Vaillant Kombi Fiyatları

Sıklıkla takip edilen Vaillant kombi fiyatları her zaman uygunluğu ile dikkat çeker. Kalitesini daima göz önünde tutmaya devam eden Vaillant, bir marka olmanın çok daha ötesinde hizmet sunar. Dilediğiniz her an her yerden giriş yaparak online bir şekilde temin edebileceğiniz birçok kombi modeline sahiptir. Açık alanlarda ve kapalı alanlarda montaja uygun olan kombilerde hem yoğuşmalı hem de yoğuşmasız olan modelleri bulabilirsiniz. Birbirinden farklı özelliklere ve detaylara sahip olan kombiler sayesinde kış aylarını artık çok daha sıcak ve verimli bir şekilde geçirebilirsiniz. Kış aylarında sıcak kalmanın yanı sıra düzenli olarak tasarruf yapmak da son derece önem arz eden bir konudur. Özellikle de kış aylarında masraflar giderek artar ve bu masrafların en temelinde ise ısınma sorunu yatar. Isınmanızı verimli bir şekilde gerçekleştirmenin yanı sıra faturalarınızın da ayarını kısmak istediğinizde, doğru kombiyi kullandığınızdan emin olmanız gerekir. Vaillant ise bu alanda kalitesini her zaman kanıtlamış olan ve sunduğu modeller ile sizlere kış boyunca destek olan bir markadır. Birbirinden farklı özelliklere ve detaylara sahip olan kombiler ile kış aylarını hem sıcak hem de az faturalar ile geçirmek en çok yararlandığınız alanlardan biri olacaktır. Kullandıkça memnun kalacağınız ve uzun ömürlü bir kullanıma sahip olan modelleri sizlere sunar. Balkonlara ve mutfaklara daha fazla montajı yapılan bu modeller arasında bacası dahil ya da bacasız modelleri de görebilirsiniz. Monte ettirmek istediğiniz alana bağlı olarak en uygun modelleri seçebilirsiniz. Vaillant kombi fiyatlar kapsamında her zaman en ön sırada yerini alır ve bütçenizi aşmadan konforlu bir şekilde kombi alışverişi yapmanızı sağlar. Üstelik estetik tasarımları sayesinde kullanım alanlarınıza da uyum sağlar. 

Vaillant Kombi Modelleri

Vaillant kombi çeşitleri arasında konvansiyonel modeller, tam yoğuşmalı modeller, elektrikli modeller ve eko modeller yer alıyor. Her birinin kullanım amacı ve kullanım tasarrufu aynı seviyede olsa da, özellikleri birbirinden farklıdır. Ve elbette her modelin taşıdığı özelliğe ve kullanım garantisine bağlı olarak kombi Vaillant fiyatları arasında değişiklikler meydana gelebilir. Çeşitli özellikler ve çeşitli tasarımlara sahip olan modeller arasında her açıdan sizin için en uygun olan modeli temin edebilirsiniz. Hem sıcak suya hem de petek ısısına kısa sürede erişmenizi sağlayan bu modeller ile şık ve yeni nesil bir kombiye uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Ekonomik yakıt tüketimi sayesinde, düşük enerji yakıtı sayesinde ve özellikle de geliştirilmiş teknolojik donanımları sayesinde her zaman en sevilerek tercih edilen marka ve modeller arasında bulunur. Hem yeni nesil bir kombi almak istediğinizde hem de şık ve ergonomik bir tasarıma sahip olmasını istediğinizde bu modellerin her birine yakından göz atabilirsiniz. Genel olarak beyaz renk tasarımına yer verilen kombi modelleri, Vaillant kalitesini gözler önüne sermeye devam ediyor. İlk kez bir kombi almanız gerektiğinde ya da bozulan kombinizi değiştirmek istediğinizde yapmanız gereken tek şey birbirinden kaliteli bu modellere göz atmak ve kararınızı vermektir. 

Vaillant Ecotec Intro Tam Yoğuşmalı Kombi

Genel olarak tüm kombi Vaillant fiyatı ve fiyat listeleri müşterileri memnun eden seviyelere sahiptir. Sizler de bütçenizin yeterli olduğu modelleri kolaylıkla bu kaliteyle bulabilirsiniz. En çok tercih edilen modeller arasında Vaillant Ecotec Intro tam yoğuşmalı olan modeller yer alıyor. Baca dahil bir şekilde kullanılan bu model, kombi grupları arasında dirsek ve bacadan oluşan setlere sahiptir. Bu sayede balkonlara kurulumu çok daha kolay ve uygun şekilde gerçekleşir. Ekonomik bir kullanıma sahip olan bu model hem maddi açıdan tasarruf sağlar hem de yakıt açısından tasarruf sağlar. Tüm ısının eşit bir şekilde yayılmasına yardımcı olur. Kurulumu da tamamen ücretsiz olan tam yoğuşmalı kombi modellerinde yerden ısıtmaya uygun bir sistem de mevcuttur. İster yerden ısıtma sisteminizi devreye sokmak için ister petek sisteminizi kullanmaya başlamak için Ecotec Intro tam yoğuşmalı kombi modellerini inceleyebilirsiniz. Yüksek teknolojik donanıma sahip olan bu kombi modellerinde maksimum ısınma seviyesi ve su konforu mevcuttur. Isıtma işlemini ve suyu sıcak tutma seviyesini kısa sürede devreye sokar ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Bol miktarda sıcak su seviyesine sahiptir ve düşük su basıncında dahi eksiksiz bir şekilde suyu kullanmanıza yardımcı olur. Aynı zamanda gövdesinde paslanmaz çelik malzemeler kullanılır. Bu sayede çok daha uzun ömürlü bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Açık alana ya da kapalı alana monte edilmesi fark etmez. Dışında yer alan %10 modülasyon oranı sayesinde ısıya ve soğuğa karşı dayanıklıdır. Ancak uzun ömürlü bir şekilde kullanmaya daha fazla devam etmek adına kapalı alana monte edilmesi daha uygundur. Hem tasarruflu bir şekilde hem de konforlu bir şekilde kombi deneyimi yaşamaya hazır olabilirsiniz. 

Şık tasarımı sayesinde kurulduğu alanlara da bir hayli yakışır ve dekorasyonu hiçbir şekilde bozmaz. A sınıfı kalitede ısıtma enerjisine sahip olan bu modellerde gazın kalitesine de her zaman dikkat etmek şarttır. Akıllı sıcak su teknolojisi sayesinde sıcak suyunuzu her zaman hazır halde tutar. Aynı zamanda 40 KW güce kadar ulaşan bir yük profiline de sahiptir. Bu sayede duşunuzu alırken ya da sıcak su kullanmanız gereken diğer eylemlerde, musluğunuzu uzun süreli kapatsanız dahi soğumayı başlatmaz. Açtığınız anda kısa sürede yeniden sıcak suya ulaşmanızı sağlar. %94 oranında sezonsal ısıtma verimine sahiptir. Bu nedenle de dört mevsim boyunca kullanıma en uygun olan modeller arasında yer alır. Üstelik uzaktan bağlanma teknolojisi ile kombinizin ne durumda olduğunu evde yokken bile kontrol edebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey telefon ya da tabletiniz ile kombi arasında bağlantı kurmak ve sonrasında kontrollerini sağlamaktır. Uzaktan erişilebilirlik özelliği ile evde bulunmadığınız zamanlarda kombiyi kontrol altına alabilir, açma kapama yapabilir ve ısı kademesini de ayarlayabilirsiniz. En sevilen özelliklerinden biri de bu derece teknolojik donanıma sahip olmasıdır. Aynı zamanda uzak seyahatlere çıktığınız zaman uyku moduna girerek döndüğünüzde evinizi sıcak bulmanıza da olanak sağlar. Kapasitesi içerisinde yaklaşık olarak 20 litre su barındırır. Su kullanımı her ortamda çok önemlidir. Bu önemi göz önünde bulundurarak tasarlanan eco kombi modeli sıcak suya her zaman ulaşmanızı sağlar. 

Vaillant Pure Tam Yoğuşmalı Kombi

En uygun Vaillant kombi fiyatları 2021 listesinde yer alan modellerden biri de Pure tam yoğuşmalı kombi modelleridir. Son teknoloji kullanılarak teknik güce sahip olan ve özellikle de şık tasarım detaylarına sahip olan bu modeller en çok tercih edilen modellerden birisidir. Geniş kapasitesi sayesinde hem peteklerinizin hızlıca ısınmasını sağlar hem de sıcak suya 7/24 ulaşmanıza yardımcı olur. Özellikle de sıcak su teknolojisi sayesinde muslukları kapalı tuttuğunuz zamanlarda bile suda soğutma yapmaz. İstediğiniz her an sıcak su elinizin altında bulunur. Yüksek tasarruf yapmanıza olanak sağlayan bu modellerde de uzak erişilebilirlik özelliği bulunur. Bir seyahate çıktığınız zaman aklınız kombinizde kalmasın diye tasarlanan bu özellik sayesinde uzaktan, kombinizi kontrol altına alabilirsiniz. 

Özel bir kapasiteye sahip şekilde tasarımı yapılan Pure tam yoğuşmalı kombi modellerinde değişen hava sıcaklıklarına bağlı olarak ortam sıcaklıklarını da ayarladığını görebilirsiniz. Otomatik olarak pek çok şekilde kullanılan bu modeller yalnızca evlerde değil birçok kapalı mekanda kullanıma uygundur. Özellikle de yenilenen ara yüzü ve şık tasarımı sayesinde dekorasyonlara da uyum sağlar. Beyaz renk seçeneği klasik bir kullanım sunar ve her alanda sırıtmadan kullanılmaya devam edilebilir. Paslanmaz çelik gövdeden oluşan modellerde küflenme, paslanma boyasında akma ya da rutubet tutma gibi sorunlar meydana gelmez. Hava alarak kullanılan bu kombi modellerinde sirkülasyon her zaman devir daim eder. Böylece hem ısınmaya verimli bir şekilde devam edebilirsiniz hem de konforlu bir kombi deneyimi yaşamaya başlarsınız. Kış boyunca rahat edeceğiniz bu modellerde sabit sıcaklık özelliği de mevcuttur. Ayarlarıyla sürekli oynamanıza ve değişiklik yapmanıza gerek kalmadan termostat özelliğini devreye sokar ve böylece kullanımına sabit bir şekilde devam edebilirsiniz. 

Vaillant Eloblock Elektrikli Kombi Isıtma Cihazı

Vaillant Eloblock elektrikli kombi ısıtma cihazı, güneş enerjisi sistemine dayalı olarak kullanılmaktadır. Sık sık tercih edilen modeller arasında yer alan elektrikli kombi ısıtma cihazı sayesinde sizler de kış aylarınızı çok daha rahat bir şekilde geçirmeye devam edebilirsiniz. Boyler bağlantısına sahip olan modellerde sıcak su konforu her zaman hazırdır. Elinizin altında hem bulaşık için hem yemek için hem de duş için sürekli sıcak su hazırdır. 12 KW elektrik gücüyle çalışan bu modellerde arıza teşhis özelliği bulunur. Herhangi bir arıza meydana geldiği zaman derhal ekranında belirir ve listeye bakarak kolaylıkla arızanın ne olduğunu anlayabilir ve çözüm üretebilirsiniz. Aynı zamanda bu modellerde entegre sirkülasyon pompası da bulunur. Var olan kombinizde bu pompalarda bozulma meydana geldiğinde ya da ilk defa almanız gerektiğinde Vaillant kombi pompa fiyatları bütçenizi yormaz. Rahatlıkla temin edebileceğiniz fiyatlardır. Pompayı temin ettikten sonra kullanma kılavuzuna uygun şekilde soket yerine takabilirsiniz. Sonrasında kombiniz ilk günkü gibi büyük bir verimlilikle çalışmaya devam eder. Trifaze bağlantısı sayesinde 9 KW’lik monofaze seçeneklerine de sahip modellerdir. Tamamen Vaillant kalitesiyle ve güvencesiyle üretilmekte olan elektrikli kombi ısıtma cihazları güneşten aldığı enerjiyi uzun saatler boyunca kullanmaya devam eder ve böylece kış ayları boyunca en yüksek tasarrufu sağlamanıza da yardımcı olur. Alternatif ısıtma sistemi sayesinde ısıyı her alana eşit miktarda yayar ve böylece tüm evin rahatlıkla ısındığına da şahit olabilirsiniz. 2 yıl boyunca garantisi devam eden elektrikli kombi ısıtma cihazlarında LCD ekran panelleri de mevcuttur. Bu ekrandan hem ısı kademesini görebilir hem de bir arıza meydana geldiğinde çok net bir şekilde okuyabilirsiniz. Herhangi bir kesinti meydana gelmez. Ancak farklı faktörlerden ötürü bir kesinti meydana geldiği zaman yapmanız gereken tek şey güneş sistemi takviye imkanını devreye sokmaktır. Bu sayede enerjisini güneşten alarak ısıya ve sıcak suya çevirmeye devam eder. 

Vaillant Vuw Plus Tam Yoğuşmalı Kombi

Küçük hacmine ve ergonomik yapısına bağlı olarak herkesin severek kullanmaya devam ettiği modellerden birisi de Vaillant Vuw Plus tam yoğuşmalı kombi modelidir. Vaillant kombi fiyatları 2020 listesinde uygunlukta en üst sıralarda yer alan bu modeller kademesiz alev modülasyonu ile yakıt tasarrufu sağlamanıza yardımcı olur. Yüksek yakıt tasarrufunun yanı sıra akıllı mikro depolama alanına da sahiptir. Bu özelliği sayesinde sıcak su garantisini size her zaman iletir. Aqua sensör özelliği ile sabit sıcaklıkta suyunuzu kontrol altına alabilirsiniz. Kullanımı oldukça pratik olan bu modellerin kurulumu da son derece basittir. Ücretsiz bir şekilde kurulumu gerçekleştirilen Vuw modeller, tam yoğuşma teknolojisi ise %107 oranında yüksek verim sunar. Aynı zamanda yüksek kaliteli paslanmaz çelik gövdesi ile uzun yıllar boyunca bozulma meydana gelmeden kullanılmaya devam edilebilir. Beklemede sınıfının en düşük elektrik sarfiyatını gerçekleştiren Vaillant Vuw Plus, otomatik kademeli pompa özelliğine de sahiptir. Üstelik yoğun bir şekilde üfleme yapan fan sistemine de sahiptir. Tüm bu özellikleri aynı anda çalıştığında çok yüksek bir verim ve çok yüksek bir tasarruf avantajı sunar. Anakartları da oldukça sağlam yapılı bir şekilde tasarlanan bu kombi modellerinde bozulma meydana geldiği zaman telaş etmenize gerek yoktur. Derhal uygun şekilde sunulan Vaillant kombi anakart fiyatları kontrolünü yapabilir ve bütçenize uygun şekilde temin edebilirsiniz. Vaillant kombi kart fiyatları her zaman kombilerin fiyatları ile doğru orantılıdır. Kullanılan özelliklere ve detaylara bağlı olarak elbette fiyatlarda değişiklik meydana gelebilir. Vaillant Vuw Plus tam yoğuşmalı kombi modellerinde düşük gaz basıncında dahi çalışma olanağı da mevcuttur. Hem düşük gaz basıncında hem düşük su basıncında dahi çalışmaya elverişlidir. Kendine özgü bir ek emniyet sistemine sahiptir. Aynı zamanda arıza teşhis sistemi ile bir arıza meydana geldiğinde bunu temsilcilere çok rahat bir şekilde ifade etmenizi sağlar. 7/ 24 merkez servis güvencesine sahip olan Vaillant Vuw Plus tam yoğuşmalı kombi modelleri donmaya karşı da koruma sistemine sahiptir. Otomatik güç ayarı sayesinde ek tasarruf da sağlar. Böylece kış boyunca fazla ısınma masrafından da kurtulmuş olacaksınız. Üstelik akıllı ateşleme sistemi sayesinde de arızasız bir şekilde çalışmaya devam eder. 

Vaillant Green Iq-Ecotec Kombi

%108 oranında verim ve tasarruf yapmanıza olanak sağlayan Vaillant Green Iq-Ecotec kombi modelleri, paslanmaz çelik eşanjör sistemine sahiptir. Uzun yıllar boyunca eşanjörde herhangi bir arıza meydana gelmeden kullanmaya devam edebilirsiniz. Ancak bir sorun meydana geldiği zaman değişim yapmanız gerekebilir. Burada devreye giren Vaillant kombi eşanjör fiyatları sayesinde uygun bir şekilde yeni eşanjör sistemini temin edebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey ürünleri yakından incelemek ve her açıdan uygun olanı temin ederek sipariş vermektir. Sonrasında ise ürün size ulaşır ve kurulumdan hemen sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Vaillant Kombi Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Vaillant kalitesiyle ve güvencesiyle sunulan kombi modellerini kullanırken elbette dikkat edilmesi gereken bazı hususlar mevcuttur. Ancak bu dikkat edilmesi gereken hususlar kombilerin kalitesini düşürmek yerine çok daha uzun ömürlü kullanmak amacıyla belirlenen hususlardır. Kombinizin mutlaka uygun bir yere monte edildiğinden emin olmalısınız. Baca dahil modeller tercih ettiğinizde baca giriş ve çıkışının genişliğinin uygun olduğundan emin olmalısınız. Bu özelliklere dikkat ettiğiniz takdirde çok daha dayanıklı ve uzun süren bir kullanıma imza atabilirsiniz. 

Vaillant Kombiler Her Yere Uyumlu mudur?

Kalitesiyle ön plana çıkan Vaillant kombi modelleri her yere uyum sağlar. Şık tasarımları ve ergonomik yapıları sayesinde dilediğiniz yere monte ettirebilirsiniz. Ancak balkon ve mutfak gibi gaza daha yakın alanlara monte ettirmek kullanım kalitesini arttırır. 

Vaillant Kombi Güvenilir midir?

%100’ü geçen verimliliği ve tasarrufları da göz önüne alındığında güvenilir olduklarını söylemek yanlış olmaz. Hem fiziksel açıdan hem de maddi açıdan güvenle kullanabilirsiniz. 

Vaillant Kombi Ne Kadar Garantilidir? 

Her modelin taşıdığı özelliklere bağlı olarak garantisi değişebilir. Minimum 2 yıl garanti süreleri vardır. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Vaillant Kombi Fiyatları

42 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Kapasite
Toplam 36 / 42 ürün
Popüler Aramalar
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?