Uluslararası ısıtma ve soğutma ürünleri üreticisi olan Viessmann markası kalitesi ve mükemmel çözümleri ile sektörde yerini alıyor. 12 bin çalışanı ve 2 milyar avroyu aşkın yıllık cirosu ile on bir ülkede bulunan üretim şirketlerindeki faaliyetleriyle hizmet sunan şirket 1917 yılında kurulmuş bulunuyor. Apartman daireleri ve müstakil evlerde kullanılmak üzere, tüm enerji kaynakları için pratik çözümler üreten Viessmann markasının modern ve verimli ısıtma sistemleri  sayesinde kombiler sadece evlerde değil, büyük projeler için de kullanılıyor. Hem verimli hem de ekonomik olması ile kombi kullanımı günümüzde sıklıkla tercih ediliyor. Eski binalarda da özellikle son yirmi yıl içinde kombi kullanımına geçildiği görülüyor. Kombinin hızlı, ekonomik ve rahat kullanımlı olması evlerde öncelikli tercih sebebi oluyor. Doğalgaza geçişin hızlanmasıyla da kombinin, yeni yapılan konutlarda yaygın olarak kullanılması kaçınılmaz bir hale geliyor. 

Viessmann Kombi Modelleri

Viessmann markası kombi modelleri ile teknolojik öncü olarak sistemli ve verimli bireysel çözümler sunuyor. Enerji verimliliğinin ısıtma sektörüne uygulanması günümüzde büyük önem arz ediyor. Viessmann kombi modelleri birçok alanda enerji verimliliği ve enerji tasarrufu sağlıyor. Isınma ve su ısıtma giderleri markanın ürünleri aracılığı ile yüzde 30 oranında azalıyor. Kojenerasyon sistemi teknolojisine sahip ürünler ısı ve elektrik üretimi yüksek olan uygulamalarda enerjiyi son derece verimli bir şekilde kullanmayı başarıyor. Birçok gaz türüyle ya da sadece elektrik ile çalışabilen Viessmann kombi modelleri bireysel kat kaloriferi olarak üretiliyor. Kombiler sayesinde anında sıcak su sağlanıyor ve sorunsuz bir ısınma kullanıcıya sunuluyor.

Viessmann kombi modelleri arasında konvansiyonel kombi, elektrikli kombi, yoğuşmalı kombi ve bacalı kombiler bulunuyor. Daha çok tercih edilen yoğuşmalı kombilerin yakıt tasarrufu, sessiz çalışması ve uygun fiyatlı olması buna sebep olan etkilerin başında geliyor. Konvansiyonel kombiler verimliliği düşük olan bir kombi çeşidi olarak karşınıza çıkıyor. Yakma verimliliği çok düşük olan bacalı kombiler eski tipteki tuğla bacalara bağlanarak kullanılıyor. Elektrikli kombiler ise köy, yayla, tatil yöreleri ve yazlıklar gibi şehre uzak noktalarda tercih ediliyor. Bacası olmayan bu kombiler elektrik enerjisini ısı enerjisine çevirmek sureti ile sıcak su ihtiyacını karşılıyor. Kombiler üst kapasitesi belirsiz olmak üzere 20 KW kapasiteden başlıyor. Evsel tipteki kombiler 20 ila 42 KW arasındaki kapasitelerde üretiliyor. Kombi modelleri altmış metrekarelik bir evden, beş katlı büyük bir villanın tamamını ısıtabilecek ve sıcak su ihtiyacını karşılayabilecek güçte üretiliyor.

Viessman Kombi Fiyatları

Doksanlı yıllardan beri kullanımda olan kombiler evlerin vazgeçilmez bir eşyası haline gelmiş bulunuyor. Gelişen teknoloji ile beraber yeni modelleri daha rahat bir kullanım imkanı sunuyor. Kolay taşınabilir ve duvara montaj edilebilir şekilde imal edilen hafif ve küçük Viessmann kombi modelleri son teknoloji ile üretiliyor, sessiz çalışıyor ve montajı kolay yapılıyor. Merkezi ısıtma sistemine göre kullanıcısına anında sıcak su konforu ve bağımsız bir ısınma sunuyor. Tam elektronik ateşlemeye sahip, pratik kullanımlı ve kullanıcısıyla dost ayar panelleri ile tüketicinin beğenisini kazanıyor.

Viessmann kombi fiyatları ile de tüketiciyi sevindirmeyi başarıyor. Bol çeşidi ve her keseye uygun modelleriyle marka ilgi görüyor. Viessmann kombiler kapsamlı aksesuar seçenekleri ile hem yeni binalarda hem de mevcut ısıtma sistemlerinin modernizasyonunda kullanılıyor. Sessiz çalışan yeni ve zarif modelleri, dijital LCD ekranı, uzaktan kumanda olanakları, parti ve ekonomi işletmeli kullanımı ve tatil programı gibi yenilikçi çözümler sunuyor. Viessmann markalı kombiler fiyatları ve performansı ile tüketiciden tam not alıyor.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Viessmann Kombi Fiyatları

Marka
DSACategoryId/2147483638/161876/17723/viessmann