Soğuk kış günlerinde evinizi ısıtmak için homojen, konforlu ve etkili bir ısı kaynağı arıyorsanız, Vigo Konvektör ısıtıcılarla ısınma sorununuzu kolayca çözebilirsiniz. Yeni nesil ısıtma sistemlerinden biri olan konvektör ısıtıcılar, ortamınızın havasını doğal konveksiyon prensibinden faydalanarak ısıtır. Isıtıcının rezistansına temas eden hava ısınarak hafifler ve yukarı doğru yükselir. Böylelikle ısı, ortamın her noktasına eşit olarak dağılır. Konvektör ısıtıcılar, geleneksel ısıtıcılardan farklı olarak sadece belli bir noktayı ısıtmaz. Cihaz, havayı ısıttığı için cihazın rezistansının üzerinde sürekli olarak bir hava sirkülasyonu gerçekleşir. Böylece ortamın havası sürekli sıcak kalır. 

Vigo Konvektör Isıtıcılar Ne Şekilde Çalışır?

 • Vigo Konvektör ısıtıcılar, içerisine yerleştirilmiş olan rezistansın üstünde bulunan alüminyum kanatçıklar sayesinde ısıtmayı gerçekleştirir. Gövde kısmının altında yer alan kanallardan içeriye giren soğuk hava, rezistansın ısınan kanatları arasından geçerek ısınır ve ön kapak üstünde bulunan hava kanallarından ısınmış hava olarak dışarıya çıkar. Bu şekilde sürekli olarak rezistansın içinde dolaşan hava, doğal bir ısı taşınımı yaparak ortamınızda daimi bir sıcaklık sağlar.
 • Vigo Konvektör ısıtıcılar, alışılmış ısıtıcılardan farklıdır. Işıma ile ısıtma yapmadığı için yalnızca ışın gören yüzeyleri değil; tüm ortamınızı eşit ve homojen bir şekilde ısıtan ısıtıcı sistemleridir. Vigo Konvektör ısıtıcıların çok daha geniş olan konvektör yüzey alanı ile daha dengeli bir ısı dağılımı sağlanır. Havada bulunan tozları yakmadığı için kötü kokulara neden olmaz. Yumuşak ve ve ideal bir ısı seviyesi sunduğu için yaşadığınız ortamı sıcak ve ferah tutar. 
 • Vigo Konvektör ısıtıcılar; hassas oda sıcaklığı kontrolü, ortam sıcaklığı göstergesi, akıllı enerji sistemi, enerji tüketim göstergesi, elektronik termostat, aşırı sıcaklık koruma termostatı ve zaman ayarlı açma ve kapama gibi zengin özelliklerle donatılmıştır ve %100 Türk malıdır. Cihazınızı, üzerinde bulunan dijital kontrol panellerinden (uzaktan kumandalı modellerde) uzaktan kumanda ile ya da manuel olarak yönetebilirsiniz. 
 • Elektrikli Panel Konvektör tipi Vigo Konvektör ısıtıcılar, 350 W, 1000 W, 1500 W, 2000 W ve 2500 W arasında değişen güçlerle çalışır. Cihazlar, aşırı ısınma emniyet sistemi ile aşırı ısınmaya karşı korunmuştur. Herhangi bir olumsuzluk hâlinde bu sistem cihaza gelen elektriği otomatik olarak keser ve can güvenliğinizi koruma altına alır. Bunun dışında cihazlar, IP24 su sıçrama standartı ile de su sıçramasına karşı koruma altına alınmıştır. 

Vigo Konvektör Isıtıcıların Avantajları

 • Dekoratif ve şık bir görünüme sahip olan Vigo Konvektör ısıtıcıların metal, ahşap ve cam olan türleri vardır. Duvara asarak kullanabileceğiniz gibi ayakları üzerinde de kullanabilirsiniz. Boyutlarına göre ortalama 6 m² ile 30 m²'lik alanları ısıtacak kapasiteye sahip olan ısıtıcılar; çok kısa sürede ısınması, konforlu ve sabit bir sıcaklık sunması, ideal boyutlarıyla az yer kaplaması ve hafif olmaları nedeniyle tercih sebebidir.
 • Vigo Konvektör ısıtıcıların modern tesislerde insan eli değmeden yüzey temizleme ve fosfatlama işlemi yapılır. Daha sonra cihazlar, paslanmaya karşı ürünü korumak amacıyla su bazlı astar boya ile boyanır. En son işlem olarak da elektrostatik toz boya ile kaplanan Vigo Konvektör ısıtıcılar, 200°C'de fırınlanır. Yüzey temizleme işleminde ve kullanılan boyalar içerisinde insan sağlığına zarar veren hiçbir kimyasal madde bulunmaz. Bu bakımdan da güvenle kullanabileceğiniz ısıtıcılardır. 
 • Vigo Konvektör ısıtıcıların elektronik kontrol paneli üzerinden arzu ettiğiniz sıcaklık seviyesini ayarlayabilirsiniz. Ya da otomatik açma-kapama ayarı yapabilirsiniz. Cihazınız, arzu ettiğiniz ortam seviyesi sıcaklığına ulaştığında enerji çekişini keser. Elektronik termostat özelliği, akıllı enerji tüketimi ile hem ortamınızdaki ısı dalgalanmalarının önüne geçerek stabil bir ısı seviyesi sağlar hem de sürekli ve gereksiz enerji tüketiminin önüne geçerek bütçenize katkıda bulunur. 

Tüm Vigo Konvektör ısıtıcı modelleri, hepsiburada.com aracılığı ve kalitesiyle beğeninize sunuluyor. Siz de bu ürüne, hepsiburada.com aracılığıyla hemen sahip olabilirsiniz. 

Giriş Yap
0Sepetim

Vigo Konvektör

29 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Vigo
  2. Nobo
  3. Arçelik
  4. TELCO
  5. Vestel
  6. Delonghi
  7. Flavel
  8. Simfer
  9. Sinbo
  10. UFO
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Satıcı A-Z
 • Marka Vigo
DSACategoryId/2147483638/161876/8001872/80081041/vigo
Başa dön