yoğuşmalı Vaillant kombi modelleri, estetik bir görüntünün yanı sıra, %103'e varan enerji performansı ile beklentileri karşılıyor. Vaillant yoğuşmalı kombiler, bu avantajlı enerji tüketimi özelliği sayesinde, 4 yıldızlı verim sınıfına dahil bulunuyor. Yeni nesil kombi teknolojisinin mükemmel tasarımla bütünleşmesi Vaillant kombi modellerinin kullanıcı ara yüzünde de fark yaratıyor. Kullanım arıza ve problemleri Vaillant kombi tarafından hafızaya alınarak hızlı ve kolay servis imkanı sağlanıyor. Kolay ve pratik kullanıma imkan sağlayan yenilenmiş LCD ara yüzü kombinin çalışma aşamalarını izlemenize yardımcı oluyor. Minimal tasarım ve kompakt boyutlara sahip Vaillant kombi modelleri, evinizde alan tasarrufu sağlıyor. Quiet Mark sessiz çalışma ödülüne sahip olan Vaillant kombi, donmaya karşı da özel bir korumaya sahip bulunuyor.

Yüksek verimli doğalgaz tasarrufu sağlayan Vaillant kombi modelleri arasında bulunan tam yoğuşmalı kombiler, çeşitliliğinin en başarılı ürünlerinden biri olarak varlığını sürdürüyor. %108'e varan yüksek verimlilik ile doğalgaz sarfiyatını minimuma indirirken, ekstra NTC sensörü sayesinde sabit sıcaklıkta su temin ediyor. Su sıcaklığındaki dalgalanmaları engelleyen sistem, aqua sensör teknolojisi ile, düşük su basıncında dahi sıcak su standardını koruyor. Vaillant kombi, gelişmiş teknolojisinin sunduğu avantajlarla ek tasarruf sistemine sahip bulunuyor. Bu sayede, kombinin sık sık devre dışı kalması önlenerek enerji tasarrufu sağlanıyor. Kademesiz alev modülasyonu özelliği ile kombinin ihtiyaç dışı çalışmasının önüne geçilmiş oluyor.

Paslanmaz çelik eşanjörü ile uzun ömürlü kullanıma imkan sağlıyor. Akıllı ateşleme sistemi, standardın dışında kalan gaz basıncı düşmelerinde, kendini emniyete alarak güvenle kullanılabiliyor. Dayanıklılık, kalite ve pratik kullanıma imkan sağlayan yüksek teknolojideki tasarımı sayesinde Vaillant kombi, uzun yıllar ilk günkü performansını kaybetmeden hizmet veriyor. Her yapıya uyum sağlayan teknik özellikleri, çeşitli elektrik akımlarında tam uyumlu olarak çalışıyor.

Vaillant Kombi Fiyatları

Dünyanın dört bir yanında kullanılan Vaillant kombi yenilenebilir enerji kaynaklı, çevre ve doğa dostu ürünler üretmeyi hedefliyor. Almanya'da kurulduğu 1874 yılından bu yana, ısıtma ve havalandırma sektöründe faaliyet gösteren Vaillant markası özellikle kombi tercihlerinde Türkiye'de ilk sıralarda yer alıyor.

Gelişen teknoloji, toplumsal ve ekolojik olarak değişim, hayatın akışında yer buluyor. Bütün bu gelişim ve değişimlerin, içinde bulunduğumuz dünyayı, olumsuz olarak etkilemeyecek biçimde sürdürülebilirliği, Vaillant markasının vizyonunu oluşturuyor. Bilinçli tüketici olmanın gerekliliği kullanılan ürünlerin çevre dostu ve doğal enerjileri tüketmeyen ürünleri tercih etmek olmakla başlıyor. Bu doğrultuda Vaillant kombi, ürün tercihleri sıralamasında önemli bir yerde bulunuyor.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Vaillant, kullanıcılarına ücretsiz keşif fırsatı sunuyor. Kombinin kullanılacağı yapıda, önceden keşif yapılması ile en doğru kombi modeli tercih edilebiliyor. Enerjiden en verimli biçimde fayda sağlayan bu yöntem ile ülke ve aile ekonomisine büyük ölçüde katkı sağlanmış oluyor. Vaillant kombi fiyatları, yüksek kaliteli ürünlerin ulaşılabilir fiyatlı olma özelliği ile oluşuyor. Dönemsel kampanyalar, müşteri beklentileri, ürünlerin değişen teknik özellikleri, Vaillant kombi fiyatları üzerinde belirleyici rol oynuyor.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Vaillant Kombi Fiyatları

Marka
Kapasite
Toplam 21 / 21 ürün
DSACategoryId/2147483638/161876/17723/vaillant