Infrared ısıtıcılar, bulunduğu odanın iç ısısını kısa sürede yükselterek, konforlu ve verimli bir şekilde ısınmanızı kolaylaştırır. Hem ekonomik bir ısınma sağlar hem de kolay kurulumu ve hızlı ısıtma özelliği ile son derece pratiktir. Kızıl ötesi ısıtıcılar, oldukça sessizdir ve yüksek güvenlik önlemleri ile uyku esnasında da çalıştırılabilir. İhtiyacınıza uygun Veito ısıtıcılar ile oda sıcaklığını dengede tutarak yoğun kış soğuklarından bile etkilenmezsiniz.

Veito Isıtıcı

Klasik ısıtma teknolojilerden daha farklı olan infrared ısıtıcılar, ısı enerjisini ışık olarak yansıttığı için ışığın ulaştığı tüm alanlar ısınır. Kullanımı son derece kolaydır. Elektrikli soba ve diğer ısıtıcılar gibi kendini ısıtması gerekmez. Çalıştıktan birkaç saniye sonra optimum ısı düzeyine ulaşır. Akıllı termostat özelliği ile ortam yeterli sıcaklığa ulaştığında kapanır; ısı düşmeye başladıktan belli bir süre sonraysa tekrar devreye girerek oda içi sıcaklığı ideal seviyelerde tutar.

Veito sobalar ısıtıcılar, eski teknolojilere sahip elektrikli sobalara kıyasla çok daha ekonomiktir. Sadece kapalı ortamlarda değil; bahçe, teras, kafe ve restoran gibi açık ya da yarı açık mekanlarda da rahatlıkla kullanılabilir. Doğrudan ışık enerjisi ile ısıtma sağladığından dolayı açık alanlarda kullanım avantajı sağlar. Veito infrared ısıtıcılar, nano sarılımlı karbon lambalar üzerinden ısı üretir. Sadece 2-3 saniye gibi kısa bir sürede maksimum ısı düzeyine ulaşır ve anında ısıtma işlemine başlar.

Veito infrared sobalar, havayı doğrudan ısıtmadığı için nem ve oksijen kaybına neden olmaz. Uzun süreli kullanımlarda bile ortamı havalandırma ihtiyacı duymazsınız. Havada değil, nesneler üzerinde ısınma sağlayacağı için son derece ekonomiktir. Portatif olması ve basit kurulumu sayesinde kullanmadığınız zamanlarda kolaylıkla kaldırabilirsiniz. Bağlantı aparatları takılarak duvara monte edildikten sonra uzaktan kumanda üzerinden rahatlıkla kontrol edilebilir. Otomatik kapanma sistemi ile yüksek güvenlik sağlar. Veito infrared sobalar, özellikle kış aylarında hava sıcaklıklarının çok fazla düşmediği yerlerde, en ekonomik ve en kullanışlı ısıtıcılardır.

Veito Isıtıcı Fiyatları

Veito ısıtıcı fiyatları; uzaktan kumanda ve portatif ayaklık gibi donanım özelliklerine ve elektrik tüketim oranındaki farklılıklar gibi unsurlara bağlı olarak değişiklik gösterir. Eğer salon gibi büyük odaları iyi bir şekilde ısıtmak isterseniz Veito’nun 2500 wattlık geniş ışık panelli ısıtıcıları ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayacaktır. Küçük veya orta büyüklükte bir oda yada açık alanlarda belli noktaların ısıtılması için, 1000-1800 watt gücünde bir Veito ısıtıcı, ihtiyacınızı rahatlıkla karşılayacaktır. Duvara veya sabit bir yüzeye monte edilebilen ısıtıcılar ya da portatif ayaklıklar üzerinde durabilen modeller içinden tercih yapabilirsiniz.

Kızıl ötesi ısıtıcıların en büyük avantajı, sıcaklığı dengeli bir şekilde ortama yaymasıdır. Sahip olduğu teknoloji, güneş ışığının çevreyi ısıtma prensibine çok benzer. Bu nedenle, ortamdaki sıcaklık hiçbir zaman rahatsızlık vermez. Veito infrared ısıtıcılar, aşırı ısınmalarda ve sıcaklık belirlenen seviyenin üzerine çıktığında otomatik termostat özelliği sayesinde kapanarak güvenli ve tasarruflu kullanım olanağı sunar. Isı aralığı, 600-2500 watt aralığında değiştirilebilir. Panel üzerinde bulunan farklı ısıtma kademeleri içinden dilediğiniz sıcaklık seviyesini seçebilirsiniz.

Elektrikli ısıtma sistemleri; geçmiş dönemlerde gerek güvenlik noksanları, gerekse yüksek elektrik tüketimi nedeniyle çok fazla tercih edilmezdi. Ancak, bu gibi sorunları aşan teknolojileri sayesinde Veito sobalar ısıtıcılar, hayatı kolaylaştıran elektrikli ısıtıcı alternatifleri olarak dikkat çekiyor. Fiyat ve performans değerleri düşünüldüğünde Veito infrared ısıtıcılar; ev, ofis, açık veranda ve teras gibi ortamları ısıtmak için en ideal ürünler arasında yer alıyor. Çocuklarınız ve evcil hayvanlarınız için de son derece güvenli olan infrared ısıtıcılar ile hem güvenli hem de ekonomik ısınma olanağını bir arada bulabiliyorsunuz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Veito Soba ve Isıtıcı Fiyatları

Infrared Isıtıcılar
Karbon Isıtıcı
Konumseçilmedi
Isıtıcı Türü
DSACategoryId/2147483638/161876/8001872/veito